Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze czy jest jakiś patent czy coś na zdobycie bolida F1 zostały mi w A -Spec i b-spec wyścigi F1 i za cholerę nie mogę go natrafić w używanych.Co wyścig patrze i niema zbieram kase mam ponad 7mln i lipa:( Dla mnie to głupota że w salonie niemożna go kupić/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w salonie są dwa bolidy F1 - od Ferrari. Jeśli dobrze pamiętam jeden jest Schumacher'a, a drugi z bieżącego roku nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o autko "Formula Gran Turismo" a te jest dostępne tylko w autach używanych...trzeba je mieć aby ukończyc przed ostatnią serię w extreme....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymi bolidami ferrari można przejść wyścigi te co są w extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caligator

jakie DOKŁADNIE auto masz na myśli pisząc "Formula Gran Turismo" bo prawdopodobnie jeszcze nie spotkałem i ciekawi mnie to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa bolidy f1 tylko tak się nazywają formula gran turismo takie jakie były w gt4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka dziwna sprawa, w A-spec klasa ekspercka 2 wyscig tor Schwarzwald (niemieckie samochody do 300km) kupilem do tego celu nowa Audi TT z salonu i wykoncypowalem tak zeby miala rowno 300km po kilkakrotnym przejechaniu tego wyscigu zrobilem remont silnika i w mojej TTce po remoncie moc skoczyla do 308 a potem 315km troche to dziwne, zdarzylo sie komus cos takiego? wracajac do meritum , dalej moglem startowac w tym wyscigu, potem pojechalem Audi R8 o mocy powyzej 600km i tez poszlo, chyba cos jest tam skopane z tym ograniczeniem mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim pathu chyba im sie cos zjebalo wiec dont worry i sie ciesz ze mozesz wygrywac na easy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moc silnika sie zminila bo samochod byn na "dotarciu". czasami wymiana oleju tez zwiekszy moc silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moc silnika sie zminila bo samochod byn na "dotarciu". czasami wymiana oleju tez zwiekszy moc silnika

No prosze kto by pomyslal ... przeszlo mi przez mysl cos takiego jak dotarcie silnika, ale nie myslalem ze cos takiego moze byc w tej grze i uznalem to za bug,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem nie moge przejsc" like a wind" jezdze corvetta ZR1 RM 06 890 km 1100 kg i nie daje rady moze ktos ma jakis pomysl jak sie za to zabrac albo jak ustawic aero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem nie moge przejsc" like a wind" jezdze corvetta ZR1 RM 06 890 km 1100 kg i nie daje rady moze ktos ma jakis pomysl jak sie za to zabrac albo jak ustawic aero

W temacie ogólnym o GT5,Kolega Shadow91PL podał sposób. Wypróbuj go,może zadziała:

"Nie Wiem czy nadal tak jest ale dużo ludzi narzeka że trudne jest Like The Wind "Jak wiatr czy niczyczym wiatr nie pamietam"

otóż przy pewnych opcjach jest bardzo proste

musimy kupic

Corvette ZR1 i wprowadzić do niej modyfikacje wyścigowe i pełny tuning

potem włączamy wyścig i wybieramy opony wyścigowe SOFT (miękkie) Spoilery ustawiamy na 35 przód i tył a prędkość maksymalną na 400km/h

przy tych ustawienia chyba na 2 okrążeniu a nawet wcześniej wysunołem się na prowadzenie i zostałem tam do końca (mowa o trasie tej prawie okrągłej ale ta pierwsza też bez problemu wygrałem)"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy które ferrari polecacie do kupna, aby zaliczyc wyścig tylko dla samochodów tej marki?

Italia,Scuderia, F40 czy moze coś innego z tej stajni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z mistrzostwami? Muszę wejść w "mistrzostwa" czy mogę sobie po kolei trasy przechodzić? Bo tak jednego strzała 6 tras czasami po 5 okrążeń trochę męczy... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobno możesz ale żeby zgarnąć bryke i w "pełni" zaliczyć to mistrzostwa muszą być. Formula gt 6 razy po 20 okrążeń więc 6 x 5 nie takie złe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy które ferrari polecacie do kupna, aby zaliczyc wyścig tylko dla samochodów tej marki?

Italia,Scuderia, F40 czy moze coś innego z tej stajni?

Italia, bez zastanowienia. Dokup opony wyścigowe miękkie i masz samochód na wiele eventów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Italia, bez zastanowienia. Dokup opony wyścigowe miękkie i masz samochód na wiele eventów. :)

Italia i tuning na maxa daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Italia i tuning na maxa daje rade ;)

Kurcze nim napisaliście, to kupiłem Scuderie. Ale dało sie nia wygrąc,nawet bez tunnigu.

A teraz kolejne pytanie. Jadę jakis puchar,składa się on np. z 5 wyścigów. Czy aby zgarnac złotko i wygrac fajny samochód ,to muszę wygrac wszystkie wyścigi na złoto. Czy też mogę np. wygrac 4 wyścigi,ale raz byc na 2 miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nim napisaliście, to kupiłem Scuderie. Ale dało sie nia wygrąc,nawet bez tunnigu.

A teraz kolejne pytanie. Jadę jakis puchar,składa się on np. z 5 wyścigów. Czy aby zgarnac złotko i wygrac fajny samochód ,to muszę wygrac wszystkie wyścigi na złoto. Czy też mogę np. wygrac 4 wyścigi,ale raz byc na 2 miejscu ?

Gdy są mistrzostwa, to musisz je wygrać(zdobyć najwięcej punktów), ale nie musisz wygrać wszystkich wyścigów. Gdy ich nie ma, wszędzie musisz być pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nim napisaliście, to kupiłem Scuderie. Ale dało sie nia wygrąc,nawet bez tunnigu.

A teraz kolejne pytanie. Jadę jakis puchar,składa się on np. z 5 wyścigów. Czy aby zgarnac złotko i wygrac fajny samochód ,to muszę wygrac wszystkie wyścigi na złoto. Czy też mogę np. wygrac 4 wyścigi,ale raz byc na 2 miejscu ?

W mistrzostwach tak jak kolega napisał musisz być pierwszy w punktacji i będziesz miał złoto a później np poprawić pojedyncze wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mistrzostwach tak jak kolega napisał musisz być pierwszy w punktacji i będziesz miał złoto a później np poprawić pojedyncze wyścigi.

Nie trzeba nic poprawiać, u mnie auta wpadają mimo, że nie mam ukończonych wszystkich wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mistrzostwach tak jak kolega napisał musisz być pierwszy w punktacji i będziesz miał złoto a później np poprawić pojedyncze wyścigi.

Rozumiem,ze po każdym wyścigu podaje łączną punktację i miejsce które zajmuję np. po 3-ech wyścigach w 5-cio wyścigowym pucharze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze po każdym wyścigu podaje łączną punktację i miejsce które zajmuję np. po 3-ech wyścigach w 5-cio wyścigowym pucharze ?

Tak, dokładnie...polecam odpalić grę i sprawdzić, wszystko ładnie i klarownie opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×