Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę marudzić, ale tylko 1 nowy tor to trochę mało (tego kartingowego nie liczę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden tor (ale jaki!) to faktycznie skromnie. Lista aut też nie powala.. Przecież wszyscy wiedzą, że Nissanów nam brakuje w tej grze ;) Ale... Po pierwsze. Lista poprawek jest bardzo zacna. Po drugie mam nadzieję, że jest to pierwsze DLC z kilku (liczę na jakiś Track Pack). I po trzecie, kupię wszystko i tak, bo tylko w ten sposób mogę wyrazić swoje wsparcie dla twórców tej nieporównywalnej z niczym innym serii wirtualnych wyścigów. Dzięki PD!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC napewno zakupię, ale ja się pytam kiedy będę mógł pojeździć na starych poczciwych trasach:

Infineon Raceway

Twin Ring Motegi

Apricot Hill Raceway

El Capitan

Midfield Raceway

Citta di Aria

Costa di Amalfi

George V Paris

Hong Kong

New York

Opera Paris

Seattle Circuit

Seoul Central

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w następnym GT kupczyk (oby jeszcze na PS3).

Pośmigałem standardami na nowym widoku i jestem lekko zawiedziony. Cieszyłem się na ten ficzer, bo nie trawię widoku z zderzaka, dachu, zza auta. W autach z otwartą kabiną (tank car itp.) jest ok. Umieścili kamerę tam gdzie powinna być i jest gites. Nawet w jednym aucie (nie pamiętam dokładnie) działają zegary prędkościomierza i obrotomierza :). W autach z zamkniętą kabiną natomiast nie widać maski! W niektórych samochodach jest nie najgorzej ale w innych wygląda to dość dziwnie. Widać drogę tam gdzie powinna być klapa bagażnika i czuje się jak z nalepioną taśmą izolacyjną na telewizorze na widoku z zderzaka. Poza tym jest ok i i tak będę jeździł na widoku ze środka.

Dla tych co jeszcze nie zrobili nowego eventu z Red Bullem i chcą zgarnąć więcej niż 5 000 000cr. Lepiej jest logować się codziennie i po piątym dniu zgarnia się dwa razy większe nagrody pieniężne i doświadczenia, czyli okrągłe 10 000 000cr. :). Ja teraz loguję się codziennie i niedługo zaczynam 24h le mans w moim Audi r10 dzięki opcji save. :D

Edytowane przez skaposzczet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy najbardziej chciałbym Seattle Circuit, bardzo lubiłem tę trasę i masę czasu na niej spędziłem.

Przy okazji wyjścia Forzy 5 być może dodadzą ten tor + parę nowych malowań Nascarów, ew. kolejny Skyline.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC napewno zakupię, ale ja się pytam kiedy będę mógł pojeździć na starych poczciwych trasach:

Infineon Raceway

Twin Ring Motegi

Apricot Hill Raceway

El Capitan

Midfield Raceway

Citta di Aria

Costa di Amalfi

George V Paris

Hong Kong

New York

Opera Paris

Seattle Circuit

Seoul Central

Pewnie nigdy,przez rok zrobili jeden tor i kilka smutnych aut-panowie to nieporozumienie,na cholere komuś te kartingi i redbulle,gdzie nowe auta które wyszły po 2007 r,Kaz przespał chyba premierę tych samochodów.Echhh szkoda gadać,naprawde myślałem że na premiere Forzy 4 dadzą nam porządne DLC a tu dupka blada,Spec 2,0 jak najbardziej na plus-w końcu pełna obsługa G25/27 :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej tam malkontenci. Jak dla mnie to w całym dlc/patchu mogło by być tylko przewijanie powtórek i legendarne Spa :) Łyknę wszystko i cieszę się też z innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje na auta z serii FIA GT. W paczce same japonczyki, ale Lancer wyglada smakowicie:) A SPA..... poezja:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie jest zle, ale szalu tez nie ma, ot - kolejny patch do GT5, jakos nie czuje zeby gra sie diametralnie zmienila zeby byla godna miana "SPEC II", jak mialo to miejsce przy GT5P, to juz niektore poprzednie patche wiecej wnosily. DLC tez jakos za bardzo nie szokuje, jedna konkretna trasa to "troche" malo jak na DLC. Co do samochodow to za duzo sie nie napracowali, nowymi furami bym tego nie nazwal a RM to tych co juz sa, ale tego akurat sie spodziewalem i jestem jak najbardziej zadowolony, szkoda tylko ze zycza sobie za to kase zamiast wcielic to SPEC II. A propo - czemu na tej samej zasadzie nie moga dodac do gry aut typu Ferrari FXX/599XX, Italii GT2, Mclarena MP4-12 GT3, Lambo Reventona itd.? Przeciez tez wystarczy tylko lekko przemodelowac to co juz maja w grze, pozmieniac statystyki i gotowe.

PS. Te nowe "szybsze" loadingi strasznie wkurzajace sa - niby trasa sie juz wczytala i mozna jezdzic, a trzeba jeszcze czekac az sie auta doczytaja, mam wrazenie ze tak naprawde to trzeba czekac jeszcze dluzaj niz przed updatem LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC carpack to takie pójście na łatwiznę, wszystkie te fury są już w podstawce GT5 jako premium, więc wystarczyło je przerobić na turystyczne i gotowe. Wolałbym zupełnie nowe samochody, zwłaszcza więcej europejskich i amerykańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patch rano pobralem bardzo szybko. Gre mam ukonczona dopiero na niecale 80%, wiec jeszcze sporo zabawy i emocji przede mna, jednak kazde DLC lykam w ciemno :) Mam nadzieje, ze wyjda kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie ale jednak rozczarowanie, w spec2 mamy nascary... Ot jedno auto z kilkoma malowaniami.. dlc? auta z podstawki ze spojlerami i malowaniem (w takim durnym shifcie 2 otrzymalibysmy je po zrobieniu tuningu fabrycznego, przykre ale prawdziwe).. Troche to smutne bo liczylem np na jakiegos clsa amg, audi rs5 czy jakies inne lambo a tu znow to samo.. Zaraz bedzie ze Polacy tylko narzekaja bla bla bla.. Ale polyphony znow poszlo na latwizne.. Spodziewalem sie wielkiego bum jak to bylo przy prologu ze spec 2, a tutaj lekki niesmak pozostal...

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie... mozna przewijac powtoreczki save-owac postep w wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i muszę powiedzieć, że fajny ten patch. Pierwsze co zauważyłem to lepsza frajda z jazdy, nie wiem jak to opisac, ale albo mi się wydaje, albo granie na kierownicy sprawia mi większą przyjemność niż przed patchem, wszystko chodzi lżej, płynniej to tylko moje odczucie, druga rzecz to ai przeciwników jest lepiej, już ściganie się offline nie stanowi problemu, przeciwnicy uważają, a nie jadą jak "czołg" starają się nasz wóz omijać, zwalniać jeśli ja zwalniam. Kolejna rzecz na plus oczywiśćie to kokpit w standardach, niby cały czarny, ale naprawdę to mi wystarcza, oczywiśćie przewijanie powtórek. Ogólnie jestem zadowolony, pochwalcie się wy wrażeniami, a szczególnie modelem jazdy czy się coś zmienił, albo mi się wydawało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiery F430 nie przywrócili? Nie wiem, bo w pracy jestem...ale zakładam,że nie! Nadzieja umiera ostatnia-dziś jest ten dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na dfgt więc musi się wypowiedzieć ktoś inny, ale szczerze według mojej opini model jazdy jakoś lepszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rano na szybko na padzie pograłem i też mi się wydaje, ze poprawili fizykę jazdy. Szczególnie jak się jedzie bez ABSu. Na gtplanet piszą, że jest wyraźnie lepiej na kierownicy. Płynniej, bardziej intuicyjnie i zawieszenie lepiej pracuje. Też piszą, że jazda bez ABSu się najbardziej zmieniła. Polecam wszystkim wyłączanie ABS, bo było fajniej a teraz to miodzio nawet na padzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jezdze bez zadnych pomocy, wiec duzo nie odczuje ;) ale w koncu zrobie te endurance race ;) bo bez opcji zachowania gry nawet ich nie odpalalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiery F430 nie przywrócili? Nie wiem, bo w pracy jestem...ale zakładam,że nie! Nadzieja umiera ostatnia-dziś jest ten dzień...

marudam.jpg

`Patch się pobiera, nie mogę się doczekać :)

Edytowane przez Oranje
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marudam.jpg

Spytałem po prostu...oczekiwałem odpowiedzi... nie ocen mojej osobowości. Jak przyjdę z pracy, to zassam patcha i sam bedę wiedział,ale jako fan GT5 (a myslałem ze to jest forum dla takich) chciałem wiedzieć szybciej!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×