Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest tu ktoś kto wierzy w jakieś DLC? Jerry-HaHa.gif?t=1242861594

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest tu ktoś kto wierzy w jakieś DLC? Jerry-HaHa.gif?t=1242861594

Skoro Kaz to potwierdza, to w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 to gra na lata.. Myślę, że prędzej czy później jakieś mniejsze lub większe DLC się pojawiwink.gif a jak się nie pojawi to ich strata. Mi wystarcza w zupełności to co obecnie oferuje GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak samo, zawsze się znajdzie jakiś samochod ktory az sie chce przerobić i poscigac sie nim.

Ostatnio jezdze Audi Quattro z 82 roku, nieźle sobie radzi nawet z najnowszymi "owocami" motoryzacji. :D

A takich samochodów w grze jest bardzo duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być jakiś tam patch dziś i co? Jakoś go nie widzę, chyba, że żyjemy w jakiejś innej czasoprzestrzeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna strefa czasowa.

Kaz pisał że będzie 29/30, jeśli nie 29 to dzisiaj mają 30 :P

Japońce pewnie dopiero do pracy wyjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wgraniu dzisiejszego patcha działa wam kierownica Thurstmaster F430? Jak podłączam ją to nie działają mi na padzie żadne przyciski poza kierunkowymi, na kierze też tylko działa "krzyżak", a więc co za tym idzie nie można nic w grze zrobić, nawet chodzić po menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem patcha i po dwóch godzinach grania zawiesiła się gra a później wyskoczył YLOD ! nie wiem czy to przypadek ale jestem załamany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek, akurat trafiłeś że w GT cię złapał YLOD. Po prostu wybiła godzina twojej konsoli. Co na przykład mnie wcale nie śmieszy, bo nie wiadomo kiedy trafi to mojego slima...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek, akurat trafiłeś że w GT cię złapał YLOD. Po prostu wybiła godzina twojej konsoli. Co na przykład mnie wcale nie śmieszy, bo nie wiadomo kiedy trafi to mojego slima...

Ja narazie mam FATA, który bardziej jest narażony na YLODA (mam dwa lata) i mam nadzieję, że jeszcze 5 lat wytrzyma min.

Jak konsolę trafi YLOD przed premierą PS4(rok lub mniej) i PS4 będzie wspierać Move i gry PS3 to wybór prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem wpieniony na maksa!!! Patch najnowszy wzbogacił mi grę o to że...nie działa mi kierownica!!!! Mam Thrustmastera F430 i do tej pory było ok...fajnie się spisywała i miałem kupę zadowolenia! Co to jest,że patch likwiduje działąnie sprzętu, który do tej pory spisywał się dobrze i współpracował z grą??? Masakra jakaś.......GT5 poszło się "gwizdać" bo już nie kupię innej kiery. Jaką mam gwarancję że następny patch nie zlikwiduje czegoś innego????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką mam gwarancję że następny patch nie zlikwiduje czegoś innego????

Żadnej.

Też mam F430 i jestem mocno wpieniony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co udało mi się znaleźć co mogłoby Wam pomóc to odinstalować dane i pobieranie wszystkiego na nowo...

Ale tak jak mówię, jest to jedyna rzecz dot. niedziałających F430 jaką udało mi się znaleźć i nie ma gwarancji, że będzie działać po tym.

Ale jeśli rzeczywiście sporo ludzi ma taki problem, to zaraz zapewne będzie 1.12 patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co udało mi się znaleźć co mogłoby Wam pomóc to odinstalować dane i pobieranie wszystkiego na nowo...

Ale tak jak mówię, jest to jedyna rzecz dot. niedziałających F430 jaką udało mi się znaleźć i nie ma gwarancji, że będzie działać po tym.

Nic to nie daje. Sprawdzałem już.

Ale jeśli rzeczywiście sporo ludzi ma taki problem, to zaraz zapewne będzie 1.12 patch.

Oni to powinni naprawić dzień po wydaniu felernego patcha, a nie kazać czekać. Jak taka (teoretycznie) poważna firma może wypuścić taki bubel do gry, która jest jednym z głównych "sellerów" konsoli? Gorzej jak tego nie naprawią, to wtedy chyba xklocek + forza4.

Edytowane przez Shady
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wtedy chyba xklocek + forza4.

I zakup kolejnej kierownicy pod X'a? :) Thrustmaster z nią nie działa.

Na moje oko trzeba poczekać.

Na waszym miejscu napisałbym jeszcze na forum gtplanet.net. Tam jest sporo kumatych ludzi i jak będzie więcej takich jak Wy, to myślę, że temat zostanie zauważony.

EDIT:

Patch 1.12 ujrzał już światło dzienne, ale nie widzę nic dot. Waszych kierownic niestety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.12 ujrzał już światło dzienne, ale nie widzę nic dot. Waszych kierownic niestety.

Znajomy co ma też f430 mówi, że patch nic nie naprawił jeżeli chodzi o kiere.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jednym słowem!Nawet nie chcę mysleć, jak tego nie poprawią...Osobiście odeślę im płytkę z grą do siedziby firmy i niech ja sobie wsadzą w...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jednym słowem!Nawet nie chcę mysleć, jak tego nie poprawią...Osobiście odeślę im płytkę z grą do siedziby firmy i niech ja sobie wsadzą w...

Popieram. Jednakże nie da się wykluczyć, że problem nie leży w ostatniej aktualizacji GT5 lecz w ostatniej aktualizacji firmware PS3, na co mógłby wskazywać fakt niewłaściwego działania kierownicy po downgracie do fabrycznej wersji GT5.

Jeśli ktoś wie do kogo się zgłosić, aby Sony przywróciło dotychczasowe działanie kierownic jakąś łatką piszcie na forum, do producenta do kogo się da.

Powiedzcie na jaki adres pisać maila i do kogo zgłaszać usterki. Im więcej maili będzie, tym większa szansa, że szybciej przywrócą dotychczasowe funkcjonalności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.12 poprawka drobnych błędów, tzn jakich błędów ? Niedługo roczek minie od premiery gry, ciekawe kiedy dodadzą nowe tory i samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem wpieniony na maksa!!! Patch najnowszy wzbogacił mi grę o to że...nie działa mi kierownica!!!! Mam Thrustmastera F430 i do tej pory było ok...fajnie się spisywała i miałem kupę zadowolenia! Co to jest,że patch likwiduje działąnie sprzętu, który do tej pory spisywał się dobrze i współpracował z grą??? Masakra jakaś.......GT5 poszło się "gwizdać" bo już nie kupię innej kiery. Jaką mam gwarancję że następny patch nie zlikwiduje czegoś innego????

Trzeba napisać jak najwięcej maili do producenta konsoli (jeśli przyczyną kłopotów z działaniem jest ostatni update firmware konsoli) i do producenta gry (jeśli przyczyną jest ostatni pach do gry), niech naprawiają co zepsuli. Maksymalnie nagłośnić sprawę w mediach.

Bądź tu uczciwy, kupuj wyłącznie licencjonowane gry po 200 zł za szt. na licencjonowaną konsolę... brak słów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten problem zaistniał dopiero od patcha 1.11 do GT5, przy wcześniejszym patchu 1.10 i nowym firmware konsoli wszystko było ok i działała bez zarzutu. Przy grze F1 2010 wszystko działa poprawnie na tym firmware do konsoli, więc wydaje mi się że wina leży po PD i ich pachach 1.11 jak i 1.12 który nic nie zmienił.

Podobne sytuacje ludzie opisują na innych forach - w usa, śledzę na bieżąco, myślę że długo poczekamy na naprawę tego problemu - obym się mylił.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.12 poprawka drobnych błędów, tzn jakich błędów ?

Np. takich:

Update v1.12 continues with the bug-fixing theme, though the only documented change is a correction to a glitch with the Limited Slip Differential controller for FF cars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dyskusja została przeniesiona do tematu Gran Turismo 5.

To jest temat tylko i wyłącznie o patchach do GT5, a nie do dywagacji czy gra X czy Y jest lepsza czy nie od GT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, niewiem czy ktoś poruszał już ten temat czy nie i niewiem gdzie go szukać bo rzadko zaglądam do zakładki Gran Turismo na forum. Kiedyś gdzieś chyba zaraz po premierze GT5 albo nawet przed, słyszałem o czymś takim że do wyścigów 24H zostanie dodana opcja zapisu stanu wyścigu i kontynuowane go np na drugi dzień, jak widze obecnie tej opcji nie ma i niewiem czy wogóle będzie, dlatego chciałem zapytać czy wiecie coś więcej na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×