Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

A z złodziejem dałem se spokój

Pomysł z bossem na tej mapce, to z deczka kretyński pomysł.

Mapa sama w sobie jest trudna.

W dwójkę ciężko dojść daleko, albo przynajmniej cza mieć szczęście i trafić w pierwszym losowaniu na mocnego gnata - wtedy są jakieś szanse.

Ale szału można dostać, jak ma się wypasiony equip i dziad w kitlu zabiera nam jedną zabawkę do niszczenia nieumarłych ...

Oby w DLC producenci nie wpadli na genialny pomysł z bossem ...

BTW noże balistyczne w połączeniu z kosą ze ściany + Pack-A-Punch, dają nam całkiem wypasione połączenie ;)

Spokojnie do 27lvl można latać w tej kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z bossem na tej mapce, to z deczka kretyński pomysł.

Mapa sama w sobie jest trudna.

W dwójkę ciężko dojść daleko, albo przynajmniej cza mieć szczęście i trafić w pierwszym losowaniu na mocnego gnata - wtedy są jakieś szanse.

Ale szału można dostać, jak ma się wypasiony equip i dziad w kitlu zabiera nam jedną zabawkę do niszczenia nieumarłych ...

Oby w DLC producenci nie wpadli na genialny pomysł z bossem ...

BTW noże balistyczne w połączeniu z kosą ze ściany + Pack-A-Punch, dają nam całkiem wypasione połączenie ;)

Spokojnie do 27lvl można latać w tej kombinacji.

Dokładnie, ta mapka jest do bani. Odpaliłem ją tylko po to, aby zobaczyć glitcha i zrobić te dwa trofiki. Co do pucharków w zombie, to ja nie wiem, co za idiota je wymyślał ;/. Szczególnie z kuszą - najbardziej wkurzające trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to nie wiem kto wymyślił to że po 26 rundzie zombi są prawie że nie do ubicia, a jak się gra w 4 to zombi potrafią 30 min wychodzić. ZBUGOWANE. Dlatego w bulletstormie survival będzie polegał na tym że nie ubija się jak najwięcej tylko chodzi o pkt. A te bugi albo cheaty że ludzie do 70 dochodzi. I po co tu ranking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Easter Egg tym razem na nowej mapce cant wait :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie trik jak losować zawsze blastera robie ten rytułał jak na youtube przy pudle i nie działa czy coś źle robie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w BO na trybie zombie. Gram sobie na mapce Ascension i za nic nie mogę sam zrobić trofeum "Space Race" tzn. Ulepsz broń w pack-a-punch przed 8 runda(8już po zawodach max.7). Czy byłby w stanie mi ktoś pomóc? Proszę pisać tutaj albo na ps3. Mój psn to demonidias. Najlepiej byłoby to zrobić moją taktyką. Nóż + pistolet w 1 pomieszczeniu do 5 rundy na 5 wychodzimy i biegniemy po lądowniki (2 narazie). Dobijamy 7 runde zostawiamy 1 zombiaka i idziemy do 3 lądownika. Uważać trzeba aby nie padł. Teraz rakieta odleciała i możemy już ulepszyć broń. I mamy trofeum. Problem w tym, że nikt z przyjaciół nie ma dodatku First Strike więc liczę na waszą pomoc. Jeśli mi pomożecie ja też wam mogę w tym pomóc :)

UWAGI: Najlepiej pozwolić(?) mi najpierw uzbierać 5000 pkt. I później Ty zbierasz kasę na drzwi aż do 7 rundy. Lecz nie kupuj perków/broni(KUP TYLKO MP5K aby sobie Napoczynać zombie) kupujesz tylko drzwi i uruchamiasz 3 lądowniki księżycowe czy jakoś tak. Jest ktoś chętny aby pomóc mi w tym trofeum dzisiaj? Bardzo proszę.

PS. Radzę abyśmy zastosowali się do mojej taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ogarnięty szuka kogoś w miarę ogarniętego do grania to ja z chęcią pogram. ID: Tr1g_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

Dlaczego nie zapisuje mi statystyk na zombie dwa razy pobilem rekord i nic .

Prubowalem online i privet., nie zapisalo , za to koledze tylko punkty nie level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolegą mamy świetną taktykę i dochodzimy tak do około 20 poziomu.(Kino Der Toten)

Najpierw do 3 poziomu jesteśmy w 1 pomieszczeniu, potem na 4 poziomie otwieramy te drzwi na dole(nie na górze!) Bronimy się i na 5(psy) znowu idziemy do tego pomieszczenia otwieramy drzwi i jeszcze następne. Teraz 1 pilnuje drzwi a drugi dwóch okien. Po 8 poziomie otwieramy następnie drzwi i uruchamiamy zasilanie. Potem zostawiamy ostatniego zombiaka i łączymy panel z teleportem. Wchodzimy do niego załatwiamy zombiaków z góry i gdy nas teleportuje znowu na dół dobijamy resztę(przydatny jest tundergun, chinalake) i tak w kółko :)

Polecam kupować różne napoje a szczególnie ten na to że zombiaki zadają nam mniej obrażeń.

Oczywiście w międzyczasie kupujemy nowe bronie, losujemy itp.

Taka ciekawostka. Jeżeli teleportujemy się to czasami gdy wracamy na dół znajdujemy się w dziwnych pomieszczeniach. Tam można znaleźć kasety z filmami(trzeba nacisnąć <kwadrat> przy np. stole). Potem znowu się teleportujemy do tego pomieszczenia na górze i podchodzimy do tego projektora i możemy włożyć tą taśmę i oglądać film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi ktoś szuka osoby do grania to zapraszam. Mój PSNid: MuhMore.

MuhMore.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

również jestem chętny do pogrania z rodakami na nowej mapie "Ascension" przysyłajcie zaproszenia

PSNID: elvisss81

HS oczywiście jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ziomkiem doszlismy do 40 lvl na kino der toten :) najwazniejsze to grac we dwoje bo we trzech czterech juz za dlugo to wszystko trwa, wiadomo wiecej graczy wiecej zombiakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psnid: tymonr1

HS: jest

Chętnie pogram z Polakami:) I zdobędę trofeum odnośnie tych z zombi:)

Dodawajcie do znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić Trofeum "Ręce precz" to chyba jest zbugowane bo robie tak jak na Youtube i wysadzam sie granatem i powinien pojawić sie ten Złodziej z Pentagonu ale sie nie pojawia czemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złodziej nie pojawia się, jak zabijesz się granatem, pojawia się w określonych rundach, i gdy taka runda się rozpoczyna to dopiero wtedy zabijasz się granatem...Co za ludzie, nic dziwnego, że grając po necie na samych noobów trafiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym trochę może napisać o Ascension i mojej taktyce na tą mapkę. Z bratem i randomowym gościem średnio dochodzimy do 30 rundy - rekord to 32. Niestety bariera językowa i dziwna tendencja że zaczynamy w 4 osoby a kończymy w 3 lub 2 to jest normalne więc szukam rodaków do miło spędzania czasu . Z grubsza opiszę moją taktykę.

3 miejsca do rozstawienia (oczywiście chodzi mi o 4 osobowy skład na granie).

- wyrzutnia rakiet i torowisko (przy upgradzie koło działka) 1 osoba

- środek podest przy lądowniku (scena koło automatu Dr Floppera) 2 osoby

- złomowisko przy lądowniku (tam gdzie są miny) 1 osoba

W 1 i 3 punkcie aby oszczędzać amunicję najlepiej się ganiać z zombiakami (jest tam sporo miejsca i ładnie się zbiera ich w grupki). W punkcie 1 jest działko więc można odpalać co jakiś czas i nie marnować amunicji (warunek że nie ma się na co wydawać kasy). Na środku gdzie stoją 2 osoby jeden musi starać się pilnować centralnej części podestu a drugi pilnować okienek i asekurować środek. Podstawową bronią którą powinni mieć wszyscy jest Raygun (zabójczy na Kosmiczne Małpy) i Black Hole czarna dziura. Do tego obowiązkowo zawsze musisz mieć Juggernaut zwiększone życie (ten czerwony automat), Quick Revive szybkie podnoszenie (niebieski automat) oraz w zależności stanu konta Quick Reloading szybkie przeładowanie (zielony automat) i Stamina Up szybkie bieganie (pomarańczowy automat).

Generalnie gra wcale nie musi się zakończyć nawet gdy padną 2 osoby. W póżniejszych rundach jak ktoś nie czuje się na siłach podnieść towarzysza to nawet niech tego nie próbuje bo najczęściej tak się kończy grę. Mając zapas kasy można swobodnie zaczynać od nowa. Punkt 1 + działko i 3 jest idealnym miejscem do zabiegania zombi.

Jeśli komuś przypadnie ta taktyka do gustu i lubi spędzać miło wieczory i nocki :D na wspólnej zabawie to zapraszam. Z racji wieku najczęściej zaczynam zabawę po 19 więc bardzo mile widziane osoby co nie przepadają za serialami po 20 :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram na podstawowych mapach (Five i Kino Der Toten).Headset jest i gram też nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój rekorda na każdej z mapek to 30+ , zombie jest łatwym trybem jeżeli wiesz "co i jak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na trofea z Ascension?

PSN ID: Szabalek14

Headset: Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która zna temat , jak zrobić trofeum z wysłaniem do raju i by mi pomogła .

Temat zombie znam doskonale , więc jeżeli mi ktoś pomorze to damy radę .

Ale tak naprawdę chodzi o świetną zabawę ( HS jest to oczywiste ) . Zapraszam i pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pomógł by mi ktoś w zdobyciu trophies w trybie zombi na standardowych mapach (kino, pentagon). Mój psn id BURU_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kto zagra w zombie BO kino der toten? Potrzebuje kompana zeby zrobic jakis rekord moze 40 runda albo i wiecej. Rekord jaki mam zapisany na psn to 29 runda chociaz byla nieraz i wieksza ale zawsze ktos sie musial rozlaczyc, solo 56 i dalej mi sie nie chcialo grac. Jak nie wierzycie ze sie da to sprawdzcie i zagrajcie ze mna. Nick to I8l-NooB-l9I (i8L-NooB-L9i jakby ktos mial problemy). HS jest wiec sobie pogadamy o taktyce i o dupeczkach :P. Nie zawsze jestem przy konsoli czasem zdazy mi sie pracowac ale piszcie ze swojego ps i sie ustawimy na jakies dobre granie.

Edytowane przez I8l-NooB-l9I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa co za zjebana gra, kurwa oczywisci mialem jakis blad z internetem i rozlaczylo mnie :/ powinno byc tak ze jak wyjebie to wszystkie staty z gry zapisuje anie, 46lvl poszedl sie jebac w pizdu kurwa, a nawet i lepiej moglo byc :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×