Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

To jak nie masz nic zmienione to zmien jeszcze katy nachylenia kol, mysle ze 3 z przodu 1.5 na tyl bedzie ok. Docisk w Italii jest tylko na tyle, ale ustaw go mimo wszystko na maxa, z zawieszeniem nic nie zmieniaj bo jest w miare dobrze na te tory. No i zmien hamulce z przewaga na przod, stracisz sile hamowania troche ale na zakretach nie bedzie Ci uciekac tylek jesli bedziesz hamowal w zakrecie, a te tory sa krete wiec lepiej zmienic bo bedzie wiecej bledow wybaczac. Po tych zmianach powinno Ci autko ladnie sie w zakretach prowadzic na tych torach.

Ok dziś na bank wypróbuje. Mógłbyś mi wytłumaczyć jak w przyszłości powinienem zmieniać kąt nachylenia kół jak to dokładnie działa? I jeszcze jedno mówiąc docisk masz na myśli ustawienia aerodynamiki spoilera tylnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Każdy kto chce zaznajomić się z teorią geometrii kół pojazdów powinien przestudiować, poniższy artykuł.

http://www.precyzja.pl/teoria/artykuly-prasowe/rocznik-1996/209-geometria-ustawienia-kol-samochodowych

Wszystko opisane jest w przystępnym języku, przez co nawet "laik" zrozumie te mechanizmy, które wbrew pozorom nie są proste :biggrin:.

Edytowane przez lysystrzelno
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko :) Otóż ściągnąłem sobie tego Jaguara XJ13 z Facebook'a i chciałem nim przejechać zawody Historic Cup, na polski to chyba będzie wyścig zabytkowych pojazdów. Do tego wyścigu potrzeba auto poniżej 1979 roku, sprawdziłem w salonie z jakiego to auto jest rocznika - 66'. Mimo, że auto jest 13 lat starsze niż wymaga tego regulamin nie mogę nim startować confused.gif Wcześniej jeden wyścig nim grałem i gra dopuściła mnie do rajdu.

Najlepsze jest to, że gdy wchodzę w zakładkę "przeciwnicy" to komputer też ma taki egzemplarz i może...

Jest na to proste wytłumaczenie... Ten Jaguar z Chrome Line nie jest "datowany" i przez to nie może brać udziału w tym evencie... Sad, but true...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd i za ile? smile.gif W podanym przez Ciebie linku nie znalazłem jej w nagrodach za licencje/wyścigi/special eventy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kierowca z palcem w pupie wygral te mistrzostwa mazda furai concept, 5 zlotek

Dodam, ze nie tuningowalem jej wcale, autko wazy 600 kilo i ma okolo 500 koni, co daje neisamowite osiagi, kierowcy jeszce sobie nei dokonca radza z ogromna moca pod maska, te autko okazalo sie idealne:)

miales racje. Ta Mazda robi ich wszystkich jak chce :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem ostatnio f1 od ferari ,myslalem ze posmigam pare wyscigow a tu lipa nie moge nic jezdzic oprucz online i szybkiej gry .((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem ostatnio f1 od ferari ,myslalem ze posmigam pare wyscigow a tu lipa nie moge nic jezdzic oprucz online i szybkiej gry .((

Z tego co wiem, to tylko Formuła Gran Turismo może startować do wyścigów w karierze.

A ja znów pytam czym przejechać ten cholerny wyścig zabytkowych pojazdów... Wiem, że padła odpowiedź Toyotą 7 chyba, ale nie gram w ogóle trybu B-Spec, a na giełdzie pewnie się pojawia sporadycznie.'

Dobra poszukam. :)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tylko Formuła Gran Turismo może startować do wyścigów w karierze.

A ja znów pytam czym przejechać ten cholerny wyścig zabytkowych pojazdów... Wiem, że padła odpowiedź Toyotą 7 chyba, ale nie gram w ogóle trybu B-Spec, a na giełdzie pewnie się pojawia sporadycznie.

Chaparral da radę, musisz go znaleść na giełdzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tylko Formuła Gran Turismo może startować do wyścigów w karierze.

A gdzie mogę kupić tą formułę bo widzę że jest potrzebna w klasie ekstremalnej ? czy może można ja jakoś zdobyć ?

Edytowane przez PaPaY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znów pytam czym przejechać ten cholerny wyścig zabytkowych pojazdów... Wiem, że padła odpowiedź Toyotą 7 chyba, ale nie gram w ogóle trybu B-Spec, a na giełdzie pewnie się pojawia sporadycznie.

Ja to przeszedłem Chevroletem Camaro z '69. Zrobiłem mu modyfikację wyścigową, dokupiłem wszystko, co było do kupienia, zwiększyłem docisk. Trochę się namęczyłem na Deep Forest (czy Trial Mountain - nie pamiętam, która trasa z tych dwóch była w tym wyścigu), ale w końcu dał radę. Na Monaco już bez problemów.

Aha - można go kupić w salonie, jako nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znów pytam czym przejechać ten cholerny wyścig zabytkowych pojazdów... Wiem, że padła odpowiedź Toyotą 7 chyba, ale nie gram w ogóle trybu B-Spec, a na giełdzie pewnie się pojawia sporadycznie.'

Proponuję Lamborghini Countach (do wygrania w A-spec Pro, Lambo Exclusive) + max tuning i umiejętne blokowanie = złotko :)

Po pierwsze jest nowy (0km), nie wymaga remontu i odpadają koszta zakupu, po drugie całość $$ mieści się w rozsądnych granicach i po trzecie, to fajne autko jest ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja znów pytam czym przejechać ten cholerny wyścig zabytkowych pojazdów... Wiem, że padła odpowiedź Toyotą 7 chyba, ale nie gram w ogóle trybu B-Spec, a na giełdzie pewnie się pojawia sporadycznie.'

Ja też przejechałem Camaro, po tuningu, ale jeśli nie chcesz wydać na to ani jednego crt. możesz pojechać wygranym Buickiem. Kup mu tylko opony i pierwsze miejsce gwarantowane:)

Jeżeli mówię oczywiście o tym samym wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przejechałem Camaro, po tuningu, ale jeśli nie chcesz wydać na to ani jednego crt. możesz pojechać wygranym Buickiem. Kup mu tylko opony i pierwsze miejsce gwarantowane:)

Więc jednak trzeba będzie wydać cr... ;) A tak BTW, to nie widzę tego "nieskręcającego" Buick'a na krętym i wąskim Monaco.... Mam na myśli oczywiście Historic Racing Car Cup.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu osobą do choler jasnej udało się kupić to cholerną formułę GT, jak tego dokonali, po jakim evencie czy wyścigu? Mnie już powoli trafia, raz mi się pojawiła na giełdzie jak byłem na 23lvl, a ja można kupić dopiero na 24lvl. I od tego momentu dupa... już endurance jeżdże a jej dalej nie ma w moim garażu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu osobą do choler jasnej udało się kupić to cholerną formułę GT, jak tego dokonali, po jakim evencie czy wyścigu? Mnie już powoli trafia, raz mi się pojawiła na giełdzie jak byłem na 23lvl, a ja można kupić dopiero na 24lvl. I od tego momentu dupa... już endurance jeżdże a jej dalej nie ma w moim garażu!

Sorry że nie w temacie ale troszeczkę mnie wpieniło, że wyścigi w których można użyć tylko Formuły GT są już od 23 levelu a sama formuła jest do kupienia od...... 24 LV.Mam 23 level(pomyślałem, że teraz tylko wypatrzeć ja na giełdzie )  i jakie zdziwienie mnie naszło kiedy spotkałem ja na giełdzie ale nie mogę kupić gdyż nie osiągnąłem 24 levelu   :verymad:.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu osobą do choler jasnej udało się kupić to cholerną formułę GT, jak tego dokonali, po jakim evencie czy wyścigu? Mnie już powoli trafia, raz mi się pojawiła na giełdzie jak byłem na 23lvl, a ja można kupić dopiero na 24lvl. I od tego momentu dupa... już endurance jeżdże a jej dalej nie ma w moim garażu!

Ja gram od premiery i widzialem ja 2 razy, za 1 razem zabraklo mi 1mln cr a za drugim razem to juz mialem wszystko ukonczone, 10mln kasy i polowalem wylacznie na nia:D Po 3 dniach sie udalo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Lamborghini Countach (do wygrania w A-spec Pro, Lambo Exclusive) + max tuning i umiejętne blokowanie = złotko :)

Po pierwsze jest nowy (0km), nie wymaga remontu i odpadają koszta zakupu, po drugie całość $$ mieści się w rozsądnych granicach i po trzecie, to fajne autko jest ;)

Pozdrawiam

Właśnie przed chwilą próbowałem tym Lamborgini pojechać...większych problemów nie było. W wyścigu po mieście trzeba mu trochę dodać przyśpieszenia, kosztem maksymalnej prędkości, ja chyba miałem ustawione do 240. W drugim wyścigu to tylko blokowanie, Lambo jest słabe na prostej i "wiatraczki" mogą go szybko wyprzedzić. Ale fakt, bez problemu można przejechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą próbowałem tym Lamborgini pojechać...większych problemów nie było. W wyścigu po mieście trzeba mu trochę dodać przyśpieszenia, kosztem maksymalnej prędkości, ja chyba miałem ustawione do 240. W drugim wyścigu to tylko blokowanie, Lambo jest słabe na prostej i "wiatraczki" mogą go szybko wyprzedzić. Ale fakt, bez problemu można przejechać :)

Cieszę się, że mogłem pomóc. Żeby nie było, to ten patent wyczytałem na GTplanet (sam jeszcze nie jechałem tego eventu). Wczoraj dopiero zakończyłem klasę Pro. Teraz męczę TGTT i Lotus Challenge... Zaliczyłem brąz i na razie zrobiłem przerwę. Wszystko off, ABS 1 i tylko balansem hebli się bawiłem. Lotus na komfortowych twardych, to... niezła jazda bez trzymanki ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyścig już miałem na złoto, chciałem tylko Lambo spróbować, dosyć fajnie się jeździ, przynajmniej jakieś wyzwanie jak masz słabszą brykę:)

Lotusem się pływa a nie jeździ :D szkoda tylko, że tak mało koni ma, ale nadrabia wagą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko Lambo spróbować, dosyć fajnie się jeździ, przynajmniej jakieś wyzwanie jak masz słabszą brykę:)

Przynajmniej potwierdziłeś siłę Lambo :) Fajnie tak macie, że możecie sobie testować różne fury... Ja cały czas muszę ostrożnie patrzeć na portfel i rozważnie wydawać cr. Ale mam satysfakcję, że każde auto mam "wypracowane" i muszę pokombinować trochę. Nie pożyczam aut i kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×