Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, najłatwiej najpierw z neutralnej pozabijać BP i odebrać friends ring, a potem przejść na PBCT jest już bardzo łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1-3 pomogłem Ostravie i on sobie poszedł gdzieś. Po zabiciu Penetratora wróciłem do Nexusa, a Ostravy tam nie ma, a wcześniej sobie przesiadywał. Nie ma go również w świecie 1-3. Czy jest mozliwość, że on zginał i już go nie będzie? Bo zależy mi na mausoleum key, a wiem, że powinienem go dostać od niego w 1-4 albo powinien leżeć przy jego zwłokach, ale nigdzie ich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pomocy w 1-3 idzie sobie schodami w górę i stoi w takim małym zakamarku, tam go raczej nic nie powinno zabić. A teraz już go w nexusie nie będzie, w 1-4 za niebieskim smokiem będzie siedział na schodach, da Ci klucz i popełni seppuku, a kawałek dalej powróci jako BP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pomocy w 1-3 idzie sobie schodami w górę i stoi w takim małym zakamarku, tam go raczej nic nie powinno zabić. A teraz już go w nexusie nie będzie, w 1-4 za niebieskim smokiem będzie siedział na schodach, da Ci klucz i popełni seppuku, a kawałek dalej powróci jako BP.

No własnie od poszedl do tego zakamarka, a potem z niego wyszedł i poszedł gdzies w swiat :)

P.S. Szkoda, ze napisales, ze popelni samobojstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację, On taki obchód robi ale jeśli wcześniej wyczyściłeś poziom to na nikogo raczej nie trafi. Później chyba idzie w te drzwi z których wychodziło trzech wojowników.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację, On taki obchód robi ale jeśli wcześniej wyczyściłeś poziom to na nikogo raczej nie trafi. Później chyba idzie w te drzwi z których wychodziło trzech wojowników.

No własnie chyba popelnilem błąd, bo uratowałem go po wyczyszczeniu poziomu, potem wrócilem do nexusa dokupic strzał i jak wrocilem to on pewnie zaczal obchód przy pelnej planszy, wiec pewnie go zabili. Pytanie teraz czy mam szanse gdzie znalezc jego cialo i ten mausoleum key...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to nie. Jeśli go uwolniłeś i wróciłeś do nexusa to po powrocie On się tam już nie respi więc nic go nie mogło zabić, po prostu idź do 1-4 i przestań się martwić na zaś :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to nie. Jeśli go uwolniłeś i wróciłeś do nexusa to po powrocie On się tam już nie respi więc nic go nie mogło zabić, po prostu idź do 1-4 i przestań się martwić na zaś :)

Ok, dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem sporo filmików na youtube, mógłby mi ktoś powiedzieć jaki może mieć build gracz na video? Czy musze mieć określoną klasę by mieć ten miecz i te czary ?

Edytowane przez lolo1911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Bone Smasher - 30 str

Cursed Weapon - 100 MP i dusza Penetratora

Second Chance - 100 MP i dusza Old Hero

Klasa dowolna.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kogos kto ma bron zubgrejdowana bladestonem i marrowstonem

jak tylko wpadna mi trofiki odrazu oddaje

soul lvl do wyboru 99 , 120 lub 182

wersja US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem sporo filmików na youtube, mógłby mi ktoś powiedzieć jaki może mieć build gracz na video? Czy musze mieć określoną klasę by mieć ten miecz i te czary ?

Standardowy Strength build. Uzywa DBS (prawdopodobnie +5, uzywajac go 1-reka nie ma minusow wiec Str ma minimum 30 - ja mysle ze ok 50 albo wyzej) a ten miecz daje duzy bonus z Str do obrazen. Na plecach ma Morion Blade, czesto uzywa hypermode (ale nie spelnia wymogow Morion wiec domyslam sie ze Dex ma mniej niz 14). Wysokie Vit (tez ok 50) i End =40. Uzywa Cursed Weapon wiec ma 18 Int (potrzebuje 3 sloty) i Second Chance wiec Faith =16. Uzywa tez,,skrackowanego'' Talisman of Beast - ma 16 Faith a Mag tez na 100% ponizej 18.

Klasa poczatkowa w zasadzie dowolna ale mysle ze to byl Temple Knight/Knight. Kazda klasa mozna zrobic dowolny build i uzywac dowolnych czarow (po spelnieniu odpowiednich wymagan oczywiscie), z tym ze do pewnych buildow pewne klasy nadaja sie lepiej.

Edytowane przez Bombadil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym grać podobnie jak gracz na video; najbardziej interesują mnie Long Swordy, (trzymam oburącz, żadko używam tarczy), wiem już żeby móc nosić ten (Dragon Bone Smasher) trzeba mieć 30 str, moglibyście doradzić w co dawać reszte statów takiej postaci? Czy dla takiej postaci można na początku dać jakiś czar np. na defa (protection)?

Edytowane przez lolo1911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wiem już żeby móc nosić ten (Dragon Bone Smasher) trzeba mieć 30 str...

http://www.youtube.c...h?v=RuwKXE6_4d8

Jak uzywasz 2 recznie to do DBS potrzebujesz tylko 20 Str ( z tym ze ten miecz bazuje na wysokim Str, jak nie chcesz rozwijac wyzej Str to sa lepsze bronie niz DBS :pardon: ).

Link cos nie dziela, nie mozna filmu odtworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo jeszcze osob gra na EU bo stalem ponda dwie godzinki aby wbic PWCT i zero odzewu ~~ ani blackstone ani z bluestone

poprosilbym o pomoc i pozyczenie na chwile foe's i friend's ringa do platynki bo to jedyne oporowe trofeum(reszte mozna zrobic offline =)

nick:Unajden

Edytowane przez uniden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy zamierzają wyłączyć serwery do Demon Souls? Wiem że lada dzień wyjdzie Dark Souls, ale cena Demona jest całkiem atrakcyjna, więc zastanawiam się nad kupnem.

I jaką ewentualnie brać wersję bo z tego co wiem to jest ich kilka (dla EU, NA itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam kogos kto ma bron zubgrejdowana bladestonem i marrowstonem

jak tylko wpadna mi trofiki odrazu oddaje

soul lvl do wyboru 99 , 120 lub 182

wersja US

mogę Ci udostępnić marrowstone ale bladestone sam szukam, mój sl to jakoś 170 (ale sprawdze bo już dokładnie nie pamiętam) jak zainteresowany marrowstone to pisz w grze

duzo jeszcze osob gra na EU bo stalem ponda dwie godzinki aby wbic PWCT i zero odzewu ~~ ani blackstone ani z bluestone

poprosilbym o pomoc i pozyczenie na chwile foe's i friend's ringa do platynki bo to jedyne oporowe trofeum(reszte mozna zrobic offline =)

nick:Unajden

PWCT można zrobić offline. Po zrobieniu PBWT (w każdym świecie z osobna) pojawia się BF, wystarczy go zabić aby dostać +1 do WCT. Musisz zabić bodaj 5 BP aby uzyskać PWCT. Jeśli dobrze pamiętam oczywiście, ale ja wszystko zrobiłem offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy zamierzają wyłączyć serwery do Demon Souls? Wiem że lada dzień wyjdzie Dark Souls, ale cena Demona jest całkiem atrakcyjna, więc zastanawiam się nad kupnem.

I jaką ewentualnie brać wersję bo z tego co wiem to jest ich kilka (dla EU, NA itp.)

ostatnio gdzies pisali ze za namowa graczy/fanow zdecydowali sie zamknac serwery za ~rok (napewno do konca roku beda dzialac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PWCT można zrobić offline. Po zrobieniu PBWT (w każdym świecie z osobna) pojawia się BF, wystarczy go zabić aby dostać +1 do WCT. Musisz zabić bodaj 5 BP aby uzyskać PWCT. Jeśli dobrze pamiętam oczywiście, ale ja wszystko zrobiłem offline.

tak ale zabicie wszystkich BF nie da PBCT musisz ich dwa razy zabic,czyli przejsc dwa razy gre ;/

wiec o wiele szybciej jest wypozyczyc na chwile te dwa ringi ;f

btw nadal szukam kogos na eu z foe's i friend's ringiem =)

Edytowane przez uniden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvm =)

Edytowane przez uniden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań:

1. Czy jest jakiś limit przysfajania czarów i czy da rade je kasować?

2. Jak chce walczyć z bossem (Tower Knight) z kumplem to mam zostawić wiadomość kamieniem , ale w jakim konkretnie miejscu, przy teleporcie czy bezpośrednio przed bramą prowadzącą do owego bossa; (chciałbym przejść dana lokacje i bossa)?

3. Jeżeli podczas walki w party ktoś padnie można go jakoś ressnać czy trzeba wracać do swojego świata i od nowa?

4. Jak się ma zdobywanie dusz podczas gry w pt, ( rozdawane są po równo czy w zależności od lvl postaci)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań:

1. Czy jest jakiś limit przysfajania czarów i czy da rade je kasować?

2. Jak chce walczyć z bossem (Tower Knight) z kumplem to mam zostawić wiadomość kamieniem , ale w jakim konkretnie miejscu, przy teleporcie czy bezpośrednio przed bramą prowadzącą do owego bossa; (chciałbym przejść dana lokacje i bossa)?

3. Jeżeli podczas walki w party ktoś padnie można go jakoś ressnać czy trzeba wracać do swojego świata i od nowa?

4. Jak się ma zdobywanie dusz podczas gry w pt, ( rozdawane są po równo czy w zależności od lvl postaci)?

Ad 1: Jest limit. Mozesz miec przy sobie tyle czarow/cudow ile masz slotow - odpowiednio Spells memory i Miracle memory. Max mozna miec 6 na czary i 4 na cuda,ale pewne zaklecia zajmuja wiecej niz 1 slot. Natomiast w ,,bazie '' zaklec mozesz miec duzo - zapamietujesz zaklecia ktore sa potrzebne w danej chwili u tych obszarpancow w Nexusie (u nich tez uczysz sie czarow/cudow).

Ad 2: Najlepiej zostawic bluestone na poczatku levelu - wtedy caly level idziecie razem.

Ad 3: Jezeli zaczynaliscie od poczatku i dajmy na to blue zginal w polowie levelu to ON wraca do swojego swiata na poczatek levelu. Zeby bylo szybciej ty jako host wracasz przez wyczyszczony level na poczatek i znajdujesz jego blue stone; nie musisz wracac do swojego swiata. Jezeli ginie host to dupa, gra sie konczy i wracacie obaj do swoich swiatow - obaj w postaci ducha i wtedy nie mozecie sobie pomagac.

Ad 4: Po pokonaniu bossa wyswietla sie ocena pomagajacego gracza. On takze ocenia ciebie. Jak dostaniesz od niego ,,S'' czyli najlepiej to bedzie wiecej dusz, jak dostaniesz ,,D'' czyli najnizej to bedzie mniej. Oceny A, B i C sa pomiedzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupic sie nie da.. zdobyc :

1. Wooden Catalyst w 1-2 lub 3-1

2. Silver Catalyst w 3-1

wooden w 1-2 jest na szczycie jednej z wiez gdzie sa lucznicy/kusznicy

silver jest w 3-1 .. najlepiej zerknij na filmik (1:47 moment z silver catalyst):

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×