Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na miażdżacym jestem właśnie w tym momecie z rozbitymi statkami. Myślę, że większość typków da się zdjąć po cichu więc problemów nie powinno być. Jak na razie wyzwania nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odemnie 10/10 za całość. Jedna z tych gier które są dla mnie idealne. (hi heavy rain, god of war 3, orginal wars) :) Dawno tak dobrze się nie bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal ukończony w 8h 46min (pewnie byłoby mniej, ale po nawalance w dokach nie zauważyłem drabiny i krążyłem w kółko przez 20 minut :whistling: ).

Jak dla mnie, gra niesamowita. Świetna grafika, bugów nie doświadczyłem, mam wrażenie że jest bardziej filmowa niż dwójka. Nie powiedziałbym, że jest łatwiejsza niż dwójka. Myślę, że na równi. Są momenty banalne, ale miałem tez kilka momentów przy których musiałem chwilę dłużej pokombinować jak ich pozabijać. I ogólnie, strzelania jest dość sporo, ale w tej części trzeba więcej biegać. Muzyka fenomenalna, no po prostu brak mi słów :D

dla mnie 10/10 za singla, za multi zapewne bedzie 10000/10, szkoda ze jutro szkoła bo zarwałoby się nockę :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo co do oprawy audio. Muzyka bardzo dobrze podkreśla klimaty pustyni ale wg. mnie nie umywa się do U2. Ogólnie soundtrack z dwójki zachwyca mnie do dziś. Co do samego dubbingu to jest świetnie. Bardzo dobrze dobrane głosy , bardzo realistycznie wypowiadane. Za oprawę audio należy się mocna 10tka.

A i jeszcze jedno. Elena i Chloe w dwójce były ładniejsze :P

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chloe owszem. Elena teraz wygląda zdecydowanie lepiej.

Dla mnie jakoś tak ... po japońsku :P Poszli w klimaty azjatyckie.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze słowo co do oprawy audio. Muzyka bardzo dobrze podkreśla klimaty pustyni ale wg. mnie nie umywa się do U2. Ogólnie soundtrack z dwójki zachwyca mnie do dziś. Co do samego dubbingu to jest świetnie. Bardzo dobrze dobrane głosy , bardzo realistycznie wypowiadane. Za oprawę audio należy się mocna 10tka.

A i jeszcze jedno. Elena i Chloe w dwójce były ładniejsze :P

Ja mam odmienne zdanie bo na chloe nie moglem patrzec w u2 bo miala strasznie zle zrobione oczy , strasznie dziwnie to wygladalo tutaj to poprawili. Tylko czemu chloe tak rzadko sie pojawia w tej czesci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się Chloe również w dwójce bardziej podobała, natomiast trzeba sprawiedliwie oddać, że i teraz nie ma co narzekać, a tak w ogóle to w Chloe najlepszy jest jej głos, a ściślej mówiąc głos aktorki która ją dubbinguje (mówię o oryginale, choć polski to też generalnie dobra robota). No, ale i tak wolę Elenę, bo toćka w toćkę jest podobna do mojej prywatnej blond heroiny :tongue: Co do krytyki odnośnie rzadkiego pojawiania się obu pań to nie traktuje tego jako wadę, bo dzięki temu mam cały czas poczucie, że to nowa gra i nowa historia perypetii Nathana, a nie kalka Uncharted 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama U3 prosto z Berlina

Swoją drogą znając naszych artystów z krakowa w którym mieszkam jeszcze w tą samą noc widniał by tam napis:

Uncharted 3: Drake's Deception Je*ać Wisłe

lub druga opcja

Uncharted 3: Drake's Deception Je*ać Żydów

Edytowane przez Tom21
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Jest jakiś stały składzik który sobie pyka w multi? :)

jakby co to wysylac zaproszenie - chetnie pogram i pogadam w grze z Polakami

mój ID:

Sofie_Fatale_

lvl - dopiero zaczynam grac - 21

Edytowane przez Siuto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także pograłbym z kimś w multi/coopa. reprezentujewuwu

Btw. jest relikwia do znalezienia w grze, tak jak było w 2 ?

Jest. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ten temat był już poruszany ale nie mam za bardzo czasu, aby przeszukać cały wątek. Dlatego mam nadzieje, że ktoś odpowie na pytanie. A mianowicie: Czy w trybie kooperacji można przejść całą kampanie, tak jak na singlu? (w sensie, czy kampania w singlu jest taka sama jak w kooperacji dla kilku graczy) Czy są to tylko jakieś dodatkowe mapy, na których można razem pograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat gry jest bardzo dobra. Nie spodziewałem się niczego więcej po tej części. Jestem w 8 rozdziale i oby tak dalej a gra całkowicie spełni moje oczekiwania. Jest ciekawie, akcja nie zwalnia - brniemy cały czas do przodu. Jest humor i zabawa. Nie rozumiem tych wszystkich narzekań. To po prostu stary dobry Uncharted nieco odświeżony i podrasowany graficznie. Jak dla mnie Batman zawiódł, Uncharted 3 nie. Zobaczymy czy tak będzie do końca :smile:

Bardzo fajne są te nowe "ruchy" Drake'a. Te wymachiwania rękoma czy dotykanie ścian podczas przechodzenia obok. Animacja przez to stała się płynniejsza i jeszcze bardziej nabrała filmowego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi jak gra sie w multi druzynami i nagle jest komunikat "Ktos tam jest Naznaczony" albo "Druzyna bohaterow jest odkryta" czi jakies takie ? Co to daje i co trzeba robic ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to moja pierwsza gra z tej serii i powiem szczerze, że spokojnie mogę wystawić mocne 7/10 za ten tytuł. Grafika przyjemna dla oka, no może poza jednym samochodem który wygląda jak kanciak. Tylko ten poziom trudność na wymagającym jest tak łatwo, że spokojnie mogłem nawalać wszystkich ręcznie bez broni i większości przypadków zabijałem się na durnych skakaniach niż od przeciwników. Teraz gram na tym najwyższym poziomie i cholernie nierówny ten poziom trudności jest, bo nieraz mogę nawalać przeciwników ręcznie, a nieraz utykam gdzieś przy murku, bo mnie przygwoździli...

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi jak gra sie w multi druzynami i nagle jest komunikat "Ktos tam jest Naznaczony" albo "Druzyna bohaterow jest odkryta" czi jakies takie ? Co to daje i co trzeba robic ? ;)

Takie zagrywki dla drużyny, która sobie gorzej radzi, żeby jej pomóc. Jak drużyna bohaterów jest odkryta to znaczy, że widać członków właśnie tej drużyny na mapie i można na nich polować, żeby nadrobić straty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat gry jest bardzo dobra. Nie spodziewałem się niczego więcej po tej części. Jestem w 8 rozdziale i oby tak dalej a gra całkowicie spełni moje oczekiwania. Jest ciekawie, akcja nie zwalnia - brniemy cały czas do przodu. Jest humor i zabawa. Nie rozumiem tych wszystkich narzekań. To po prostu stary dobry Uncharted nieco odświeżony i podrasowany graficznie. Jak dla mnie Batman zawiódł, Uncharted 3 nie. Zobaczymy czy tak będzie do końca :smile:

Bardzo fajne są te nowe "ruchy" Drake'a. Te wymachiwania rękoma czy dotykanie ścian podczas przechodzenia obok. Animacja przez to stała się płynniejsza i jeszcze bardziej nabrała filmowego klimatu.

no a ja się nie zgodzę, również jestem w 8 chapter, i jak do tej pory wygląd map nie powala, może z wyjątkiem jednej tej w metro - tam bardzo podobała mi się gra świateł - lamp ( ten efekt mocnnego świtała w morku robi naprawdę wrażenie), oczywiście nie miałem jeszcze tych plansz co w prezentacjach, ale jestem w połowie gry, i naprawdę czuje niedosyt. Batman dla mnie jak narazie lepszy, bardziej zaskoczył gameplayem i rozwinięciem pomysłówno i skalą w porównaniu do poprzedniczki , tutaj jest bardzo dobrze, ale to tyko Uncharted - za mało urozmaiceń względem poprzedniczki, bijatyka - wspinanie - strzelanie - zagadka ... trochę nużące :) ... co do polonizacji, jest bardzo dobra, ale tutaj redaktor w recenzji się spuszczał że najlepsza polonizacja jaką słyszał w grze na ps3, to chciałem powiedzieć że powinien zagrać w Heavy Rayne - bo ta gra ma najlepszą polonizację ever. Jutro dojde dalej, to napiszę więcej, Uncharted 2 miał na początku jepnięcie - tutaj czekam, i czekam i nie mogę się doczekać pierwszego opadu szczęki ale mam nadzieje już niebawem, powiem wam że gra mimo mojego narzekania ukradła mi - 4 godziny, a to naprawe dużo dla mnie jak na jednorazowe posiedzenie, więc widocznie nie jest tak do końca jak mi się zdaje, ... ale pustyni jak narazie ani widu ani słychu :P

p.s .. mapa w Syrii, jest słabo zrobiona ... jak doklejona na siłę - odstaje grafiką i wykonaniem, no i wielkością też nie grzeszy .. haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja się nie zgodzę, również jestem w 8 chapter, i jak do tej pory wygląd map nie powala, może z wyjątkiem jednej tej w metro - tam bardzo podobała mi się gra świateł - lamp ( ten efekt mocnnego świtała w morku robi naprawdę wrażenie), oczywiście nie miałem jeszcze tych plansz co w prezentacjach, ale jestem w połowie gry, i naprawdę czuje niedosyt. Batman dla mnie jak narazie lepszy, bardziej zaskoczył gameplayem i rozwinięciem pomysłówno i skalą w porównaniu do poprzedniczki , tutaj jest bardzo dobrze, ale to tyko Uncharted - za mało urozmaiceń względem poprzedniczki, bijatyka - wspinanie - strzelanie - zagadka ... trochę nużące :) ... co do polonizacji, jest bardzo dobra, ale tutaj redaktor w recenzji się spuszczał że najlepsza polonizacja jaką słyszał w grze na ps3, to chciałem powiedzieć że powinien zagrać w Heavy Rayne - bo ta gra ma najlepszą polonizację ever. Jutro dojde dalej, to napiszę więcej, Uncharted 2 miał na początku jepnięcie - tutaj czekam, i czekam i nie mogę się doczekać pierwszego opadu szczęki ale mam nadzieje już niebawem, powiem wam że gra mimo mojego narzekania ukradła mi - 4 godziny, a to naprawe dużo dla mnie jak na jednorazowe posiedzenie, więc widocznie nie jest tak do końca jak mi się zdaje, ... ale pustyni jak narazie ani widu ani słychu :P

p.s .. mapa w Syrii, jest słabo zrobiona ... jak doklejona na siłę - odstaje grafiką i wykonaniem, no i wielkością też nie grzeszy .. haha

polonizacja w Heavy Rain faktycznie dobra ale jedyne co zapamiętałem to "Etan" :biggrin:

co do gry świateł w Uncharted 3 to jak dla mnie nic specjalnego, pamiętam że szczęka mi opadłą kiedy się szło kanałami w tych laboratoriach w Uncharted 1, tutaj dosłownie nie miałem momentu w którym bym podziwiał tę grę za jakieś niesamowite widoki czy coś w ten deseń, wszystko co zdążyło mnie zaszokować miało miejsce w Uncharted 2, trójeczka nie wnosi zupełnie nic oprócz fabuły która również odstaje od poprzedniczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... aż mi smutno jak czytam te wasze komentarze :D Zawsze byłem wielkim fanem PlayStation i do kolekcji brakuje mi tylko PS3, w 2007 roku wybrałem xboxa ale po tym jak zobaczyłem Uncharted jestem zakochany ;D Zbieram kaskę, na początku grudnia robię sobie prezent na święta i przechodzę każdego Uncharteda przy choince :D Mam nadzieje, że się nie zawiodę :P Zawiodą się tylko moi rodzice jak wpadnę do domu z nową konsolą do kolekcji... Wiedzą, że zbieram pieniądze ale na co to już tajemnica :D

Edytowane przez dext3rr
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja się nie zgodzę, również jestem w 8 chapter, i jak do tej pory wygląd map nie powala, może z wyjątkiem jednej tej w metro - tam bardzo podobała mi się gra świateł - lamp ( ten efekt mocnnego świtała w morku robi naprawdę wrażenie), oczywiście nie miałem jeszcze tych plansz co w prezentacjach, ale jestem w połowie gry, i naprawdę czuje niedosyt. Batman dla mnie jak narazie lepszy, bardziej zaskoczył gameplayem i rozwinięciem pomysłówno i skalą w porównaniu do poprzedniczki , tutaj jest bardzo dobrze, ale to tyko Uncharted - za mało urozmaiceń względem poprzedniczki, bijatyka - wspinanie - strzelanie - zagadka ... trochę nużące :) ... co do polonizacji, jest bardzo dobra, ale tutaj redaktor w recenzji się spuszczał że najlepsza polonizacja jaką słyszał w grze na ps3, to chciałem powiedzieć że powinien zagrać w Heavy Rayne - bo ta gra ma najlepszą polonizację ever. Jutro dojde dalej, to napiszę więcej, Uncharted 2 miał na początku jepnięcie - tutaj czekam, i czekam i nie mogę się doczekać pierwszego opadu szczęki ale mam nadzieje już niebawem, powiem wam że gra mimo mojego narzekania ukradła mi - 4 godziny, a to naprawe dużo dla mnie jak na jednorazowe posiedzenie, więc widocznie nie jest tak do końca jak mi się zdaje, ... ale pustyni jak narazie ani widu ani słychu :P

p.s .. mapa w Syrii, jest słabo zrobiona ... jak doklejona na siłę - odstaje grafiką i wykonaniem, no i wielkością też nie grzeszy .. haha

Ja w tej czesci nie mialem ani jednego opadu szczeki , tak samo ani razu nie mialem takiego momentu ze jest jakis piekny krajobraz/widok ze sie wpatruje przez dluzsza chwile , w jedynce i przede wszystkim dwojce takie ladne widoczki byly :P

Przechodze drugi raz na Miarzdzacym poziomie po angielsku i gra sie jakos przyjemniej niz jak gralem po raz pierwszy , byc moze jak gralem pierwszy raz czekalem na cos co mnie zachwyci a mniej skupilem sie na samej grze , ale i tak zdania nie zmieniam ze u2 jest lepsza gra ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi jak gra sie w multi druzynami i nagle jest komunikat "Ktos tam jest Naznaczony" albo "Druzyna bohaterow jest odkryta" czi jakies takie ? Co to daje i co trzeba robic ? ;)

To jest specjalnie zrobione pod hamburgerów co by za duże lanie nie dostawali :biggrin:

Na początek masz naznaczony to znaczy jedna osoba z drużyny przeciwnej ma znaczek nad głową jest widoczna po tym wszyscy są widoczni a na koniec podwójne obrażenia czyli tak jak by przeciwnicy mieli 50% życia przez ten czas, żeby już nie było tak niesprawiedliwie w czasie trwania tych ułatwiaczy jeżeli przeciwnik Ciebie zabije dostaje więcej sianka :rolleyes:

Edytowane przez Papieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×