Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie za jakiś czas będzie można kupić te mapki z WaW :) Cena zapewne 51zł, ale to i tak taniej niż teraz kupować droższą wersję gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego człowieka powinni odrazu zbanować gdyż widać było że przechodził na jakimś bugu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Zb_1tYMwJKI

Prawda czy fałsz?Jest to filmik mojego kolegi.Co o tym sądzicie?

Prawda, po prostu jakimś cudem wskoczył na karabin w sali kinowej i zombiaki nie mogły go dosięgnąć, a że ma 79 lvl to musiał schodzić po ammo, ale wczoraj czy przed wczoraj wyszedł pacz, i nie zdziwił bym się, gdyby okazało się, że to naprawili :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzieci neło. Tak samo było w l4d2 ja tam z ekipą bez bugów spokojnie 10 min a ludzie kur na bugach dzieci neło wychodziły za mape i Ale jestem fajny 30 minut wytrzymałem pobije mnie ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam biegać w kółko wokół sceny każdy potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy potrafi ? To zrób tak samo :D Gościu ma skilla, to fakt. No ale jak w zombie, to tylko z ludźmi, lepszy klimat :ok:Niestety, coraz częściej mam w ekipie chamów biegnących na pałę bądź nie leczących innych z grupy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyszukuje się ludzii tylko musisz mieć znajomych z mikro. ja z kolegą w 2 27 runda. Ale potrzebujemy jeszcze 2 ktoś chętny do doświadczonej ekipy

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam ekipy by zagrac tak w 4 osoby i porobic trofea z zombie i po prostu zeby pograc i osiagnac jak najwyzszy wynik :D

moj PSN ID guanabanakupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj mnie do znajomych pankal422. To bedzie nas 3 bo jeszcze mój kumpel co nabijałem z nim 27 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osób chętnych do zaliczenia kilku trofeów w Nazi Zombie (min. ten z kuszą, i nożem bojowym). :biggrin: Chętni pisać na PSN: Gardziol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (sorry jak był juz taki temat..)

Czy da się grać na 4 graczy w zombie (nie online) , bo jak podłączam 4 pady to moge grać tylko na 2 . Trzeba odblokować ten "five " czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (sorry jak był juz taki temat..)

Czy da się grać na 4 graczy w zombie (nie online) , bo jak podłączam 4 pady to moge grać tylko na 2 . Trzeba odblokować ten "five " czy jak ?

Nie da się grać na 4 pady.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie grać na 4 pady.

Nie jestem pewien ale chyba sie da na tej mapie ostatniej. Tej w której widok na postacie jest z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej mapie (Dead Ops Arcade) da się w czterech podobno ale nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam że max runda to około 26 max 30.Gdyż granie do 26 rundy zajmuje strasznie dużo czasu,więc łatwo wywnioskować że ludzie mający 70 runde w rankingu powini zostać ukarani za korzystanie z bugów. My już sobie to z kolegą powiedzieliśmy aby przetrwać do 40 rundy jeśli jest to wogóle możliwe NIE MOŻNA MIEĆ RODZINY, PRACY, SZKOŁY, Nie można nic zjeść i pić nawet z odebraniem telefonu jest problem (hahahha w tej grze nie ma pauzy chociaż gramy na meczu prywatnym).A już nie mówie jak ktoś puka do drzwi. Powinny iść bany

A i bym zapomniał jest tylko jedna mapa KINO ponieważ Piątka jest strasznie zbugowana pomieszana

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam konkretnej i ogranej osoby z headsetem do pomocy przy trofeach w zombie mianowicie z kuszą oraz z nożem balistycznym, jak by wpadło collector za wszystkie bronie wcale bym się nie pogniewał przy okazji. Mój nick Biz_Snd pisać śmiało z ustawieniem czasowo się nie ma problemu. Posiadam parę osób które mogą pomóc lub także chcą wbić pucharki więc zawsze znajdzie się ktoś do pomocy. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Kino Der Totem (chyba źle napisałem) z 3 nieznajomymi przeszedłem chyba do 12-13 rundy. Odrazu mówie żebyście nie kupywali broni na początku. Używajcie tylko noża ewentualnie pistola. Później otwórzcie drzwi na lewo od baru pod schodami. Otwieracie kolejne drzwi. Znajdujecie sie na dworze. Teraz możecie zbierać na tego ak74 (chyba też źle napisałem) albo otwieracie 'siatke' wbijacie sie na góre otwieracie drzwi i jesteście w głównej sali. Teraz taktyka: czekacie trochę na grupę zombi i wchodzicie do teleportu rzucacie granaty. Później już biegniecie według własnych sposobów. Pamiętajcie żeby często używać mystery boxa (następny błąd znając życie).

Dodawajcie mnie! ml-22kl-09 mam hs. Dodawać bo nudzę sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj nowy rekord na planszy kino der toten bez zadnych glitchy i bugow w 2 osoby 39 runda

gra zajela okolo 6 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj nowy rekord na planszy kino der toten bez zadnych glitchy i bugow w 2 osoby 39 runda

gra zajela okolo 6 godzin

Śmieszne ciekawe z czego je ubijałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ciekawe z czego je ubijałeś

nie wiem co w tym smiesznego czlowieku po to masz skrzynie by losowac bronie ktore nastepnie mozna ulepszac pograj troszke to bedziesz bardziej zorientowany

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram jest nas dwóch mega zajebiści to nie jesteśmy ale do 12lvl dochodzimy zapraszam do wspólne gry id. janoxyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnego grania!! PSN ID: Kameleonik. mam headseta. Maksymlnie doszedłem do 21 solo i 23 z kolegą. Znam wiekszość glitchy.

ek

Moja strategia:

Pierwsze 4 rundy walczysz tylko z noża. Potem wchodzisz na góre i otwierasz jedne i drugie dzwi aż dojdziesz do MP40. Kupujesz MP 40. Biegasz z góry na dół i rozwalasz zombie aż do 7 rundy. Potem robisz croulera i biegniesz na początek. Otwierasz wszystkie dżwi po lewo aż dojdziesz do sceny. Tam biegasz i rozwalasz zombie do 9-10 rundy a potem właczasz prąd. Kupujesz wszystkie ulepszenia otweirasz wszystkie dzwi i linkujesz teleport. Teraz sprawa jest prosta: cały czas wchodzisz do teleportu na początku i żucasz granatami. Gdy wyjdziesz z teleportu idziesz górnymi schodami potem schodzisz do MP 40 i idziesz na scene. Cały czas robisz tak kółka i losujesz blastera i thunder guna. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to do 12 rundy dojdziesz. Good luck ;)

Porady:

1. Nigdy sie nie zatrzymuj

2. Czesto sie rozglądaj.

3. Ulepszaj tylko blastera i thunder guna

4. Kup Jugger Nug , Speed Cola i Quick revive ( jeżeli grasz z kimś)

5. Rób tak aby zombie nie zaszły cie ze wszystkich stron

6. Licz na sczeście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×