Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

po tym smiesznym patchu 1-15 to gra jest jescze z wieksza iloscia bledow niz byla,zawieszanie gry.ZLAGOWANE u3 az odechciewa sie grac zjebali dobra gre

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie odpalałem gry, ale jezeli jest tak jak mówisz, to niebawem to naprawią. Na patchu 1.14 to był świetny multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą U3 grałem sporo.

Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pograłem trochę na tym nowym patchu, w pierwszym meczu strasznie lagowało, jak nigdy, później rozegrałem jeszcze 4 mecze i wszystko było ok. Dodano tryb Klasyczny, jest to nic innego jak TD z U2, startujemy z AK, a inne bronie są porozmieszczane na mapie. Więc fani multi U2 powinni być bardzo zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie staram sie grac w lagharted bo tak to sie teraz powinno nazywac,co 2 gra sie wiesza w wyszukiwaniu graczy tzn znajduje odlicza i zwiecha,no pieknie nie wspomne o gosciach co laguja strasznie teraz mialem asa ze nieruszal sie zastygal a po 5 sek ja dostawalem granata ,no tak to nie bylo dawno ten patch to bajzel,dalej te same bledy a nawet wiecej powstal jakis blad w tym odliczaniu do gry ze zawiesza plyte mam czysta sprawdzalem poprostu leci zwiecha i nic trzeba robic restart bo nastepne mecze tez nie wchodza wtedy.....zamiast poprawic bledy to daja jakies duperele,tryb klasyczny dla mnie nie jest zly ale ....bardzo kwadratowy. Duzo bledow jak ktos gra codziennie to zauwazy to samo,niestety jak tego szybko nie zrobia to sobie dam spokoj z ta kiedys dobra gra..

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwilkę pograłem i jakiś wielkich zmian (oprócz oczywistych pierdół) nie zauważyłem.

Gra się jak grało i w zasadzie tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się w innym temacie, ale mnie to ciekawi: gdzie dokładnie w menu gry znajdują się zdobyte medale/trofea? Nie widzę ich w zakładce, w której są skarby i statystyki. No chyba, że lista zdobytych trofików jest dopiero widoczna po pierwszym ukończeniu singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu chyba w ogóle nie ma takiej listy - w grze nie zdobywa się nawet medali, jak poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu chyba w ogóle nie ma takiej listy - w grze nie zdobywa się nawet medali, jak poprzednio.

Chyba że Koledze chodzi o multi - tam jest taka możliwość.

Ale w singlu jak mówi Numinex - nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O singla mnie się rozchodzi. To jak do diaska mam zrobić platynę, kiedy nie pamiętam, które trofea już wpadły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O singla mnie się rozchodzi. To jak do diaska mam zrobić platynę, kiedy nie pamiętam, które trofea już wpadły?

Sprawdzić kolekcje trofeów w oprogramowaniu konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa - wyłączyłem myślenie :) dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w U3 w sieci czy u mnie jest coś nie tak czy grafa jest gorsza niż w U2. W singlu wygląda pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest znacznie gorsza, nic Ci się nie wydaje. Choć IMO i singiel wygląda gorzej niż dwójka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos macie nie tak z TV. Znacznie gorsza? Dobre sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Uncharted 2, to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Natomiast dopiero ostatnio zabrałem się za przechodzenie Uncharted 3 i ... Jestem zawiedziony. Wolna akcja, przewidywalne sytuacje, idiotyczne podpowiedzi kompanów podczas zagadek itp. Polot z gry uleciał... Szkoda, nawet mnie nie ciągnie aby ją skończyc podczas gdy od 2 nie mogłem się oderwać nawet podczas 2 czy 3 przechodzenia gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Uncharted 2 przeszedłem z 15 razy, mam tam platynę , 3 również przeszedłem z tym że multi nawet nie odpaliłem ani razu... Crushing też mnie nie ciągnie, szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami powyżej. U2 miało to "coś" , trójeczka już nie miała tego polotu i finezji, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami powyżej. U2 miało to "coś" , trójeczka już nie miała tego polotu i finezji, a szkoda.

Kwestia gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×