Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

dziś to już jestem na maksa wnerwiony... wymieniłem 3 płytę z U3 i co??? nie działa ta sama sytuacja którą opisywałem wcześniej z tym że dziś dla odmiany dopłaciłem 50 zł i wziąłem tę droższą edycję z nadzieją na poprawę...ale dupa

czy może ktoś sprawdzić swoje płyty z U3, bo te które u mnie lądowały miały taką dziwną strukturę jak się wziąłem płytę po światło to tak jak by takie plamy się po powierzchni rozchodziły, z konsolą jest wszystko ok bo instalowałem dziś L.A. Noir więc jakaś lipa z partią płyt ... zadzwonię jeszcze do sony center

No ja też zauważyłem takie jakby plamy, czy coś w tym stylu, bo akurat mi lampa poświeciła, ale żadnych problemów podczas gry nie miałem, a przeszedłem już na normal, więc parę ładnych godzin chodziła bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych plam, zadrapań ani nic w tym stylu. Radek, ty pisałeś, że kolesiom w MM działało to znaczy, że z płytą jest wszystko ok. Pewnie masz wadliwą konsolę, może nie wyrabia przy Uncharted, nie wiem. Mi się gra ani nie laguje, nie było nawet żadnej malutkiej ściny. Nie widziałem także aby tekstury się doczytywały. Szczerze mówiąc w każdej grze jaką miałem na PS3 coś się w tle doczytywało, a tu nic. Biorąc pod uwagę, że grafika jest piękna, gra chodzi jak żyleta no i nie trzeba instalować to panowie ND spisali się na medal. Obecnie jestem na 10 rozdziale, nie spodziewałem się aż tak wysokiego poziomu tej gry. Chodzi mi o całokształt.

Edytowane przez milioner55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś u3 w empiku z promocją za 500pkt payback? Bo dostałem smsa i nie wiem czy to będzie działać co do u3.

Ogólnie to gra ma chyba ogromne powodzenie bo w saturnie w galerii bałtyckiej już się egzemplarze skończyły i będą dopiero za tydzień. W empiku 219, troche sporo, no ale z tą promocją byłoby 180 toteż się pytam :D

Zapowiada się weekend przed konsolą ;)

Ja kupowałem tak batmana ,rabat obowiązuje na gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skoro wersja podstawowa w empiku kosztuje 199 zł to jak naliczany jest rabat ? Kupiłem preordera (20zł) + chciałbym skorzystać z pkt. payback czy te promocje się łączą ? Czy jedna wyklucza drugą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś u3 w empiku z promocją za 500pkt payback? Bo dostałem smsa i nie wiem czy to będzie działać co do u3.

Ogólnie to gra ma chyba ogromne powodzenie bo w saturnie w galerii bałtyckiej już się egzemplarze skończyły i będą dopiero za tydzień. W empiku 219, troche sporo, no ale z tą promocją byłoby 180 toteż się pytam :D

500 pkt payback daje 10% rabatu a skoro normalnie kosztuje 219 zł to po rabacie będziesz miał 197,1 zł... Bardziej opłaci się już w MM albo Saturnie jak masz dostęp.

Mam pytanie, skoro wersja podstawowa w empiku kosztuje 199 zł to jak naliczany jest rabat ? Kupiłem preordera (20zł) + chciałbym skorzystać z pkt. payback czy te promocje się łączą ? Czy jedna wyklucza drugą ?

Rabat z pkt payback nie łączy się z innymi rabatami. W empiku wersja podstawowa kosztuje 219 zł, czyli jak kupiłeś preordera to musisz dopłacić jeszcze 199 zł.

Edytowane przez Zomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem przed słynną misją w samolocie, 16 rozdział, gram 5 i pół godziny, jeszcze 7 rozdziałów tej wspaniałej przygody. Chociaż w U2 zaliczyłem Crushing, tu mam wątpliwości, z misją MIasto Wraków (Abducted), miałem problemy na normalu, ale ogólnie końcówka wymiata:) W multi grałem przez chwilkę, dobre, ale BF3 niestety nie przebije:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to coś z PS3? Albo zrob czyszczenie PS3,z przyciskiem EJECT, albo czyszcewnie Lasera:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśl?

Procedura przeczyszczenia bebechów plejki. Powinno się to robić raz na pół roku ale niestety sądzę, że to Ci nie pomoże... Ale spróbować można zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci proponuję przywrócenie ustawień fabrycznych konsoli. Mi to pomogło kiedy nie mogłem zainstalować Prince of Persia.

Może warto by przy okazji sformatować dysk twardy?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz konsole ? Slim czy fat ? Moze to cos od tego zalezy. Na poly tez ktos pisal ze mu nie smiga , mial slima.

Jak mi przyjdzie jutro u3 i nie bedzie dzialac to bede mega wkur*****

Mam pytanie ... Czy mozna potestowac multi u3 na probe bez wpisywania online passa np w grach ea mozna za darmo pograc bodajze dwa dni a pozniej trzeba kupic OP.

Pytam sie bo nie wiem czy mi to multi podejdzie bo gralem w bete i dostawalem straszne beckie , ja mialem pierwszy poziom a wszystcy z ktorymi gralem mieli max czyli chyba 35lvl

Wpruwalem caly magazynek w goscia a on mimo wszystko nie ginal , nie lubie takich akcji i dalem sobie spokoj z ta beta .

Najbardziej z multi podobal mi sie coop z pierwszej bety , jak by gralo sie jeszcze z hs to to zabawa pewnie by byla jeszcze lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak?

Wpisz w google lub yt "fan test ps3"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie mogłem ogarnąc opcji "Spoiler" Uwaga Spoiler Tam jest taki motyw że drake wraca do eleny , kładzie się jej na kolana i coś tam mówi drake ze jest mu przykro i wie o co chodzi , elena mowi że wie ze on wie... ale coś zwiazanego z sully (przed misja z lotniskiem) wiem że trochę z dupy pytanie ... ale myśle że ogarniecie o co mi chodzi , ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyc ?:Di

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale nie mogłem ogarnąc opcji "Spoiler" Uwaga Spoiler Tam jest taki motyw że drake wraca do eleny , kładzie się jej na kolana i coś tam mówi drake ze jest mu przykro i wie o co chodzi , elena mowi że wie ze on wie... ale coś zwiazanego z sully (przed misja z lotniskiem) wiem że trochę z dupy pytanie ... ale myśle że ogarniecie o co mi chodzi , ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyc ?:Di

No trochę dziwne pytanie, ale spróbuje na nie odpowiedzieć. Trochę niedokładnie to napisałeś. Drake przeprasza i mówi : wiesz za co, ale jest to jakby pytanie retoryczne. Elena mówi, że wie co Nate ma na myśli. Ja rozumiem to tak, że drake przeprasza za to, że znowu wpakował się w kłopoty, a przede wszystkim, że wpakował w nie Sullyego. Tym bardziej, że Elena ostrzegała go gdy przyjechali do Jemenu z Sullivanem przed tym żeby nie wciągał w swoje niebiezpieczne przygody Sullego, bo on i tak pójdzie zawsze z Nathanem. a kiedyś może to się dla niego źle skończyć

Edytowane przez Sherman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz konsole ? Slim czy fat ? Moze to cos od tego zalezy. Na poly tez ktos pisal ze mu nie smiga , mial slima.

Jak mi przyjdzie jutro u3 i nie bedzie dzialac to bede mega wkur*****

Mam pytanie ... Czy mozna potestowac multi u3 na probe bez wpisywania online passa np w grach ea mozna za darmo pograc bodajze dwa dni a pozniej trzeba kupic OP.

Pytam sie bo nie wiem czy mi to multi podejdzie bo gralem w bete i dostawalem straszne beckie , ja mialem pierwszy poziom a wszystcy z ktorymi gralem mieli max czyli chyba 35lvl

Wpruwalem caly magazynek w goscia a on mimo wszystko nie ginal , nie lubie takich akcji i dalem sobie spokoj z ta beta .

Najbardziej z multi podobal mi sie coop z pierwszej bety , jak by gralo sie jeszcze z hs to to zabawa pewnie by byla jeszcze lepsza ;)

Ziomek, a co ty myslisz ze jak bedziesz strzelał w goscia, który robi uniki to go odrazu zabijesz, trzeba tez sie troche wysilic, A tak pozatym zabijanie w U3 jest o wiele łatwiejsze od tego z U2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest problem z celowaniem na singlu. Aktualnie przechodzę harda i mam problemy z waleniem headshotów :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, a co ty myslisz ze jak bedziesz strzelał w goscia, który robi uniki to go odrazu zabijesz, trzeba tez sie troche wysilic, A tak pozatym zabijanie w U3 jest o wiele łatwiejsze od tego z U2

Dokładnie, trzeba się ruszać podczas ostrzeliwania, i nie tylko na boki, ale w różnych kombinacjach - wtedy to daje efekt - lecz tego trzeba się nauczyć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam prośbę możecie napisać na jakich konsolach śmigacie w U3, bo mój problem z zainstalowaniem wynika z lasera dokładnie jego słabej podobno mocy, tak jak pisałem plejka ma 1.5 roku więc jest stosunkowo nowa nie zajeżdżana

podobno Naughty Dog z Sony już pracują nad rozwiązaniem problemu ... piszcie na jakich plejkach Wam śmiga

z góry Dziekuję

pozdrawiam

gram na najstarszym modelu typu FAT - 60 GB, gra w wydaniu Edycji Specjalnej

miałem problem z odpaleniem płyty ( obracający się pierścień ponad 10min, brak odgłosu czytania płyty),

odinstalowałem wszystkie dane od Uncharted 3 ( po włożeniu płytki, gra instaluje ok 450 kb. plik )

zainstalowałem najnowszy Firmware (aktualizacja systemu) i gra ruszyła !

życzę szybkiego i pomyślnego rozwiązania sprawy i miłego grania w weekend

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz konsole ? Slim czy fat ? Moze to cos od tego zalezy. Na poly tez ktos pisal ze mu nie smiga , mial slima.

Jak mi przyjdzie jutro u3 i nie bedzie dzialac to bede mega wkur*****

Mam pytanie ... Czy mozna potestowac multi u3 na probe bez wpisywania online passa np w grach ea mozna za darmo pograc bodajze dwa dni a pozniej trzeba kupic OP.

Pytam sie bo nie wiem czy mi to multi podejdzie bo gralem w bete i dostawalem straszne beckie , ja mialem pierwszy poziom a wszystcy z ktorymi gralem mieli max czyli chyba 35lvl

Wpruwalem caly magazynek w goscia a on mimo wszystko nie ginal , nie lubie takich akcji i dalem sobie spokoj z ta beta .

Najbardziej z multi podobal mi sie coop z pierwszej bety , jak by gralo sie jeszcze z hs to to zabawa pewnie by byla jeszcze lepsza ;)

Multi nie można wypróbować ale jak grałeś w bete to jest to samo nic się nie zmieniło w systemie gry, a co do wypruwania całego magazynka to czy jesteś pewien że wszystkie strzały były celne ? :wink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę trzeba przyznać że się przestraszyłem tego problemu z czytaniem płyt, ale myślę mam KZ3, GoW 3 i wszystko gra biorę U3. Wszystko działa a gra jest fantastyczna, co tu dużo mówić to jest po prostu Uncharted, dubbing bardzo dobry, rozgrywka trzymająca w napięciu, filmowa. Multi też mówi sam za siebie wczoraj włączyłem niby to sprawdzić go sobie i sprawdzałem lekko 2h mimo że zamiar był inny. Nikomu nie trzeba chyba polecać :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj rozpakowałem na wideo edycję "Odkrywca" Uncharted 3. Jeśli kogoś interesuje jej zawartość, zapraszam. Biorąc pod uwagę cenę, jest wykonana naprawdę przyzwoicie.

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ta edycja naprawdę wygląda bardzo w porządku. Gdybym 5 stówek na zbyciu to nie omieszkałbym sobie czegoś takiego sprawić. Wydaje mi się, że to będzie tak czy siak rarytas za jakiś czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram gram , gram wszystko fajnie tylko sie zatrzymalem i nie wiem co mam dalej zrobic . Chapter 12 , wiecej info w spoilerze

wybilem wszystkich gosci z tych kutrow rybackich i za cholere nie wiem gdzie mam dalej isc , juz 15 minut szukam i nic :/

Edit: juz znalazlem :)

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w angielskiej wersji gry nie mogę zmienić języka? Czemu tylko jest dostępny jeden język

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w angielskiej wersji gry nie mogę zmienić języka? Czemu tylko jest dostępny jeden język

Bo to wersja angielska? Dziwne pytanie. Jakiej oczekujesz odpowiedzi?

Zazwyczaj wynika to z faktu, że wersje brytyjskie gier tłoczone są osobno od wersji europejskich. Wersje europejskie tłoczone są, zazwyczaj, "jednym rzutem" wszystkie na jedno kopyto, dlatego zawierają w sobie kilka języków.

Wersje brytyjskie wychodzą wyłącznie w UK więc nie ma konieczności dorzucania innych języków.

Wszystko zależy od wydania i decyzji dystrybutora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wersja angielska? Dziwne pytanie. Jakiej oczekujesz odpowiedzi?

Bo w innych wersjach można zmieniać język?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×