Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie splatynowałem, ale jednak przeszedłem singiel drugiej i trzeciej części i mam takie samo zdanie jak Substraty. Ja się poddałem, ale na szczęscie są inne gry z dobrym multi.

Inne gry z dobrym multi, czyli takim gdzie wystarczy wycelować posłac krótką serie i frag, te "dobre" gry w multi to np. Cod czy BF, gdzie od graczy nie są wymaga ŻADNE umiejętności, no chyba, że ktoś ma porażenie mózgowe, to może mu nie iść w tych grach. Kampa, krótka seria, kampa, krótka seria, zgon, ktoś mnie zabił nie wiadomo kto, po pada i również zabija się z prędkością światła. Jak wspomniano wcześniej, z Uncharted trzeba posiedzieć, aby dobrze grać, a wy po prostu jesteście strasznymi n00bami, skoro macie wyniki na poziomie 2-20. UT3, Resistance 1 i U2&3, to jedyne skillowe multi na PS3 (zwłaszcza ten pierwszy), reszta to gry robione pod masy, aby każdy po dwóch meczach się odnalazł i dobrze się bawił. Teraz cała nadzieja w Destiny, mam nadzieje, że multi będzie tak świetne jak w Halo, to może posiadacze PS3&PS4 posmakują skillowego multiplayera, gdzie liczą się umiejętności, a nie fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zgadzam się w stu procentach to jest gra, która wymaga skilla od gracza i bardzo dobrze. Wspomaganie celowania za bardzo ułatwia granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było też wspomnieć o Resistance 3 gdzie trzeba niesamowicie szybko reagować by kogokolwiek zabić. Tam to trzeba być botem żeby być pierwszym na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Orientuje się ktoś, czy ta wersja z PS Store do ściągnięcia za 99 PLN, to wersja GOTY? Albo mówiąc inaczej: czy jeśli bym zakupił, to czy można to traktować, jakbym kupił wersję pudełkową? Mam tutaj na myśli singiel + multi. Opis na Store jest jakiś dziwny, są dwie pozycje single player, jedna to ta za 99, a ceny drugiej nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji też są te irytujące reklamy ? Denerwujące też jest to że bardzo często dołącza mnie do kończącego się meczu, w U2 po zakończeniu nie trzeba było szukać nowej sesji a tutaj bardzo często wygasa i trzeba szukać od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Orientuje się ktoś, czy ta wersja z PS Store do ściągnięcia za 99 PLN, to wersja GOTY? Albo mówiąc inaczej: czy jeśli bym zakupił, to czy można to traktować, jakbym kupił wersję pudełkową? Mam tutaj na myśli singiel + multi. Opis na Store jest jakiś dziwny, są dwie pozycje single player, jedna to ta za 99, a ceny drugiej nie pamiętam.

Jest to "sam"tryb SINGLE PLAYER, bez multi za 99zl. ( to nie jest edycja GOTY )

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji też są te irytujące reklamy ? .

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej iść do sklepu i kupić sobie goty. Bo jeśli dla sony to jest f2p to ja... po dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego, gdy łącze się ze znajomym w grze to nie mogę do niego dołączyć ani on do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego, gdy łącze się ze znajomym w grze to nie mogę do niego dołączyć ani on do mnie?

Prawdopodobnie winny jest temu typ Nat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego nie mogę zagrać w multi ani w kooperacje bo mi ciągle wywala '' bład pobierania biletu '' jakiego k#@*$ biletu ? :blink: Dodam że multi włączałem jakieś dwa miesiące temu i wszystko było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda gra się normalnie na multi włącza oprócz właśnie U3, a miałem ochotę dziś pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo nie wiem czemu ale od godziny 15 gdy wchodziłem na server to mi gre zwieszało... Jeśli chciałby ktoś razem pograć jutro to dodawajcie do znajomych PSNiD: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dziś jest konserwa PSN.

no użyjcie mózgów, napisał wam już...

U3 jest od Naughty, oni są od Sony, ich serwery też, co się dziwicie...

zagracie jutro ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ale teoretycznie kto się zalogował przed konserwacją to może grać online od dawien dawna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze do serwow sie tez dobrali, nie wymagajcie 100% skutecznosci jak od tygodnia oglaszaja, ze bedzie konserwacja i teoretycznie ot powinni siec wylaczyc calkowicie, a i tak polowa ma, np. ja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może ktoś w 3d, czy graficzne dużo traci po uruchomieniu w 3d, jakie emocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłby ktoś chętny na co-opy, żeby odblokować postacie? PSNiD: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra bardzo, bardzo dobra sam single-player, jeżeli chodzi o multi to moim zdaniem niewypał, pograłem włącznie w MP około 1h i zaraz mi się znudził, ale kto co lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... jeżeli chodzi o multi to moim zdaniem niewypał, .....

No wiesz co, teraz to "se napochałeś" u mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym multi w tej grze to wiecznie jakieś problemy, chce sobie pograć ale oczywiście jak włączam multi o się ładuję do połowy jak jest 'synchronizacja danych poziomu' i dalej nawet milimetra drgnąc nie chce, wszystkie inne gry na multi działają więc nie jest to wina konsoli ani neta.

Edit: Po 10minutach ładowania się doczekałem.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co, teraz to "se napochałeś" u mnie :P

Po prostu moim zdaniem taki jest, każdy lubi co innego ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×