Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa, jasne...

Niech odblokuje wszystkie to będzie mógł sobie oglądać do woli. Tu nawet ma poradnik jak to zrobić, o czym wcześniej wspomniałem.

http://www.ps3trophi...w-pictures.html

Ale wy macie obesesje z tymi trofeami...jak male dzieci..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma niby obsesję? On chce sobie "pooglądać" samochody, więc niech je odblokuje, jak każdy. Po co komplikować sprawę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tracę jeśli zagram w używkę a nie nówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic, no oprócz dodatku. Przynajmniej ja miałem dodatkową zawartość, ale kupiłem używkę, więc kod był zużyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tracę jeśli zagram w używkę a nie nówkę ?

nic nie tracisz. caly Rockstar Pass - czyli mozliwosc sciagniecia 4 misji DLC plus 2 garniturow byl tak samo platny dla osob ktore zamowily gre w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jaki sposób skończyć sprawę na 5 gwiazdek ??

Wyłączyłem podpowiedzi ( wibracje i dzwięki ) zbieram wszystkie dowody , przesłuchania sa przeprowadzone w 100% poprawnie itp i niestety na zakończenie mam 3 gwiazdeczki :(

jakieś sugestie ???

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W jaki sposób skończyć sprawę na 5 gwiazdek ??

Wyłączyłem podpowiedzi ( wibracje i dzwięki ) zbieram wszystkie dowody , przesłuchania sa przeprowadzone w 100% poprawnie itp i niestety na zakończenie mam 3 gwiazdeczki :(

jakieś sugestie ???

pzdr

widocznie nie znalazłeś wszystkich wskazówek ALBO zbyt dużych zniszczeń dokonałeś poprzez rozwalanie samochodów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie na temat L.A. Noire.

Pokochałem Red Dead Redemption od Rockstar i znienawidziłem GTA 4 po tym jak musiałem czasami powtarzać tą samą misję po kilkanaście razy tylko dlatego, że model jazdy był beznadziejny i cel mi uciekał po tym jak dachowałem po uderzeniu w pachołek samochodem ... oraz przez brak checkpointów i to, że za każdym razem trzeba było dojeżdżać na miejsce gdy powtarzaliśmy misję ... tak jakby nie mogli zrobić autosave po dojechaniu na miejsce ... porażka ... no ale nic.

Dlatego moje pytanie brzmi jak wygląda L.A. Noire ? Czy gra jest dopracowana czy może też zdarza się pełno takich frustrujących sytuacji jak w GTA 4 ?

Np. w RDR jeżdżenie z miejsca na miejsce koniem było wręcz przyjemne gdzie w GTA 4 po kilkunastu przejażdżkach człowiek miał ochotę zwymiotować ...

Czy fan RDR i totalny wróg GTA4 który grał w GTA 4 tylko 9 godzin odnajdzie się w L.A. Noire ?

Warto kupić tą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A Noire to całkowicie inna gra niż RDR czy GTA i nie ma ich co porównywać. Jeśli nie rajcuje Cię granie gliną, szukanie poszlak, ściganie przestępców i przesłuchiwanie świadków bądź podejrzanych, gra nie jest dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to w istocie rodzaj przygodówki ze strzelaninami a'la RDR. Fani produkcji Rockstar raczej się rozczarują.

Co do pytania o dopracowani to ja nie mam uwag - gra była dla mnie pod tym względem miłym zaskoczeniem, acz są i tu kwiatki (np. wybiórcze rozwalanie drucianych płotów, przez niektóre można przejechać, a inne są jak betonowa ściana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie chciałem 2 raz zagrać w L.A. Noire i patrze ze zdziwieniem , że od czasu patcha 1.02 nie ma kolejnego, a z tego co pamiętam mniejsze lub wieksze błędy występowały masowo.

Totalna olewka i brak supportu ze strony twórców. Tylko wziąć kasę za produkt, do tego wypuścić całe stado płatnych DLC. Oj nieładnie Team Bondi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie chciałem 2 raz zagrać w L.A. Noire i patrze ze zdziwieniem , że od czasu patcha 1.02 nie ma kolejnego, a z tego co pamiętam mniejsze lub wieksze błędy występowały masowo.

Totalna olewka i brak supportu ze strony twórców. Tylko wziąć kasę za produkt, do tego wypuścić całe stado płatnych DLC. Oj nieładnie Team Bondi.

Płatnych DLC które były wycięte z gry. Ale nie ma co narzekać bo z tymi błędami i DLC tak źle nie mieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire jest znakomitą grą. Szczerze polecam każdemu kto nie grał. Zostało mi jedno trofeum do platynki. Wszystko w tej grze robi się z wielką przyjemnością, mam na myśli zbieranie filmów czy szukanie samochodów. Fabuła w pewnych momentach staje się liniowa ale da się to przeboleć. Grafika i te wszystkie animacje stoją na bardzo wysokim poziomie. Oby powstawało więcej gier typu Noire czy Heavy Rain.

edit

no i wpadła platynka :)

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wydanie zbiorcze będzie miało język polski, byłaby dobra okazja nadrobnić ten błąd :thumbsup:

Edytowane przez puma111
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zamysł w LA Noire podany w obecnej formie, nie sprawdza się tak zupełnie do końca, choć jeśli ktoś przymyka oko na pewne aspekty rozgrywki(bo po co się na siłe przyczepiać), to bawi się fantastycznie. Co do sequela - wyeliminowanie tych gorszych aspektów gameplayu + gotowa już przecież technologia i wypróbowane patenty w jedynce(widać, że przyjęły się bardzo dobrze) + więcej spraw, mimo tego, że na początku 21 spraw wydaje się jakimś żartem(wtedy, kiedy jako zwykły mundurowy albo na początku w drogówce, sprawy połykamy z biegu praktycznie), to i tak zajmują sporo czasu(mi zajęło 18,5h cała fabuła + lekko ponad połowa misji dodatkowych, więc ślepo można dawać jej jakieś 20h), a im więcej tym dłuższa rozgrywka, da nam prawdziwego giganta.

Choć muszę powiedzieć, że chciałbym żeby dwójka miała bardziej 'spójną' i troszkę ciekawszą fabułę, bo fajne są te aspekty, kiedy jesteśmy w różnych wydziałach i widzimy jak pracują poszczególne jednostki - gdzie są przekręty, a gdzie jesteśmy zwykłymi mróweczkami :> , ale można by jakoś bardziej powiązać ze sobą wydarzenia.

Dałbym tej grze jakieś 8-8,5/10. Oby twórcy poszli w dobrym kierunku i zrobili po prostu zajebisty sequel.

System przesłuchań zrobił na mnie ogromne wrażenie, no i te twarze - świetne patenty, firmowe tej produkcji. Co prawda wygląda to czasami dość banalnie, kiedy niby ktoś kłamie i niby chce to ukryć, ale ta jego mimika jest TAK oczywista, że nie da się tego nie zauważyć(no ale gdyby było inaczej, to gra przypominałaby bardziej loterię, a nie grę detektywistyczną, nie możemy w końcu usiąść tam z podejrzanym i z nim pogadać, widzimy jedynie jego twarz i słyszymy co mówi, nie da się poczuć tej takiej całej atmosfery, która towarzyszy prawdziwemu przesłuchaniu, ale i tak wyszło świetnie).

Edytowane przez gemboyrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby twórcy poszli w dobrym kierunku i zrobili po prostu zajebisty sequel.

Nie zrobią, bo upadło. Jedynie Rockstar może przejąć pałeczkę i wydać sequela co by mnie wcale nie zdziwiło, bo gra się przecież dobrze sprzedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że 'L.A Noire 2'(czy jakkolwiek będzie nazywać się duchowy spadkobierca gry o Phelpsie) dostanie ode mnie co najmniej "9". Ufam R*, że dobrze wykonają swoją robotę.

Co do 'twórców' - to że studio Team Bondi zostało zamknięte, a 'góra' tego australijskiego zespołu narzekała na współpracę z Rockstarem, to nie zmienia faktu, że na 90% większość ludzi z tego zespołu już zostało wcielonych do innych grup w samym R*, co oznacza, że ciągle gdzieś tam są ludzie odpowiedzialni za tę produkcję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

Po kilku zakończonych śledztwach,odłożyłem grę na półkę i teraz powoli chciałem dokończyć grę.Jestem na sprawie:The Studio Secretary Murder. Sprawa wygląda tak:byłem już w barze "Mensch's Bar,na Central Police St.(bo dzwonili) oraz na Rawling's Bowling Alley.Tam niestety nie goniłem kolesia,tylko pojechałem na Centr.Police St. Po tym miałem wrócić na Bowling's Alley i wszystko niby ok,tylko,że jest noc,tam nie można wejść,choć mój kompan ciągle powtarza,ze musimy iść/jechać do tego Rawling's Bowling Alley.Są tam z boku drzwi dla pracowników,ale zamknięte.No i tu mam pytanie: co dalej zrobić??Myślałem,że jak pojeżdżę po okolicy,to dostanę jakąś misję poboczną,wtedy coś się odblokuje,ale zero misji.Dzięki za w miarę sensowną odpowiedź,bo choć gra niezła,to nie miałbym chyba motywacji do zaczynania jej od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie: Czy gra ukazała się, bądz ukaze w polskiej wersji?, chociażby tylko z napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukazała się, i nie ukaże się już. Jak to gry Rockstara (wiem, Team Bondi, ale R* też swoje dołożyło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×