Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie się gra z taką ekipa :) Ale widziałeś sam co się wczoraj działo

BTW; Czekam na Left 4 Dead na Ps3 i wtedy się zacznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zaczynaj grać w to gówno. A teraz odpowiedzi na twoje pytania: Jak przeteleportujesz się do góry tam jest taka maszyna i za 5k ci ulepszy. Ze skrzynki ze znakami ? ? ? Pojawia się losowo na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest taka możliwość że po wykonaniu wszystkich czynności związanych z trofeum "łapy precz" (włączenie prądu, aktywacja defcon 5, zabicie ostatniego zombie) złodziej może się nie pojawić? Robiłem wszystko to co trzeba wiele razy i ukazał się tylko raz(niestety nie zdarzyłem go trafić). Opanowałem wszystko perfect a złodzieja nie ma. Proszę o pomoc. ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij złodzieja (The Pentagon) nim dobierze Ci się do skóry. Do zrobienia tylko na mapie Five w trybie Zombie (odkrywa się po jednokrotnym ukończeniu gry). Pojawi się on tylko wówczas, gdy włączysz zasilanie i zjedziesz windą na III piętro. Włącznik znajdziesz w jednym z laboratoriów (musisz poszukać). Włączy to teleporty, a złodziejaszek pojawi się w losowym miejscu po ukończeniu rundy. Będziesz wiedział, że nadchodzi, gdyż usłyszysz info. Rozpoznać go bardzo łatwo - nosi gogle, fartuch i ma szare włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij złodzieja (The Pentagon) nim dobierze Ci się do skóry. Do zrobienia tylko na mapie Five w trybie Zombie (odkrywa się po jednokrotnym ukończeniu gry). Pojawi się on tylko wówczas, gdy włączysz zasilanie i zjedziesz windą na III piętro. Włącznik znajdziesz w jednym z laboratoriów (musisz poszukać). Włączy to teleporty, a złodziejaszek pojawi się w losowym miejscu po ukończeniu rundy. Będziesz wiedział, że nadchodzi, gdyż usłyszysz info. Rozpoznać go bardzo łatwo - nosi gogle, fartuch i ma szare włosy

Czyli nie trzeba uruchamiać tych wszystkich defcomów wystarczy tylko włączyć prąd i się zaczaić w windzie. Ja zawsze czekałem u góry przy schodach tak jak jest na podobnych filmikach. Będę próbował sposobem podanym przez Ciebie.

Dziękuję i pozdrawiam ;)

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam paru dobrych osób z HS na zombie mój rekord 29 w kinie 21 five .Wysyłać zaproszenia Drek91 pisać ze na zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś ogarniętego, ponieważ potrzebuję pomocy przy trofeach z zombie. Moj psn to pawel694. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano zapraszam do wspolnej gry w zombie moj ps id to : naruu18

doszedlem do 24 lvl ktory nie zostal zapisany bo mnie wy.... rzucilo ;p i kaplica a tak to do 20 lvl 

zapraszam do wsplonego marnowania czasu ;p pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złodziej zawsze wychodzi z teleportu na II poziomie !!! Trofkę róbcie sami. Na I kupujecie życie , zapieprzacie na III i właczacie prąd ( jasne trzeba uzbierać kasę na drzwi i windę) Potem w V rundzie (jesli zginiecie kupujcie jeszcze raz życie i złodziej wyjdzie w VI rundzie) otwieracie drzwi windy i stajecie na jej końcu naprzeciwko teleportu . Światełko przygasa... oki wysadzacie się granatem ( trzymacie w łapie aż wybuchnie) , w łapkach macie wtedy dwa pistolety dziadek wyłazi z teleportu , cztery strzały i dziadek pada. Koniec .

Działa tylko przy grze solo ( można kupić od razu życie + ma się ulepszone pistolety )

sosiu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zbieram ekipę do zdobycia trofeów w trybie "Zombi" zapraszam do wspólnego grania ( HS mile widziany )

mój PSN id: elvisss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,poszukuje ogarniętych graczy do trybu zombie w kinie ,mój rekord to 26 poziom (ostatnio mało gram) ,podstawą jest headset i taktyka ,moj nick psn:zwiastun_PL

Chętni dodawać i czas zjechac paru nazistów.GG11207165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram na Zombie poszukuje ekipy , niestety nie mam hs ;/

psnid : Vicherek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potrzebuje ekipy do trofeów , kolegom z góry już wysyłam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie pojawiają się skrzynie z bronią? Raz jest już za pierwszymi drzwiami np. po 5 rundzie,

a czasem dopiero gdzieś far far away i zdarza się że do 8,9 rundy jak dożyje latam z jakimś gównem w łapie :pardon:.

Jest to loteria czy ja coś źle robię:whistling:.

mapa Kino der Toten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie pogram w zombie mój nick: N-16MW niestety nie posiadam hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym pokoju są mapy, na których są lampki, kiedy włączysz zasilanie jedna się zapala i w tym pokoju, na którym lamka się zapaliła jest skrzynia ;) (trochę pokręciłem :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie pogram z kimś w tryb zombie żeby zrobić trofy! MarekINT - zapraszajcie! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie pojawiają się skrzynie z bronią? Raz jest już za pierwszymi drzwiami np. po 5 rundzie,

a czasem dopiero gdzieś far far away i zdarza się że do 8,9 rundy jak dożyje latam z jakimś gównem w łapie :pardon:.

Jest to loteria czy ja coś źle robię:whistling:.

mapa Kino der Toten

Skrzynie są dostępne nawet wcześniej . Zostaw na koniec rundy pełzaka(kalekę czy jak tam chcesz go nazwać) i szukaj skrzyń. W moim przypadku 1 była zawsze po prawej u góry z tym że czasami dopiero za 3 drzwiami ( te ostatnie są z desek więc nie trzeba najpierw otwierac by zobazyć czy są skrzynie.

Swoją drogą gdy szliśmy górą często 1 skrzynia była na podwórku.

Generalnie rób pełzaka i szukaj skrzyni. Włączenie prądu ułatwia sprawę(zielone lampki) ale obrona na scenie staje się bardzo trudna bez zgranego zespołu i dlatego scenę zwykle otwieramy gdy nigdzie nie ma skrzyni lub robimy już upgrade kuszy czy noża do trofek.

Skrzynie pojawiają się po każdej rundzie trzeba tylko zrobić pełzaka żeby na spokojnie je znaleźć.

sosiu.png

Edytowane przez sosiu73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokój z tym zbugowanym zombi, jak chcecie prawdziwą grę o zombi polecam Left 4 dead (szkoda bo na pc lub xpadło) a na ps3 macie dead nation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka szukam ekipy na zombie hs niestety nie posiadam, id MkbewePL

Edytowane przez spanner3003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich graczy xD

Jak w temacie chcialbym zaprosic do wspolnego grania wszystkich ktorzy dobrze radza sobie np. z ZOMBIAKAMI.

Niestety nigdy wczesniej nie przykladalem wagi do zombiakow, ale od pewnego czasu dopadlo mnie przekonanie, iz fajnie by bylo zamknac gre na platynce. Tak wiec brakuje mi tylko nastepujacych trofikow:

-KOLEKCJONER

-RECE PRECZ

-KOZIOL OFIARNY

-ORAZ UKRYTE TROFEUM

W zamian jesli bedzie to mozliwe rownierz moge sie odwdzieczyc w ten sam lub inny sposob, a przecierz chodzi tylko o dobra zabawe :)

Moj Play Station Nick jest taki sam jak na forum.

ZAPRASZAM

------------------------------------

PL_BLIzzARD_UK

Witam wszystkich.

Panowie jak to jak to jest z tym "Zlodziejem z Pentagonu" Jesli gram solo na planszy FIVE i dochodze do 4ej fali, wybijam wszystkie zombiaki za wyjatkiem jednego umarlaka, jade winda na dol do "centrum" tam wchodze do kolejnej windy i lece wlaczyc prad. Zostaje mi tylko ten jeden do zabicia ktorego sobie zostawilem na koniec. Wracam winda na gore do "centrum" wykanczam tego ostatniego i klade sie w windzie, po czym odpalam granata, i mam ulepszona bron a doktorek nie pojawia sie. Obejzalem juz dziesiatki klipow na YT i na jednych jest ze gosciu wlacza te 5 DEFCOMa na innych nie ma. Pytanie w ktorej fali sie pojawia ten doktorek i czy trzeba wlaczac te defcom-y.

Dzieki pozdro

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na Zombie w mapkę Kino der Toten, doszedłem w niej solo 40lvl, w grupie 36lvl z liczbą ofiar 2200 :) Oczywiście poziom do którego doszedłem mi się nie zapisał (jest wpisany z wcześniejszej gry a dokładnie 28) a pozostałym graczom tak.

Za to wynik ofiar i liczba punktów jest na swoim miejscu. Gdyby ktoś był chętny zapraszam do dodawania mnie. ID: ZielokIno

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ktorego lvl doszliscie ? ja z kumplem gralem online startowalismy w 4 online ( 2 nieznajomych zero ogarniania po 20 lvl wyszli ) po 12 godzinach gry doszlismy do 53 lvl i dalismy sobie spokoj bez problemu mozna pokonac ten 77 lvl tylko nie mam kurde poltora dnia na granie w same zoombie masakra ja nie wiem ile oni grali zeby dojsc do 77

jesli jestes dobry w zoombie i grasz zespolowo a nie idziesz tylko na skile to zapraszam do gry i w zoombie i online w DM pozdro moje ID : naruu18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem z kumplem do 21 rundy. Zrobiłem kolekcjonera, przy pomocy glitcha, który ma miejsce w pentagonie. Gdy już uzbierało się dużo kaski, szybka rundka wokół mapki i trofik wpadł bezproblemowo ok.gif. Niestety , po łatce usunęli ten błąd ( podwyższyli lekko deseczkę ) i nie można już wejść na stół ;/. A z złodziejem dałem se spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×