Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

<edit> Kasacja :P

Pure White - zabijaj bossów, nie rób innym inwazji ;) Zabijaj Black Phantomy innych graczy jak i NPC'ów.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabilem 3 demonow, tego z 1-1. 2-1 i tower knighta z 1-2, na jakiego teraz sie wybrac? tego z 2-2, czy lepiej tego z 3-1?

Na 1-3 nie moge, bo potrzeba klucza (btw. gdzie go zdobyc)

A i po pokonaniu tego dark knighta na 1-1, dalej sa jakies zamkniete drzwi, da sie je jakas otworzyc? Jak tak, to skad wziac klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u niespodzianka w postaci Maneatera :D

... połowę tej niespodzianki można wykończyć z łuku, przez mgłę (stajesz max. z prawej lub z lewej "drzwi/bramy" przesuwasz nosek do mgły i widzisz jednego osiołka nr 1 - parę strzał i zostaje tylko nr 2 do tego musisz się już pofatygować osobiście) ... ale to tylko dla mało walecznych i leniwych :whistling:

Zabilem 3 demonow, tego z 1-1. 2-1 i tower knighta z 1-2, na jakiego teraz sie wybrac? tego z 2-2, czy lepiej tego z 3-1?

Na 1-3 nie moge, bo potrzeba klucza (btw. gdzie go zdobyc)

A i po pokonaniu tego dark knighta na 1-1, dalej sa jakies zamkniete drzwi, da sie je jakas otworzyc? Jak tak, to skad wziac klucz

same się otworzą - wystarczy że przejdziesz jakiś inny świat do końca (zabijesz ostatniego bossa w świecie) - osobiście polecam świat nr 2

<edit> Kasacja :P

Pure White - zabijaj bossów, nie rób innym inwazji ;) Zabijaj Black Phantomy innych graczy jak i NPC'ów.

taaa a przede wszystkim nie daj się zaciukać (ani sam nie zgiń) jak jesteś w ciele :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak uwolnic tego Ryydla z 3-1, bo od tego wielkiego czegos strzelajacymi iglami udalo mi sie wyciagnac jedynie Jailer's key, a te 3F czy inne juz mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz od celi Rydla znajdziesz na samej górze wieży w 3.2, wymagane PWWT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli za szybko wolnosci nie zazna ;( A zabicie czerwonego phantoma przed wejsciem do fool's idol , ktorej dusze juz mam, nie pogorszy mi tendencji?

I co zrobic by wkoncu moc spożytkować dusze demonow?(tzn. gdzie jest Saint urban i jak sprawic by kowal akceptowal dusze)

@DOWN

W 3-1 widzialem tylko Rydla, również potrzeba klucza by uwolnic Freke?

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabij bossa w 2.2 i jego dusze oddaj kowalowi w 2.1 a jak przeszedłeś już 3.1 i uwolniłeś Freke to siedzi on już w nexusie i ma pare czarów na wymianke za duszyczki. Urbain jest w 4.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pokonaniu tego dark knighta na 1-1, dalej sa jakies zamkniete drzwi, da sie je jakas otworzyc? Jak tak, to skad wziac klucz

Są to drzwi do Mausoleum.

Znajduje się za nimi opcjonalny boss - Old King Doran. Po potyczce z nim zdobędziesz unikalną broń - Demonbrand, potrzebną do wykucia kozackiego scyzoryka North Regalia. Będziesz do tego potrzebować jeszcze jednej broni; Soul Brand i duszę jednego z bossów, mianowicie False Kinga.

Klucz do Mausoleum posiada NPC Ostrava z Boletarii, którego spotkasz już w 1-1. Możesz go zabić i zabrać klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za smierc w soul form cos sie traci?

Bo znalazlem fajny sposob huncienia moon grassow, a wracanie do archstone'a troche go wydluzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za smierc w soul form cos sie traci?

Nic się nie traci poza zebranymi duszami :)

Inna sprawa z Body Form. Każda śmierć w danym levelu w formie Body zmienia tendencję tego świata o jeden stopień w kierunku Black,

Więc jeżeli zależy Ci na osiągnięciu Pure White World Tendency, to po każdym ubiciu bossa i powrocie do formy cielesnej, popełnij samobójstwo w Nexusie, za co nie ma konsekwencji. Grając w Soul Form uzyskasz PWWT w każdym świecie bez kombinowania, wystarczy ubijać bossów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzic czy ma sie PWWT w danym swiecie? Wiem ze trzeba nacisnac "start" i bodajze 4 pokazuje nam tendencje w kazdym swiecie, i o ile z czarnym nie mialbym klopotow, to jak poznac ze mam PW?

A idąc twoim tokiem myślenia, mówisz ze PWWT jest lepsze, dlaczego? przecież za PBWT potwory są lepsze, ale dostaje sie wiecej dusz ( o ile dobrze wiem)

@EDIT

TAK! Dragon God na 2-3 pokonany, znam na pamiec jak zieje ogniem, ale wkoncu sie udalo ;)

I jeszcze jedno, jezeli jest PsyhATK dajmy na to 105 i FireATK 105, to sie sumuje, czy jak? Czy lepiej miec PsyhATK 120

Edytowane przez Zaskroniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem NG+ i myślałem że te 40% trudniejsze moby to znów będzie wyzwanie a jak narazie jest lajtowo, choć może to też przez to że już człowiek się nauczył w to grać :)

Będę się bwaił teraz w world tendency tylko niestety jak gram online to mi się zawsze resetują światy :( Trzeba grać offline żeby zostawały po załadowaniu gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabije BP Satsukiego w 4-1 przy Pure Black world tendency to czy pojawi sie znowu przy Pure White? czy dopiero jak przejde gre, przy NG+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabije BP Satsukiego w 4-1 przy Pure Black world tendency to czy pojawi sie znowu przy Pure White? czy dopiero jak przejde gre, przy NG+

pojawi się w jednej NG jak prawie każdy BP - tylko jedna tendencję musisz zrobic offline a drugą online :pardon:

Mam pytanie odnosnie 3-2.

Tam sa takie skorpiony, czy to normalne ze one niszcza caly ekwipunek?

normalne - Centipede duże i małe używają Acid Spit

Będę się bwaił teraz w world tendency tylko niestety jak gram online to mi się zawsze resetują światy :( Trzeba grać offline żeby zostawały po załadowaniu gry :(

niestety tendencje się resetują po włączeniu DS online (ale jak masz dużo czasu warto jedną tendencję zrobić on- a drugą off- ... w czasie jednej NG można wykończyć dwa razy tego samego "BP" i pozbierać większość zabawek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Jakby zupełnym przypadkiem ;) ktoś posiadał 2 pure moonlight stones i przy okazji miał ok 190 lvl i wersję amerykańską ;P

to chętnie przyjmę taki podarek

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos do wspolnej gry ? 49 lvl wersja US ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam zagrać w co-op z kumplem. Dopiero startujemy w tą gre ja mam 12 lvl on 16 lvl mamy kamyki niebieskie i białe, obaj jesteśmy w normalnej formie nie soul próbowaliśmy ale nic z tego czy cos jeszcze musimy zrobić czy jak ? oglądalem filmiki na necie i tak robiliśmy ale coś zle robimy albo jestem już zastary na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z was musi być w formie cielesnej i przywołuje kamykiem tego który jest fantomem. Tzn kamyk zostawia fantom z tego co pamiętam a cielesny go aktywuje. Jakoś tak to szło :)

Właśnie nasunęło mi się pytanie.. Jak gram NG+ to czy mogę normalnie pograć z kimś co jest jeszcze podczas pierwszego przechodzenia?

Edytowane przez kyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Dotyczy zdobycia pucharku za zdobycie wszystkich unikalnych broni.

W skład wchodzą bronie wykute u kowala oraz znalezione.

Wydaje mi się [jestem prawie pewien], że wszystkie już zdobyłem... i tu nasuwa się pytanie:

Czy muszę posiadać wszystkie unikalne bronie W JEDNYM CZASIE?

Czy wystarczy, że zdobyłem daną broń i następnie się jej pozbyłem [np. do upgrade'u vide North Regalia = Soulbrand + Demonbrand].

A może muszę każdą z nich dodać do ekwipunku?

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Dotyczy zdobycia pucharku za zdobycie wszystkich unikalnych broni.

W skład wchodzą bronie wykute u kowala oraz znalezione.

Wydaje mi się [jestem prawie pewien], że wszystkie już zdobyłem... i tu nasuwa się pytanie:

Czy muszę posiadać wszystkie unikalne bronie W JEDNYM CZASIE?

Czy wystarczy, że zdobyłem daną broń i następnie się jej pozbyłem [np. do upgrade'u vide North Regalia = Soulbrand + Demonbrand].

A może muszę każdą z nich dodać do ekwipunku?

help

Siema

Musisz mieć wszystkie itemy po 1 sztuce - część może być w skrzynce, część na sobie - ale każdy musi być

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007 nie musisz posiadać wszystkich broni w jednym czasie. Wystarczy mieć broń przez chwile w inwentory i już się liczy. Jeśli wykułeś Nord Regalie i ją masz liczy Ci równiez Soul/Demonbrandt. Do unique liczą się też tarcze Rune Shield, Adjudicator's, Dark Silver itp. pewnie tu jest pies pogrzebany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mozna u kogos w grze kupic ''Holy Arrows?? potrzebuje je na jednego z boss'ow. Poza tym, ma ktos jakiegos linka do strony, w ktorej opisane jest dzialanie przedmiotow zbieranych w grze?? ja z angielskim lipa :( A napewno wiele z posiadanych przeze mnie przedmiotow moze byc pomocne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa jakies skroty do boss'ow w poziomach 4-2 i 5-2???bo wykancza mnie te ciagle dobijanie sie do nich przez caly level. Gram Offline!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×