Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom miażdżący nie taki straszy jak go malują ;] jedynie ten 14 rozdział daje mocno w kość, potem może większy zastój miałem przy

karawanie gdzie mamy moment jak dojeżdżamy do kanionu i trzeba szybko zdjąć 3 gości na motocyklu i 1 na ciężarówce, ten moment był cięższy niż ten z 21 gdzie walczymy z halucynacjami, może dlatego że dobrałem sobie dobry zestaw broni ;] (tau snaiper + m32 hammer i będzie dobrze)

super się grało, platyna wpadła ... czas na multi i kooperacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt jest teraz ta gra za 89zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTV Euro AGD w Katowicach w środku Carrefoura U3 stoi po 99.99 zł ; ) Jest też promocja, jeśli zamówisz tą gre przez internet u nich, dostawa do domu za darmo, obowiązuje to do końca tego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak włączam gre przez neta w uncharted3 pojawia mi się napis pobranie Eula nie powiodło się nie wiem co robić pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaskoczyła mnie cena w Saturnie 89zł więc żal było nie kupić :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć ile wyszło DLC i w jakiej są cenie?

Od zawalenia :) Dobre 7 paczek ze strojami, ze 2 jakieś nowe tryby, 2 dodatki z mapkami - za całość zapłacisz dobre 200 zł - jak jesteś nowy w temacie, to kupuj Treasure Fortune's Pack za 89 zeta - ściągniesz to co było do tej pory i wszystkie następne dodatki też będziesz otrzymywał bez żadnego płacenia - a wyjdzie pewnie tego jeszcze sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawalenia :) Dobre 7 paczek ze strojami, ze 2 jakieś nowe tryby, 2 dodatki z mapkami - za całość zapłacisz dobre 200 zł - jak jesteś nowy w temacie, to kupuj Treasure Fortune's Pack za 89 zeta - ściągniesz to co było do tej pory i wszystkie następne dodatki też będziesz otrzymywał bez żadnego płacenia - a wyjdzie pewnie tego jeszcze sporo.

No nie tak sporo bo dokładnie 2 x DLC , w środę pierwsza i w przyszłym miesiącu druga. Na stronie ND napisali że w skład Fortune Hunters’ Club miało wchodzić 14 sztuk a na dzień dzisiejszy było 12 . Tu masz dokładnie co i jak http://www.naughtydog.com/site/post/co_op_shade_survival_mode_and_final_fhc_dlc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie wyłącznie tryby i mapy (skórki to kompletna bzdura). Czy może też ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Treasure Fortune's Pack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie wyłącznie tryby i mapy (skórki to kompletna bzdura). Czy może też ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Treasure Fortune's Pack?

Możesz każdą pierdołę kupić osobno - każdy z dodatkowych chyba już 100 strojów, każdy map pack (po 29 zł) każdy tryb - za osobną kasę - tylko to co Cię interesuje, lecz kupując Fortune's Pack'a dostajesz możliwość dostania powyższych bajerów w jednej cenie i wszystko to co wyjdzie później ląduje już u Ciebie za free - bez żadnych dodatkowych dopłat - to się opłaca bardziej niż kupowanie wszystkiego osobno (2 map packi będą kosztować po 29 zł - razem 60) a wyjdzie ich na bank więcej, tak samo z trybami gry.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli się opłaca nie można powiedzieć "nie". Ale czy nie ma żadnego haczyka? Jakieś abonamenty typu CoD itp? I rozumiem, że kupuję to przez PSN i dostaję wszystko łącznie ze skórkami? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jakiś czas w U3 i stwierdzam, że to najlepsza gra na PS3. Grafika i rozgrywka- miodzio. Muzyka też, gra prawie idealna. Multi takie sobie, ale myślę że jak dłużej pogram to się przestawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem U3 i powiem, że cała gra na bardzo wysokim poziomie - jedynie co mnie rozczarowało to zakończenie. Wolałbym coś bardziej wymagającego, może walka z Talbotem (ale jakaś bardziej rozwinięta). Na pewno przejdę na Crushingu i wezmę się za multi. Oczywiście split-screen też dobry, ale tutaj też te emblematy denerwują - zabierają z 1/4 ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli się opłaca nie można powiedzieć "nie". Ale czy nie ma żadnego haczyka? Jakieś abonamenty typu CoD itp? I rozumiem, że kupuję to przez PSN i dostaję wszystko łącznie ze skórkami? ;>

Haczyka nie ma, pisałem już że dostajesz wszystkie DLC jakie wyszły i jakie wyjdą. Sam miałem kupić ten Fortune's Pack, ale znudził mi się multik w U 3, wbiłem na pierwsze legacy i jakoś odechciało mi się grać. Wolałem wziąć się za nową, inną gierkę do ukończenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haczyka nie ma, pisałem już że dostajesz wszystkie DLC jakie wyszły i jakie wyjdą. Sam miałem kupić ten Fortune's Pack, ale znudził mi się multik w U 3, wbiłem na pierwsze legacy i jakoś odechciało mi się grać. Wolałem wziąć się za nową, inną gierkę do ukończenia :)

No właśnie mi też się znudził multi w Uncharted. Dobrze , że nie wydałem majątku tylko kupiłem pierwszy map pack i to wszystko. Gra sprzedana przezemnie. Multi w tej grze nie trzyma mnie tak długo jak przy prawie każdym COD a szczególnie Black Ops , no ale to tak swoją drogą mówię tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w multi trzeba wpakowac w typa pól magazynku? Grałem harcore to samo..

Mam dopiero 5 lvl oni maja jakieś kamizelki czy co? Czasami biegne specjalne do typa aby zabić go z kopa,bo z ak47 trwa to godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w multi trzeba wpakowac w typa pól magazynku? Grałem harcore to samo..

Mam dopiero 5 lvl oni maja jakieś kamizelki czy co? Czasami biegne specjalne do typa aby zabić go z kopa,bo z ak47 trwa to godzinę.

Nie trzeba wpakować pół magazynka, tylko trzeb dobrze celować. To nie BF gdzie dmg broni jest znacznie wyższy.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nieco dziwne i irytujące, ale idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nieco dziwne i irytujące, ale idzie się przyzwyczaić.

Juz 2 razy zrobilem "Quit rage" w tym multi :biggrin: dobilem 10 lvl i moja kariera sie skonczyla :biggrin:

Singleplayer co-op sa swietne.Grafika miazdzy,czasem myslalem,ze ogladam filmik zamiast gry.Szkoda,ze tak malo ekip potrafi wykorzystac moc ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby sieciowe są w U3 mocno skillowe. Nie ma przypadkowego przeciągnięcia serią z karabinu po stopie, a gra nie rejestruje jako headshota strzału 1,5 metra nad głową. Ja w multi spędziłem koło 20h, dobiłem do 66 rangi i odczułem znużenie. Gry się pozbyłem dopóki jeszcze trzymała cenę i widzę, że podjąłem dobrą decyzję o zignorowaniu DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam natomiast problem, tnie mi się animacja przy wstawkach filmowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×