Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd info że to auto robili pół roku?? Gra jest od grudnia. Więc wychodzi 3 miesiące.

Zresztą mogli go zrobić 2 tygodnie przed pokazaniem lub w innym okresie czasu. Nie wyolbrzymiajcie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd info że to auto robili pół roku?? Gra jest od grudnia. Więc wychodzi 3 miesiące.

Zresztą mogli go zrobić 2 tygodnie przed pokazaniem lub w innym okresie czasu. Nie wyolbrzymiajcie problemu.

Z Gran Turismo TV,jest film przedstawiajacy proces powstania SLS-a.

@Dav

Wiem ze nie pracuje nad autami 1 osoba hehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego pewny nie możesz być... ile brakuje kultowych fur od Audi, Merca itp. itd.

Nawiązałem do braku Porsche akurat w swoim poście i nie kwestionuje tutaj braku większości ciekawych modeli audi, merca, bmw. o których zapomnieli na rzecz swojego rodzimego rynku i pierdyliona mazd nissanów itp. nie wspominając o braku Lancii i Alf :(

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co z Kazunorim Yamauchim i studiem PD? Mam na myśli te trzęsienia ziemi i awarie elektrowni atomowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie wiem, ale aktualizacji sezonówek dziś nie było...

Mam nadzieję, że jest to spowodowane czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, dlaczego po zrobieniu updata tego ostatniego do gt5 dostaje za wyścigi wytrzymałościowe od 60 do 90 tys?? Czy to jakiś błąd czy ta powinno być?? CHodzi konkretnie o tryb b-spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też tak mam :/ za zrobienie 800 km na Indy na b-spec dostałem tylko 80 000 cr. Przecież za te ostatnie mistrzostwa poziom niżej za wyścig dostajemy 87 000 plus 433 000 za wygranie całego eventu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zaraz coś nowego będzie i nigdy nie doczekamy się porządnego patcha :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh miało być mega wsparcie, a co jest? Gra ma prawie pół roku, a żadnego nawet najmniejszego DLC z samochodami nie widać. Co raz bardziej skłaniam się ku zamianie GT5 na TDU2, gorsza fizyka, ale przynajmniej jest fun ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh miało być mega wsparcie, a co jest? Gra ma prawie pół roku, a żadnego nawet najmniejszego DLC z samochodami nie widać. Co raz bardziej skłaniam się ku zamianie GT5 na TDU2, gorsza fizyka, ale przynajmniej jest fun ;)

Uhm..., to już wszystkie auta objechałeś, że Ci brakuje? A wsparcie ta gra ma chyba największe jakie widziałem ostatnimi czasy... Kazunori od zawsze zapowiadał, że nie jest zwolennikiem DLC i nigdy tego nie obiecywał. Daje nam ciągle coś nowego, poprawia swoje dzieło i widać, że nie położył lachy po zgarnięciu $$$ Ale wszystkich nie zadowoli... Takie życie. Masz rację, wymień sobie na TDU2... tam możesz sobie nawet naklejkę nakleić na auto... Nie to co w GT5. A DLC już wali wartkim potokiem. Będzie pan zadowolony...

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinno być DLC. Samocgody premium już objeździłem, a pozostałe pamiętam jeszcze z GT4.

Zresztą nauczyłem się grać z kokpitu a samochody standardowe tej opcji nie posiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochodów jest nawet wystarczająco, ale tory to powinni dodać. Brakuje chociażby takich klasyków jak Brytyjski Silverstone czy też Belgijskie Spa Francochamps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochodów jest nawet wystarczająco, ale tory to powinni dodać. Brakuje chociażby takich klasyków jak Brytyjski Silverstone czy też Belgijskie Spa Francochamps.

Absolutnie zgadzam się! IMO autek wystarczy na wiele godzin zabawy,za to torów przydałoby się więcej...choć dla mnie też jest niezle w tym "temacie".Za to mnie brakuje takiej prostej opcji jak...ustawianie poziomu "przeciwników".W Prologu dzięki temu mogłem "hardkorować" sobie zbyt łatwe wyścigi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jakieś dziwne uczucie mam, że zmienili fizykę jazdy, jakby każde auto było twardsze i z rozpórką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jakieś dziwne uczucie mam, że zmienili fizykę jazdy, jakby każde auto było twardsze i z rozpórką.

ja jakoś nie mam takich odczuć... na padzie przynajmniej mało jest to dla mnie wyczuwalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochodów jest wystarczajaco bo z 500 z nich to duble MX-5 RX-7 FTO itd. wszystko w wersji JDM ES i US spec przy praktycznie zerowych różniach między autami :verymad:

Zamiast bawić siew głupie patch blokujące glitche powinnidać wreszcie save dla endurance. BTW ludzie korzystają z glitchy głownie dla tego że system lvl'ów jest ułomny, z 38 do 40 lvl B spec musze zostawić konsole na tydzień non stop :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm..., to już wszystkie auta objechałeś, że Ci brakuje? A wsparcie ta gra ma chyba największe jakie widziałem ostatnimi czasy... Kazunori od zawsze zapowiadał, że nie jest zwolennikiem DLC i nigdy tego nie obiecywał. Daje nam ciągle coś nowego, poprawia swoje dzieło i widać, że nie położył lachy po zgarnięciu $ Ale wszystkich nie zadowoli... Takie życie. Masz rację, wymień sobie na TDU2... tam możesz sobie nawet naklejkę nakleić na auto... Nie to co w GT5. A DLC już wali wartkim potokiem. Będzie pan zadowolony...

Pozdr.

Jeżdżę tylko z widokiem z kokpitu, także ja na standardy nie spoglądam, a premium owszem objechałem chyba wszystkie ;) I nie unoś się, uważam tylko że TDU2 będzie fajną odskocznią od GT5, a ty już ironizujesz jakbym Ci kogoś obraził ;) Luuuuuz :thumbsup:

Edytowane przez pizipizi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tylko z widokiem z kokpitu, także ja na standardy nie spoglądam, a premium owszem objechałem chyba wszystkie ;) I nie unoś się, uważam tylko że TDU2 będzie fajną odskocznią od GT5, a ty już ironizujesz jakbym Ci kogoś obraził ;) Luuuuuz :thumbsup:

Ja się niby uniosłem? Rozumiem Cię. Sam też mam awersję do standardów, ale czasem trzeba się przełamać ;) Masz wszystkie auta za 20 mln? Zazdroszczę. Ironizowałem, bo IMHO kładzenia na szali TDU2><GT5 jest skrajnie niepoważne. To że TDU2 może być odskocznią od GT5, to się zgodzę. Każda gra samochodowa może być taką odskocznią... Dla mnie osobiście GT5 jest kilka długości przed pozostałymi "samochodówkami" na PS3. Ot co.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no... i to aż 24 sztuki :) może być ciekawie, mam nadzieję, że już niedługo choć część z nich wpadnie w nasze ręce do testów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze polowa tych torow byla juz w GT4 i nie zdazyli ich umiescic na premiere a teraz dostajemy ochlapa.Ale za Mid-Field to tesknilem :biggrin:,ale gdzie SPA,Silverstone,Montreal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×