Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie przede wszystkim największym plusem polskiego amazonu będzie to że teraz towary zamówienie w angielskim nie będą wysyłane z Niemiec tylko prawdopodobnie z Polski. Poza tym może pojawią się polskie wersje gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum mała firma jak Ultima powinna być lepiej zorganizowana jak moloch pokroju Amazona. Po prostu łatwiej jest to ogarnąć.

Co do polskiego Amazona to jestem sceptyczny. Angielski ma świetne ceny, np. AC:R wychodzi 150zł, Batman AC 130zł. Polski będzie miał ceny pokroju PSS.

Pamiętam jak trzy lata temu nagle zaczęły mi ginąć przesyłki na poczcie. Normalnie na 9 wysłanych doszła jedna. Z Amazona zamówiłem trylogię X-Men 6DVD która nie przyszła. Napisałem maila i bez słowa wysłali mi drugi raz. Odkąd wysyłają kurierem to już bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przede wszystkim największym plusem polskiego amazonu będzie to że teraz towary zamówienie w angielskim nie będą wysyłane z Niemiec tylko prawdopodobnie z Polski. Poza tym może pojawią się polskie wersje gier?

W artykułach dotyczących polskiego amazona, które widziałem, podkreślane jest, że paczki nadal będą słane z Niemiec, z Lipska bodajże (nie pamiętam dokładnie teraz, a na amazonie nie kupuje).

Na chłopski rozum mała firma jak Ultima powinna być lepiej zorganizowana jak moloch pokroju Amazona. Po prostu łatwiej jest to ogarnąć.

Tak jak pisałem w normalnym okresie z Ultimą nie ma problemu, a wiadomo że w okresie świątecznym masz więcej zamówień niż normalnie. Stąd pewnie te opóźnienia. Nie chce usprawiedliwiać tego sklepu, ale na chłopski rozum jak to określasz mała firma przy dużej liczbie zamówień w okresie świątecznym jednak może mieć problem z ogarnięciem. A już czy powinno tak być czy nie to inna sprawa. Ale fakty są takie, jakie są - rok temu na głównej stronie mieli napisane, że realizują tylko zamówienia złożone do któregoś tam grudnia, jakby zapodali teraz taką informację to byłoby bardziej przejrzyście. (Oczywiście z realizacja chodzi o wysyłkę przed świętami, tak żeby paczka doszła do klienta przed 24)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje za ile kupię Saint Row The Third we Wrocławiu? W Saturnie w Magnolii jest za 219, ale tyle nie dam. Może ktoś widział taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy będzie jakoś w tym tygodniu gdzieś Uncharted 3 w jakieś dobrej cenie w sklepie naziemnym. Wiem że było w ten weekend w Realu za 159zł, ale nie dałem rady podjechać, ale może gdzieś jeszcze będzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade gdzieś wyrwać Uncharted: Drake's Fortune za 3 dyszki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only allegro, masz tutaj aukcje KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej fifa 12? na ps3site w sklepie jest za 149zl dostane taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co nówki raczej taniej nie znajdziesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej fifa 12? na ps3site w sklepie jest za 149zl dostane taniej?

Nawet na allegro za 170+ nówki chodzą, więc taniej będzie ciężko niż te 150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował dołożyć do tej fifki i kupić nówke bo jak kupisz używke to może być online pass wykorzystany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie że "naprawili" grę.

Swoją drogą,szkoda ,że Ubisoft Polska nie podało tego do informacji np.na Facebooku mieliby większą sprzedaż w Polsce.

Też zamówiłem w Empiku jak wyszła promocja Ubisoftu ale znudziło mnie szukanie/czekanie na patcha i zamówiłem w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej fifa 12? na ps3site w sklepie jest za 149zl dostane taniej?

Dwa tygodnie temu widziałem jeszcze w Empiku za 139 zł, zerknij tam, może jeszcze będą mieli w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever 59,90 Ultima. Za tyle można sprawdzić ten tytuł.

http://www.ultima.pl..._forever/i9880/

Drogoo hehe.

http://allegro.pl/du...2011932677.html

Dzisiaj właśnie kupiłem w ich sklepie w Sosnowcu bo mam do niego 10 minut autobusem, więc te 39 zł za nówkę można dać mimo, że gierka super jakaś nie jest ;)

Wczesniej mieli edycje kolekcjonerską "Jaja ze stali" za 89 zł.

Edytowane przez DonutHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś idiotą bez kultury

§ III - Bany-Wykluczenia.

------------------------------

Za co banujemy?

1. Atakowanie innych użytkowników forum.

2. Stosowanie prowokacji wobec innych użytkowników forum.

3. Umieszczanie treści obraźliwych

Dobranoc.

P.S. Pozwoliłem sobie posprzątać tą "dyskusję". Jeszcze ktoś by to przeczytał... brrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupie Battlefielda 3 do 150zł?

EA miało promocję w podobnej cenie dwa tygodnie temu. teraz to Allegro ale raczej bez passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę pytanie tutaj bo widze ze sporo z Was zamawialo z amazona. planuje tam zalozyc konto. kolega mi mowil ze oni przeprowadzaja jakas weryfikacje telefoniczna czy to prawda ?? jak sie sprawnie do tego zabrac?. po angielsku gadam wiec to zaden problem ale narazie nie mam karty kredytowej...ale z tego co czytalem nie jest ona niezbedna. jaki jest koszt przesylki do Polski ?? soory jesli powielilem pytania aczkolwiek cos nie moge sie jeszcze odnalezc na tym forum :-) pzdr

Edytowane przez Gameros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepnę pytanie tutaj bo widze ze sporo z Was zamawialo z amazona. planuje tam zalozyc konto. kolega mi mowil ze oni przeprowadzaja jakas weryfikacje telefoniczna czy to prawda ?? jak sie sprawnie do tego zabrac?. po angielsku gadam wiec to zaden problem ale narazie nie mam karty kredytowej...ale z tego co czytalem nie jest ona niezbedna. jaki jest koszt przesylki do Polski ?? soory jesli powielilem pytania aczkolwiek cos nie moge sie jeszcze odnalezc na tym forum :-) pzdr

Witam! 1. Nie ma telefonicznej weryfikacji, podajesz swoje dane adresowe i dane karty. Potwierdzaniem dla nich jest to, że uda im się testowo ściągnąć 1 funt z Twojej karty. 2. Karta kredytowa nie jest potrzebna, może być zwykła karta z możliwością płacenia w internecie, przykładowo mbankowa. 3. Wysyłka do Polski jest darmowo przy zamówieniu powyżej 25 funtów, przy mniejszym zamówieniu wg mnie jest nieopłacalna. Przesyłka idzie max do 5 dni, choć zdarzyło mi się dostać po 3 czy 4 dniach. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×