Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

lennox, jak ściągniesz to jak możesz to daj znać jak wygląda sprawa z DLC (czy udostępnione masz wszystkie) oraz czy również Ci przycina początkowy film, cutscenki i tekstury się wczytują z duuuużym opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam tylko podstawke z PSS, ale nie zauważyłem przycięć, czy problemu z uciążliwym doczytywaniem tekstur - zdarza się, ale są to incydenty :]

Ps. Co do sprzętu - Slimka z najnowszym "obowiązkowym" softem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra cyfrowa nie działa z save'ami z gry pudełkowej...tak jest we wszystkich przypadkach ( mój kumpel miał deus ex na płycie i z pss i save nie działały miedzy nimi...trzeba było od nowa grać

Dziwne. U mnie sejwy z pudełkowego Deusa działają z wersją z PSS bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co grali:

Warto wyłączyć tę muzykę w tle która podpowiada, że na miejscu zbrodni są jeszcze jakieś nieznalezione dowody? (inne podpowiadaczki z miejsca wyłączyłem)

Niby fajny patent ale zastanawiam się czy nie czyni gry zbyt łatwej (skończyłem dopiero 1 sprawę). Z drugiej strony bez tej podpowiedzi szukanie wskazówek może stać się bardzo żmudne i pracochłonne, gdyż nigdy nie wiemy czy to już wszystko.

A czy są jakieś trofea wymagające wyłączenie tej podpowiedzi?

Jak graliście, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox, jak ściągniesz to jak możesz to daj znać jak wygląda sprawa z DLC (czy udostępnione masz wszystkie) oraz czy również Ci przycina początkowy film, cutscenki i tekstury się wczytują z duuuużym opóźnieniem.

Ja mam pudełkową, wszystko chodzi płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam tylko podstawke z PSS, ale nie zauważyłem przycięć, czy problemu z uciążliwym doczytywaniem tekstur - zdarza się, ale są to incydenty :]

Ps. Co do sprzętu - Slimka z najnowszym "obowiązkowym" softem

Też mam slim z najnowszym softem, Przycięcia udało mi się wyeliminować poprzez wylogowanie się z sieci. Uciążliwe doczytywanie tekstór też jakoś dzięki temu się zmniejszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co grali:

Warto wyłączyć tę muzykę w tle która podpowiada, że na miejscu zbrodni są jeszcze jakieś nieznalezione dowody? (inne podpowiadaczki z miejsca wyłączyłem)

Niby fajny patent ale zastanawiam się czy nie czyni gry zbyt łatwej (skończyłem dopiero 1 sprawę). Z drugiej strony bez tej podpowiedzi szukanie wskazówek może stać się bardzo żmudne i pracochłonne, gdyż nigdy nie wiemy czy to już wszystko.

A czy są jakieś trofea wymagające wyłączenie tej podpowiedzi?

Jak graliście, co polecacie?

Bez tej muzyczki w tle znalezienie wszystkich dowodów niekiedy graniczy z cudem. A to dlatego, że nierzadko są one porozrzucane na dużym obszarze. Ja tam grałem z tą muzyczką i nie sądzę by to w jakiś sposób popsuło mi zabawę. Co do trofików to jest to obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na swój post...gra cyfrowa nie działa z save'ami z gry pudełkowej...tak jest we wszystkich przypadkach ( mój kumpel miał deus ex na płycie i z pss i save nie działały miedzy nimi...trzeba było od nowa grać )...no i miałeś wersje US zamiast EU...to kolejny powód...

To chyba twój kumpel miał pecha, albo jakieś inne wersje bo u mnie save'y w Deusie z płytki działały z wersją cyfrową. Tak samo było w Darksiders i RDR(oprócz multi) . Powód jest jeden, inne regiony kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że w sklepach u nas i na Ps+ są gry z innymi kodami regionu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że w sklepach u nas i na Ps+ są gry z innymi kodami regionu ?

Gdzie to napisałem? Gościu napisał że miał wersję z US a pobrał grę z EU PSS i mu save'y nie działają. To wina regionu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, otoz od pewnego czasu nie sa mi zaliczane "crime cases", dlaczego? Zabijam gosci tak jak jest powiedziane w zadaniu a nie zalicza mi ich do kolejnych, wykonanych! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy by mi pokazalo napis ze wzystkie zostaly wykonane! Opanowalem juz sytuacje, nie wiem tylko dlaczego nie zalicza mi szarych-chodzi tutaj o pore dnia (dzien/noc)?

/edit: Juz wiem, to sa te sprawy ktore sprawiaja ze ta gra sie nie konczy, nie wliczaja sie do "crime cases" :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wie ktoś do kiedy na psn jest obniżka l.a. noire (85 zł za complete edition)?? Bo mam małe problemy z kartą kretytową i nie mogę dodać funduszy na konto... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zdrapkę...a ta obniżka to chyba Summer Sale więc do końca wakacji powinna być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale LA Noire dzisiaj już prawdopodobnie zniknie z oferty i zostanie zastąpiona inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze przez tydzień.

Ja właśnie kupiłem i mam takie pytanie odnośnie zawartości do pobrania z PSS- są dostępne za darmo 3 dodatki ważące kilka GB- to jakieś nowe zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa standardowe dodatki ktore wyszly do tej gry. Nie rzuce tytulow z pamieci, ale sa to 3 dodatkowe sprawy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz wszystkie dodatki oprócz "The Consul's Car". W tej sprawie czekam na odpowiedź od moderatorki z oficjalnego forum PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osyt: A kupujac ta cala paczke dodatkow za bodajze 45zl wbije z tym 100% gry? Czy musze cos jeszcze dokupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki DLC nie są liczone do platyny jeżeli o to pytasz...można je zrobić ale bez nich też ma się platyne jak się podstawowe zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w poscie wyzej napisalem choc slowo o platynie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no napisałeś 100% co od razu wygląda jakbyś chciał platynować ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie! Chodzilo mi bardziej o to czy paczka dodatkow zrobie 100% gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja mało gram więc daleko mi jeszcze do 100% gry. Zawsze możesz sprawdzić spis trofików, ale wtedy to zabija radość z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×