Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Gram od dwóch godzin. Jest faktycznie filmowo. Fabuła wciąga. Mam już dziesięć skarbów na sto i to trochę mnie zaniepokoiło, bo dlaczego zdobyłem już 1/10. Acha, gra w pełni spełnia moje oczekiwania, bo bałem się, że może być przereklamowana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wczoraj tak zrobiłem dzisiaj :D Z samego rana zrobiłem rekonesans po Krakowie w poszukiwaniu Uncharted 3 i...mam swoją kopię :D Tylko mam dwa krótkie pytanka. Koles mowil, ze ma tylko wersje polską a angielska przyjdzie dopiero za pare dni. Yyy, czy wersja polska nie ma przypadkiem angielskiego dubbingu? I drugie pytanie, gosc powiedział, ze online dopiero bedzie od środy i zeby do tego czasu nie gracw gre z podpietym netem bo mozna sie narazic na bana :D Mozliwe to? lol Gosc byl bardzo miły ale mial raczej male pojecie o ps3 poniewaz nie wiedzial nawet, ze w U3 jest multiplayer. W ogole jak sprzedawał mi gre to wygladalo tak jakbym chcial kupic jakies narkotyki. Gdy wchodziłem do sklepu drzwi byly otworzone na oścież a jak zapytałem się o Uncharted to gosc sciszyl glos, podszedł do drzwii i je zamkną :D :D :D Ogólna chyba jakas psychoza panuje apropo tej sprzedazy przed oficjalną premierą.

ps1. Wiem, ze na te pytania, ktore zadałem sam moglbym sobie odpowiedziec odpalac gre ale z wlozeniem plytki do napędu czekam do godziny 20, az bede mial wolną chate na łikend i krata browarów dobrze sie schłodzi. Czekałem na tę grę dwa lata i moement zaczecia kolejnej przygody chce odpowiednio celebrowac ;)

ps2. Nie podaje co to za sklep ponieważ wlasnie go zamykają (otwarty w sobotę do 13) a jutro jest nieczynne wiec i tak po ptokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają już U3. Udało się wam wklepać kody na zawartość dodatkową lub grę Multi? Bo u mnie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem dzis jeszcze w empiku (stary browar) i niestety tam nei mieli i raczej miec nie bedą. Warto isc do malych sklepików, tam bez problemu dostaniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają już U3. Udało się wam wklepać kody na zawartość dodatkową lub grę Multi? Bo u mnie nie działa.

U mnie też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ma się co dziwić, premiera jest 2 listopada. Macie tylko tą przewagę, że możecie sobie singla skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody zostaną pewnie aktywowane we Wtorek dla USA i Środę dla EU z chwilą aktualizacji PSS. Ale nie wiem czy już w multi offline nie można grać, na statystykach już są ludzie którzy przekroczyli 35 poziom (maksimum w Subway beta) a i rankingi co-op zaczęły bogacić się w punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 1.5 h, aby nie łyknąć tego zbyt szybko ;].

Powiem jedno: rewelacja!

Mam edycję specjalną, która na początku trochę mnie przeraziła, bo wyglądała na marną tekturę. Jednak po rozpakowaniu i dotknięciu całkowicie zmieniłem o niej zdanie ;]. Gra się niesamowicie przyjemnie i jest baaaardzo filmowo. Rzeczywiście kieszeń nie jest zbyt eleganckim i praktycznym rozwiązaniem, ale mimo to myślę, że daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś o grafice, bardzo mnie to ciekawi. Prosze :(

To ja napiszę ;]. Grafika mimo wszystko wygląda obłędnie. Nie ma oczywiście takiego skoku, ale to było od początku wiadome. Na pewno przebija osiągnięty poziom w u2 o głowę ;].

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz że to najlepiej wyglądająca gra ? :)

Jeśli wziąć pod uwagę konsole to jest to poziom równy z Gears of War 3 , RAGE jest obecnie najładniejszą grą na konsolach. Koniec ,kropka.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 1.5 h, aby nie łyknąć tego zbyt szybko ;].

Powiem jedno: rewelacja!

Mam edycję specjalną, która na początku trochę mnie przeraziła, bo wyglądała na marną tekturę. Jednak po rozpakowaniu i dotknięciu całkowicie zmieniłem o niej zdanie ;]. Gra się niesamowicie przyjemnie i jest baaaardzo filmowo. Rzeczywiście kieszeń nie jest zbyt eleganckim i praktycznym rozwiązaniem, ale mimo to myślę, że daje radę.

gdzie kupiłeś edycję specjalną?

dotąd można było dostać tylko zwykłą w małych sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z innej bajki pytanie, jak zdobyć w multi medal "Przejęcie" ? Chciałbym sobie ulepszyć dopalacz, dzięki którym zwiększa się szanse na znalezienie skarbu :) Swoją drogą multi pochłonęło mi już 19 godzin życia :) A to dopiero początek zabawy...

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z innej bajki pytanie, jak zdobyć w multi medal "Przejęcie" ?

"Przejęcie"? A cóż to za twór? Chodzi Ci pewnie o Acquisitions. Chyba nie jest ciężko zajrzeć do profilu w menu o zobaczyć jakie są wymagania na medale?

Musisz zdobyć trzy skarby w jednym meczu. Od razu mówię że booster jest kompletnie bezużyteczny. Nie ma żadnej poprawy w wyciąganiu skarbów. W pełnej wersji będzie też booster Lucky me o podobnym działaniu, zobaczymy jak się będzie sprawował.

Ciekawostka - Uncharted 3 ma mieć 100 poziomów w multi i będzie można prestiżować 3 razy, co daje 400 poziomów. Niektóre źródła podają 75 poziomów, bo jak na razie do tylu obrazki odznak zostały opublikowane, więc upewnimy się we Wtorek.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 1.5 h, aby nie łyknąć tego zbyt szybko ;]..

No ja też wyhamowałem bo od wczoraj już jestem w 11 levelu :D

Ale i tak zanim się go splatynuje to trochę czasu minie :))

A za 2 tygodnie AC-R więc czas się rozłoży na 2 gry :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwa jest platyna? Trofea są zbliżone do tych z jedynki i dwójki?

Jest parę trofików za którymi trza będzie się wysilić, ale generalnie do opanowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×