Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

http://blog.eu.plays...ity-update-2-0/

@ SzczurekPB miałeś rację.

widać po screenach, że ten widok z pojazdu to kupa. Każde auto dostanie taki sam :confused:

http://www.ps3site.p...-tygodniu/87462

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ;d

zapisy w trakcie gry na duży +

Widok z wnętrza to mi tam lotto ;] choć i tak się lepiej bd grało

Ciekawe jak się poprawi SI rywalów ;> -> Ja chce już jakiś trailer!

Ale najbardziej jaram się tym że DLC będą! Czyli trzeba pomału szukać ekipy na zbieranie DLC w 1/5 ceny ;d

btw.

Kaz_Yamauchi 山内 一典 Something like this. For the DLC we’re preparing a racing car pack, a course pack, and a racing gear pack...I’ll let you know more about...

Czyli nowe rajdówki ;D

Czyżby DS3? Fiesta? Grande Punto/Punto Evo? Mini Wrc? itd.?

Edytowane przez olo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma w tym spec 2 niczego co mogloby by byc w wersji 1.756754835783...

Jedna wielka kupa, zmiana nazwy patcha pod przyszle dlc w ktorych pewnie i tak niewiele bedzie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten uproszczony widok ze środka aż wstyd że coś takiego dodają....... ośmieszają się, powinni podbić wszystkie auta słabsze do wersji premium i ze środkiem też premium!

Za to fajnie że można będzie zapisywać grę w Endurance.

Z tym płatnym DLC to też hm... powinni dać za free, widać boją się konkurencji i nagle coś tam chcą dołożyć ale....

Ahh

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy narzekacie :whistling:...zajebiściście że coś cały czas poprawiają mimo, że czasami poprawki są minimalne ale cieszmy się chociaż z tego. Rok po premierze, a PD dalej coś grzebie przy grze!! Ja się bardzo cieszę, że dali ten widok "z kabiny" do standardów. Poprostu nienawidziłem standardami jeździć, a w wyścigach ligowych bez nich się nie obyło tak więc nie mówcie, że taka kamera jest zła czy spartaczona(ta z za samochodu to dobiero jest "full realistyczna" :thumbsup: )Zaraz ktoś się znajdzie, że on lepiej by to zrobił naklejając czarną taśme izolacyjną na telewizor....A przerobienie standardów na premium? No nie wiem czy 'przerabianie' 800 aut do premium to takie proste jak większość tu pisze..podejrzewam, że to jest zabawa od początku bo inaczej co tydzień by dodawali nowe auta.....bo przecież to takie proste. Jedynie co wg mnie powinni zrobić z tym widokiem z kabiny w standardach to np. jak włącze w mx-5 (standard) to gra wrzuci na tv obraz kabine mx-5 ( z premium)

Forza 4 byłaby konkurencją dla GT5 gdyby wyszła na PS3, a tak to nie mają sobie równych na swoich platformach. Jak ktoś ma PS3 i X360 to ma/będzie miał te 2 gry. Może i nie jest to przypadek, że akurat teraz wypuszczą DLC ale to chyba dla tych co nie wiedzą którą konsole kupić.

Edytowane przez maks
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, ten uproszczony widok to krok w stronę porządnego wyglądu standardów.

Na zdjęciach Caterhama i Curage C60 widać, że modele dostały zastrzyk polygonów, wszystko jest bardziej okrągłe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem plus że co jakiś czas coś dodają i ulepszają, ale mogli dać mniej a lepiej niż teraz nadganiać szybko przed premierą FM4.

No okaże się w przyszłym tygodniu co i jak dostaniemy i ile będą chcieli za DLC :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cieszę się z zapowiadanego ulepszenia,zapowiada się "grubo",naprawdę dużo nowości i pare nowych wozów. Ciekawi mnie ile bedzie zajmował ten Update,oby było to jak najszybciej :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogole wszystkie ulepszenia podobają.

Chłopaki dobrze się spisali. Chyba żadna inna gra nie może się pochwalić tak wspaniałym wsparciem ze strony developera. Inny olał by graczy i zostawił grę taka jaka była na starcie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa Polska mentalność - narzekanie.

Gra jest wielka i tyle. Myślę, że GT jeszcze nie raz pokaże pazurki.

Do zobaczenia na torze :)

A do wszystkich malkontentów - poprostu nie grajcie w to badziewie :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem zgadzam sie, dbaja wysmienicie o ta gre, ale nie oszukujmy sie.. Nam graczom sie to nalezy przez to co otrzymalismy w dniu premiery... Poza tym caly czas nam cos dodajac mysle ze wkladaja to od razu do szufladki gt6, tyle ze maja beta testerow znacznie wczesniej... Nie wychwalajmy tak juz Kaza pod niebiosa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jakby spojrzec obiektywnie to Spec II nie zawiera NIC co nie powinno byc w grze juz w dniu premiery lub nie bylo juz wczesniej w GT5P/GT PSP, albo bylo obiecywane juz od dawien dawna (save'y w Enduracne'ach). Ja tam sie tylko ciesze na DLC bo w koncu bedzie mozna czyms nowym posmigac i na nowych trasach, a tak to sam update jest mi kompletnie obojetny.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dają tor Spa i samochody Porsche! Zapłacę z chęcią za takie dlc.

Edytowane przez Sejfo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostaniemy nowe hybrydy! YEAH! Ale w sumie wlasnie ciekawi mnie jakie beda auta i ile tych dlc bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę się doczekać na kolejnego patcha i dlc.naprawdę chłopaki się postarali.A że w samochodach standard widok będzie uproszczony, mi nie przeszkadza bo pewnie za jakies pół roku znów wydadzą patch i poprawią grafikę wnętrza. A za rok będą wszystkie wyglądać jak premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle paczka zapowiada sie bardzo interesująco ;] Aczkolwiek pisali, że będzie można zmieniać warunki atmosferyczne na torze i czas a ze zdjęcia wynika, że akurat na torze-HSP czasu zmienić nie będziemy mogli ;] odnośnie zapisu z wytrzymałościowych opcja mi sie podoba bo np. Ja pracuje i nie mam czasu siedzieć 24h, zeby przejechać tor. Natomiast są osoby, które piszą to jest wytrzymałościowy !! zapisu nie powinno być bla bla... to jak mi wytłumaczysz kolego, że podczas wytrzymałościowych jest kilku kierowców i jeden nie jeździ 24/h ? ...

Co do wnętrz na początku ta informacja mnie ucieszyła szczegolnie jak zobaczyłem wnętrze Caterham-a takim wnętrzem do pozostałych samochodów bym nie pogardził ;] Ale jak zobaczyłem to czarne coś : / ... Fajnie będzie pojeździć ale niesmak pozostał .. Tyle ode mnie ; )

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie "nadejszła wiekopomna chwila" ;) : Gran Turismo 5 Spec 2.0 Now Available

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-spec-2-0-now-available/

Na DLC trzeba poczekać do 18-tego Października... a w nim:

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-dlc-coming-october-18th-includes-spa-francorchamps/

Cieszymy się? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołł jeaa ! :D Czas wyciągnąć zakurzone GT5 z półki i zacząć pobierać patcha. Jest Spa, jest impreza ! Z aut nic specjalnego, liczyłem na więcej, ale i tak kupię cały zestaw !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też poczytałem wszystko na GTPlanet i już się nie mogę doczekać powrotu do domu :D

Wszystko fajnie, dla mnie tylko szkoda, że nie dodali warunków pogodowych lub chociaż nocy na innych trasach...

Z kolei w DLC liczyłem na jakieś inne samochody a nie same turystyczne...

Za to cała reszta jest jak najbardziej na plus :) nie mogę się już toru SPA doczekać i wreszcie móc zapisywać Endurance. Bardzo dobrze, że Kaz jeszcze poprawia nam tą wspaniałą grę. Dla mnie i tak będą to jedyne wyścigi aż do czasu ukazania się GT6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
In the Arcade Settings of [Options], AI Car Characteristics settings has been added. You can now change the aggressiveness of the AI against you in Arcade races.

Cale zycie na to czekalem :) A wozy z DLC prezentuja sie naprawde zacnie, szkoda tylko ze otrzymamy tylko jedna nowa trase :( No, ale nikt nie powiedzial przeciez ze to pierwsze i ostatnie DLC do GT5 ;)

EDIT:

A jednak kupa, gra dalej nie potrafi dobrac przeciwnikow pod nasze auto, sama zmiana AI jest nic nie warta jak raz jedziemy przeciwko autom ktore bierzemy jeszcze przed pierwszym zakretem, a innym razem to my przed pierwszym winklem zamykamy stawke.... Potrzebny jest suwak z GT5P gdzie sie samemu wybieralo poziom przeciwnikow od 1-100, inaczej nie da rady.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne zmiany wprowadzone w aktualizacji:

[Większe zmiany i nowe funkcje]

— Dla standardowych samochodów dostępny jest teraz uproszczony widok z kabiny

Dla ponad 800 standardowych samochodów zawartych w grze dostępny jest teraz uproszczony widok z kabiny. Podczas wyścigu możesz zmienić widok za pomocą przycisku SELECT

*W odróżnieniu od widoku z kabiny, dostępnego dla samochodów premium, uproszczona kabina prezentowana jest w postaci ciemnej sylwetki, a elementy deski rozdzielczej zastąpione zostaną standardowymi wskaźnikami.

— Nowy film otwierający

Dla „Gran Turismo TV” dostępny jest nowy film otwierający. Po pobraniu zastąpi on obecny film otwierający. W ramach „Gran Turismo TV” dostępna będzie również poprzednia wersja.

— Dodano menu zmian pogody

Na niektórych trasach ze zmienną pogodą dodano możliwość dostosowania zmian pór dnia oraz pogody, dostępną z szybkiego menu zarówno w trybie Szybkiej Gry, jak i podczas „Treningu” w trybie Świat GT. Można również dokonywać bardziej szczegółowych zmian pór dnia oraz pogody podczas korzystania z kreatora tras i poczekalni sieciowej.

— Wiele ustawień samochodów – opcja zapisu

Umożliwiliśmy zapisywanie wielu wersji ustawień samochodu.

— Do ekranu ustawień dodano [strony Ustawień] – w prawym dolnym rogu. Gracze mają teraz dostęp do listy ustawień. Dodano również możliwość przełączania między ustawieniem A, B i C, w zależności od typu wyścigu i wymagań.

— Dodano 11 nowych samochodów NASCAR

W salonie samochodowym dostępne są najnowsze modele z sezonu NASCAR 2011. Dodano następujące samochody:

Toyota 2011 Denny Hamlin #11 FedEx TOYOTA CAMRY '11

Chevrolet 2011 Tony Stewart #14 Office Depot CHEVROLET IMPALA '11

Toyota 2011 Kyle Busch #18 M&M'SR TOYOTA CAMRY '11

Toyota 2011 Joey Logano #20 The Home Depot TOYOTA CAMRY '11

Chevrolet 2011 Jeff Gordon #24 Drive to End Hunger CHEVROLET IMPALA '11

Chevrolet 2011 Juan Montoya #42 Target CHEVROLET IMPALA '11

Ford 2011 AJ Allmendinger #43 Best Buy FORD FUSION '11

Chevrolet 2011 Jimmie Johnson #48 Lowe's CHEVROLET IMPALA '11

Toyota 2011 Brian Vickers #83 Red Bull TOYOTA CAMRY '11

Chevrolet 2011 Dale Earnhardt jr #88 AMP Energy/National Guard CHEVROLET IMPALA '11

Ford 2011 Carl Edwards #99 Aflac FORD FUSION '11

— Dodano samochód Nissan GT-R N24 Schulze Motor Sports

W salonie samochodowym dostępny jest Nissan GT-R N24 Schulze Motor Sports. To właśnie ten wóz został wystawiony przez niemiecki zespół Schulze Motorsports podczas 24-godzinnego wyścigu Nurburgring 2011, a prowadzący go Yamauchi Kazunori zwyciężył w swojej klasie.

— W trybie Podróży Fotograficznej dodano możliwość korzystania z awatara

Do trybu Podróży Fotograficznej dodano możliwość włączenia lub wyłączenia awatara. Możesz teraz zrobić zdjęcie wybranemu przez siebie samochodowi i awatarowi.

Możesz włączyć lub wyłączyć awatara kierowcy, wciskając przycisk △ podczas ustawiania pozycji samochodu.

— Przewijanie powtórek do przodu i do tyłu

Dodana została możliwość przewijania nagrania do przodu i do tyłu za pomocą przycisków [Do przodu] oraz [Wstecz] w trakcie oglądania powtórek nagranych po ukazaniu się aktualizacji do wersji 2.0.

Możesz teraz łatwo odnaleźć szukaną przez siebie scenę, a także wielokrotnie oglądać dany fragment nagrania, dzięki czemu Tryb Fotograficzny zapewni ci jeszcze więcej radości.

— Poprawiono poczekalnię sieciową

Ograniczenia zostały poszerzone o [dozwolone samochody]. Możesz teraz wybrać kategorię, jak np. „NASCAR” czy „Super GT”. Dodatkowo zwiększono pulę samochodów dostępnych w ramach wyścigu losowego, a dzięki „Podstawie Losowania” otrzymujesz możliwość dostosowania osiągów samochodów przydzielonych poszczególnym graczom.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tu: Górne Menu — [instrukcja] — [Wyścig Sieciowy] — [ustawienia Zawodów] oraz w „Ustawieniach Regulacji”.

— Dodatkowe opcje w trybie Zdalnego Wyścigu

Na ekranie Zdalnego Wyścigu, dostępnym w Moim Centrum na stronie gran-turismo.com, pojawiła się „Wizualizacja”, za pomocą której możesz uczestniczyć w wyścigach w trybie B-Spec. Dzięki niej dowiesz się, kto zajmował jaką pozycję podczas danego okrążenia. Dodano również opcję wyświetlania różnic czasowych dla poszczególnych samochodów.

— Dodano nowy etap podróży fotograficznej

Do trybu Podróży Fotograficznej dodano tor „Indy — Pit Stop NASCAR”. Zapraszamy w podróż po pit stopach tych amerykańskich wyścigów.

— Dodano premię za serię logowań

Użytkownik, który zaloguje się kilka razy z rzędu, otrzyma premię do punktów doświadczenia oraz nagrody.

Premia zwiększać się będzie od 110% za pierwszy dzień, przez 130% za dzień drugi, 150% za dzień trzeci, 170% za dzień czwarty, aż do 200% za dzień piąty. Będzie ona dotyczyć zarówno zawodów sieciowych, jak i rozgrywanych w trybie offline. Dzięki temu rozwiązaniu gracze logujący się codziennie będą robić szybsze postępy w grze.

— Zgodność z zawartością do pobrania

W prawym dolnym rogu Górnego Menu pojawił się przycisk [Pobrana Zawartość]. Za jego pomocą możesz zainstalować pobraną zawartość zakupioną w sklepie PlayStation®Store.

Szczegóły dotyczące pobranej zawartości znajdują się w sekcji z informacjami o produkcie na stronie gran-turismo.com.

*Premiera tej zawartości DLC planowana jest na 18 października 2011.

— Obsługa sterowników G25/G27 Racing Wheel

Dodano obsługę kontrolerów G25 Racing Wheel i G27 Racing Wheel firmy Logitech. Możesz teraz zmienić ustawienia przycisków dla Poleceń w trakcie Wyścigu.

[inne poprawki]

— Poprawiono interfejs użytkownika.

Podczas ładowania się wyścigu możliwy jest dostęp do Szybkiego Menu.

— Dodano możliwość zapisywania i wznawiania wyścigów wytrzymałościowych.

— Modele dwóch samochodów NASCAR dostępnych w trybie Szybkiej Gry zmieniono z rocznika 2010 na rocznik 2011.

— W ustawieniach trybu zręcznościowego, dostępnych w ramach [Opcji], dodano ustawienia Cech Szczególnych Samochodu prowadzonego przez Sztuczną Inteligencję. Dodano też możliwość zmiany poziomu agresji Sztucznej Inteligencji w trybie zręcznościowym.

— Poprawiono część efektów Kontroli Trakcji. Po ustawieniu poziomu TCS na 1 Kontrola Trakcji będzie znacznie mniej odczuwalna, zwłaszcza w przypadku ostrych zakrętów na torach szutrowych.

— Na ekranie wyścigu dodano wskaźniki wody oraz obciążenia opon. Ustawienia Wskaźnika Obciążenia Opon można zmieniać w ramach Szybkich Opcji wyświetlających się po zatrzymaniu gry podczas wyścigu za pomocą przycisku START lub w standardowym menu Opcji.

— W menu kontekstowym Garażu pojawiła się opcja „Twórz miniatury wszystkich samochodów”. Dzięki niej dokonana zostanie aktualizacja wszystkich samochodów dostępnych w garażu.

— Pula doświadczenia, jakie można zdobyć podczas wyścigów sieciowych, została zwiększona do 60%, a pula nagród – do 66%.

— Dodano możliwość zmiany ustawień siły korytarza aerodynamicznego w ramach poczekalni.

— Dodano możliwość włączenia lub wyłączenia Widocznych Uszkodzeń w ramach poczekalni lub w następującej lokalizacji: [Opcje] — [Ogólne] — [Tryb zręcznościowy].

— Do ustawień ograniczeń dostępnych w ramach poczekalni dodano ustawienia układu napędowego.

— Do ustawień ograniczeń dostępnych w poczekalni dodano możliwość ograniczenia tuningu samochodów.

— Poprawiono prędkość bolidów na zakrętach, a także opcję automatycznego sterowania podczas wyjazdu na proste.

— Dodano opcję [Przywróć domyślne ustawienia listy odtwarzania] w następujących menu: [Muzyka w menu], [Muzyka podczas wyścigu] oraz [Muzyka podczas pokazu slajdów].

— Dodano możliwość zmiany ustawień muzyki użytkownika w menu [Muzyki podczas pokazu slajdów].

— W ramach MUZEUM dostępna jest marka AMG.

[Poprawki znanych błędów]

— Naprawiono błąd, na skutek którego „sprzęgło wiskotyczne z czujnikiem momentu obrotowego” nie działało po zainstalowaniu go w Mistsubishi Lancer Evolution X.

— Naprawiono błąd, na skutek którego odcięcie obrotów umożliwiało start Ferrari F1 w odbywającym się w ramach „Gran Turismo Rally” Rajdzie po asfalcie na poziomie średnio zaawansowanym.

— Poprawiono błąd, w wyniku którego [Czułość sterowania kontrolerem] nie działała prawidłowo.

— Poprawiono błąd, na skutek którego w wybranych środowiskach sieciowych nie można było połączyć się z serwerem.

— Poprawiono błąd, w wyniku którego system automatycznego sterowania źle hamował.

— Poprawiono błąd, w wyniku którego system nie był w stanie ocenić, czy hamowanie podczas zjazdu do pit stopu w deszczu zostało wykonane na czas.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×