Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo chętnie zagram w Call of Dead. Zaproszę Cię dziś do znajomych. Które godziny najbardziej pasują Ci do gry ? W kinie doszedłem we 2 do 40 rundy więc wiem co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią pogram i pomogę przy trofikach . pozdro

pisać najlepiej na GG

Edytowane przez Wojtekg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo chętnie pogram w nazi zombies.

Posiadam headseta, jestem ogarem i poszukuję graczy do gry 2, 3 i 4 osobowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pamiętam jak swego czasu grałem (co mnie bardzo pochłaniało) w tryb ZOMBIES w CoD WaW mapka DER RISE. Tam mieliśmy opracowaną (jeżeli można tak powiedzieć) taktykę, w której sobie to wszystko bardzo ułatwialiśmy. Było tam takie miejsce-platforma przy teleporcie, gdzie w 4 mogliśmy się udać i stanąć na samym końcu tej "platformy". Fala zombiaków szła na nas w lini prostej, a w to miejsce można było wejść tylko jedną drogą-schodami co ułatwiało zabicie ich jednym strzałem, bo jak wiadomo nie ma to jak celny strzał w głowę zombiaka. Gdy robiło się gorąco do gry wchodziły MONKEY, które można było bardzo daleko odrzucić. Tym sposobem spokojnie dochodziliśmy do ponad 30 levelu.

Piszę o tym, bo wydaje mi się, że jest jedno takie miejsce w Black Ops na mapce KINO DER TOTEN. Może jest ich więcej, ale to które zarasz opiszę, mogłoby być polem walki przez całą rozrywkę.

Tym miejscem jest jedyny mały "plac" pod gołym niebem, gdzie znajduje się jedna skrzynia i automat Double Tap. Do tego miejsca jednak należałby się udać tą dłuższą drogą. Tak aby drzwi przy schodach przy których znajduje się automat Double Tap były zamknięte. Wtedy 1 gracz pilnuje okna przy automacie, 2 gracz stoi na schodach i ściąga w ramach możliwości te pełazające stwory, 3 i 4 stoją przy automacie i likwidują pozostałych zombiaków, które powinny iść na nich w lini prostej.

Oczywiście dobrze byłoby, aby gracz na schodach miał monkey i w razie czego wiadomo co zrobił.

Co myśicie o tak ustawionej rozgrywce?

W tej chwili nie mam okazji, aby to przetestować. Jednak jak będzie okazja, to na pewno taką taktykę wypróbuję.

Może znacie inne - bezpieczniejsze miejsce?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba taktyka. Już lepiej biegać po scenie i robić sobie trainy z zombie + ewentualny teleport jak już musisz ulepszyć broń z braku ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zajmowałem tą miejscówkę na tym placu. Warunek to zablokowane drzwi przy automacie, claymory w kierunku barykady od ulicy i reszta składu biegająca na scenie czy gdzie tam lubią. Tam jest dodstatecznie dużo miejsca aby być mobilnym i tworzyć w miarę potrzeby pociągi zombie. Zawsze grałem i gram taktyką rozproszenia ekipy po całej mapie tak aby zombie nie kumulowały się w jednym miejscu. Na wcześniejszych mapakach z WaW taktyka była właśnie bardziej statyczna i polegała na zajmowaniu jednej miejscówy. Tak samo w przypadku Call of the Dead najlepiej sie rozproszyć i grać mobilnie. Na nowej mapce Shangri-La też trzeba grać mobilnie i w rozproszeniu choć są miejsca gdzie można zagrać statycznie ala Der Rise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam paru OGARNIĘTYCH osób do gry w zobmie (warunek: headset), głównie chodzi mi o Call of the Dead ;] Wysyłać zapro na PSN ID: dask1989 z dopiskiem ''ps3site zombie'' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na allegro hardened z niewykorzystanym kodem na klasyczne mapki do zombie (te z cod waw), od razu wyladowalo do koszyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w zrobieniu trofeum żeby wysłaś ekipę do raju, proszę was o pomoc chętni niech piszą tutaj i na PS3 moje ID-tomeczek11

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

też się ostatnio męczę z tym trofikiem a najlepsze jest to że wypełniam wszystkie elementy zagadki po czym zielone światło w latarni się nie zapala. musi być jakiś szczegół o którym nie mam pojęcia. z chęcią pogram w "zombiaki" moje id elvisss81 przysyłajcie zaproszenia :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne trofeum z Call of the Dead to zgaś światło reżyserowi co też nie było łatwe ale dałem radę, proszę o pomoc w tym trofiku

pozdro

Elivsss weź mnie dodaj do znajomych na PS3 ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś pomóc w zdobyciu trofeum "Ensemble Cast" na nowej mapie Call of the Dead ? robię wszystko dokładnie jak na filmach na YouTube zachowując odpowiednią kolejność i nic, zielone światło się nie pojawia. moje id elvisss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również szukam ogarniętych osób do gry na mapce "Call of Dead" mój nick: markiz_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka szukam dobrych graczy na grę w zombie ( warunek headset i co najmniej 25 runda)i przy okazji pomoże mi ktoś w trofeum kozioł ofierny ( czy jak tam się to nazywa) ręce precz i kolekcjoner i jeszcze nosorożec jeśli jest ktoś chętny to niech dodaje kacper5xd

Edytowane przez kacper5xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukamy graczy do zombie, ) ostatnie DLC obowiazkowe ,HS tez

granie glownie wieczorami i weekandy , wysylac zapy z dopiska zombie.

PSN : kozi00

Pozdro

Edytowane przez kozi00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się. Chętny na wszystkie trofea z wszystkich 3 DLC. Dodawać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezurrection.jpg

już się nie mogę doczekać

woot.gif

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się. Chętny na wszystkie trofea z wszystkich 3 DLC. Dodawać :biggrin:

z chęcią Ci pomogę w zdobyciu "trofików" dodaj mnie do znajomych na psn to wieczorem zagramy

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogoś z kim mógłbym pograć na mapce "FIVE" póki co udało mi się dotrzeć do 21 fali samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak odblokowac mapy w zombie mode? Bo mam tylko kino i te sale rzadowa, wczoraj zakupilem premierowa wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak odblokowac mapy w zombie mode? Bo mam tylko kino i te sale rzadowa, wczoraj zakupilem premierowa wersje.

Cza kupić DLC żeby grać na innych mapach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×