Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci o 100% gry czy 100% trofeów? Jeśli gry to dodatki się do tego raczej nie wliczają, a jeśli o trofea to tak. W paczce są wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeow, trofeow, dzieki :)

/edit: Dodatki zakupione, zostalo jedno jedyne trofeum (Public Manace) do platynacji i wszystkie 4 sprawy do 100% gry! ;)

/edit2: Platynacja i 100% ukonczone! :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchamia się ich...sam się zdziwiłem ale one są wplecione w fabułę...nie da się ich odróżnić od zwykłych :)

Tzn. możesz w wyborze sprawy sobie wybrać je...o ile wiesz które to...ale dopiero chyba po przejściu ich...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuja sie w teczkach poszczegolnych wydzialow, po prostu je wybierasz i przechodzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ani nic w teczkach nowego się nie pokazuje ani w fabułę nic nie było wplecione. Przeszedłem tą grę drugi raz i nic nowego nie zanotowałem. Kupiłem grę z PSS ściągnąłem wszystkie dodatki które były dostępne i nic. A poza tym za te dodatkowe misję są trofea więc jakby coś było to one by wpadły. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma bata by tych spraw nie było :pinch:

Ich tytuły to:

The Naked City i Reefer Madness w wydziale Vice

A Slip of the Tongue i The Consul's Car w wydziale Traffic

oraz Nicholson Electroplating w Arson.

Sprawdź dobrze teczki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jezeli tak jak mowisz-przeszedles gre to powinienes miec tylko te sprawy jako jedyne bez gwiazdek! A co pokazuje sama gra jezeli wejdziesz w to cale "Downloadable contents" czy jakos to tak szlo? Pokazuje ze dodatki masz "owned"? Sprobuj je tam sciagnac, po prostu naciskajac na poszczegolne sprawy! Na prwno pobrales gre ze wszystkimi dodatkami? A nie sama podstawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno. Wszystko mam na Owned. Mam taką teorię Gra została kupiona na PSS wspólnie z kumplem przez co do ściągnięcia jej założyłem nowe konto z którego ściągnąłem grę. A dodatki ściągałem już konta głównego po zainstalowaniu podstawki. Może dodatki też muszą być ściągnięte z konta na którym gra była kupiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra została kupiona na PSS wspólnie z kumplem przez co do ściągnięcia jej założyłem nowe konto z którego ściągnąłem grę. A dodatki ściągałem już konta głównego po zainstalowaniu podstawki. Może dodatki też muszą być ściągnięte z konta na którym gra była kupiona.

88857700.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem już ponad rok temu, dzisiaj pożyczyłem od kumpla Complete Edition i chciałem zrobić sobie sprawy, które wyszły jako DLC.

Niestety gra nie widzi moich starych save'ów, a nowych spraw nie zrobie dopóki nie dojdę do danego miejsca w grze. Czy ktoś ma jakiś pomysł czy da się to przeskoczyć? Jedyna opcja kopiowania save'ów to na plusowego clouda, ale to nic nie zmieni.

DLC przy pierwszym odplaeniu gry się chyba instalowało, ktoś ma pojęcie, czy jeśli uda mi się zdobyć płytkę z wydaniem podstawowym to będzie ono widziało zainstalowane DLC?

edit:

Bo jeszcze jest możliwość, że niezależnie od postępu gry, sprawy z DLC będę mógł rozegrać wybierając je z menu zanim dojde np. do arson desk. Ale tak pięknie to pewnie nie jest, nie?

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak właśnie jest. ;) DLC nie jest w ogóle powiązane z fabułą podstawki. Ale może niech jeszcze ktoś się na ten temat wypowie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zanim będę brnąć w fabułę poczekam, może ktoś sprawdził na wlasnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem już ponad rok temu, dzisiaj pożyczyłem od kumpla Complete Edition i chciałem zrobić sobie sprawy, które wyszły jako DLC.

Niestety gra nie widzi moich starych save'ów, a nowych spraw nie zrobie dopóki nie dojdę do danego miejsca w grze. Czy ktoś ma jakiś pomysł czy da się to przeskoczyć? Jedyna opcja kopiowania save'ów to na plusowego clouda, ale to nic nie zmieni.

DLC przy pierwszym odplaeniu gry się chyba instalowało, ktoś ma pojęcie, czy jeśli uda mi się zdobyć płytkę z wydaniem podstawowym to będzie ono widziało zainstalowane DLC?

edit:

Bo jeszcze jest możliwość, że niezależnie od postępu gry, sprawy z DLC będę mógł rozegrać wybierając je z menu zanim dojde np. do arson desk. Ale tak pięknie to pewnie nie jest, nie?

Nie da się tego przeskoczyć - musisz rozegrać CAŁĄ grę od nowa. Sprawy z DLCs będą wplatane w fabułę.

Dwa tygodnie temu miałem tak samo.

L.A. Noire to nie jedyna gra gdzie edycja z DLC nie widzi starych save`ów - podobnie jest np. z Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiedziałem, że te misje DLC są porozrzucane po różnych wydziałach, ale sądziłem, że spokojnie można je odpalić bez dojścia do danego. Przecież one w ogóle nie są powiązane z fabułą podstawki. No cóż, dawno grałem(już ponad rok) i musiało mi się coś pomylić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować to complete edition jak już kiedyś ograłem podstawkę? Dużo jest tej dodatkowej zawartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować to complete edition jak już kiedyś ograłem podstawkę? Dużo jest tej dodatkowej zawartości?

Jest pięć dodatkowych spraw. Ni to długich, ni krótkich ale dwie z nich są wyjątkowo ciekawe. Jeśli wciągnęła Cię podstawka to myślę, że warto :)

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego przeskoczyć - musisz rozegrać CAŁĄ grę od nowa. Sprawy z DLCs będą wplatane w fabułę.

Dwa tygodnie temu miałem tak samo.

L.A. Noire to nie jedyna gra gdzie edycja z DLC nie widzi starych save`ów - podobnie jest np. z Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition.

A opcji odpalenia gry z płyty z podstawką po zainstalowaniu DLC z drugiej płyty próbowałeś może? Bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się tłuc te same sprawy po raz trzeci.

Warto kupować to complete edition jak już kiedyś ograłem podstawkę? Dużo jest tej dodatkowej zawartości?

Biorąc pod uwagę mój problem, chyba nie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam z kolei inny problem. Przeszedłem Traffic Desk i czas na Homicide Desk. Wciskam 'resume' żeby polecieć dalej, a tam mi wyskakuje napis, że nie mam ściągniętego Homicide Desk mimo, że jest to główna zawartość gry! Gra poleca mi wtedy żebym ściągnął to z PSS lecz tam też jest pusto. Zainstalowałem inne sprawy z DLC, które pojawiły się w Traffic. Czy wystarczy, że przejdę nieskończone sprawy z DLC czy to może jakiś błąd gry? Miał ktoś podobny problem? I jak się go pozbyć? Pzdr

EDIT

Problem się rozwiązał. Musiałem ściągnąć Homicide Desk z konta, z którego ściągałem grę.

Swoją drogą to dziwne, że po ściągnięciu pełnej wersji gry - 13GB nie ma w niej 3/4 misji!!

Podejrzewam, że problem ten nie występuje w wersji pudełkowej gry.

Edytowane przez tomcores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opcji odpalenia gry z płyty z podstawką po zainstalowaniu DLC z drugiej płyty próbowałeś może? Bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się tłuc te same sprawy po raz trzeci.

Nie próbowałem, chociaż wydanie premierowe gry miałem w tym samym czasie w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

Mam pytanie w związku z L.A. Noire. Od kilku dni pogrywam sobie w produkcję od Team Bondi i zastanawia mnie, czy po ukończeniu głównego wątku jest możliwa dalsza eksploracja miasta, wykonywanie misji pobocznych etc? Tylko proszę bez spojlerów n/t zakończenia gry :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×