Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadam na pytanie. ;)

Gra wychodzi za ponad pół roku, więc poza szlifowaniem coś tam jeszcze będą robić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra wyjdzie za ponad pół roku, a już ma 13 stron na forum :happy:. Ale po przejściu dwójki wcale mnie to nie dziwi :thumbsup:

Edytowane przez Kraciun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie za ponad pół roku, a już ma 13 stron na forum :happy:. Ale po przejściu dwójki wcale mnie to nie dziwi :thumbsup:

Ilość postów musi świadczyć o tym jak wielkie nadzieje są pokładane w nowym Unchartedzie . Naughty Dog ma trudne zadanie do wykonania ,ale coś czuje ,że im się uda :) !:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się mi zmiana poziomu trudności. Właśnie odświeżam sobie 1 i jest dużo trudniejsza od 2. Jeżeli U3 będzie jeszcze łatwiejsza to znaczy że robią grę "dla każdego"

Niedzielni gracze będą zachwyceni, ale pewnie większość z nas już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się mi zmiana poziomu trudności. Właśnie odświeżam sobie 1 i jest dużo trudniejsza od 2. Jeżeli U3 będzie jeszcze łatwiejsza to znaczy że robią grę "dla każdego"

Niedzielni gracze będą zachwyceni, ale pewnie większość z nas już nie.

Mi też się to nie podoba. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko gra będzie trzymała poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie przejmowałbym się tym tak bardzo, jeszcze nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomysl uzaleznienia multi od SP jest rownie debilny co karanie graczy z disconnecty w U2:AT... Pewnie skonczy sie na tym ze trophy whores co beda masterowac gre na platyne/przejda ja na crushingu beda mialy przewage nad normalnymi graczami ktorzy po jednym przejsciu gry od razu przerzuca sie na MP... Poroniony pomysl, powinni zostawic tak jak w U2:AT gdzie kasa zarobiona w MP idzie na multi, a w singlu zrobic oddzielne zarabianie, ewentualnie wykorzystac do tego celu poukrywane skarby. Chyba ze mimo wszystko bedzie mozna sobie calosc odblokowac grajac tylko w multi, to wtedy spoko.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie chyba nie wyjdzie żadna inna gra. Wiadomo, że Uncharted 3 będzie hitem i chyba nikt nie będzie próbował z nim konkurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, ze nikt nie będzie próbował konkurować? Dziwne stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najgorętszy okres przed sami świętami, nikt głowy w piasek nie wsadzi.

Będzie The Elder Scrolls V, Dead Island, Tom Clancy's Ghost Recon 4, Twisted Metal, I Am Alive... to tylko te w miarę potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurować sobie mogą. U3 kto ma kupić to kupi i ja jestem w tym gronie i nie sadzie żeby jakaś z ww gier miała znacząc obniżyć zarobienie grubej kasy ND. Uncharted to już nie jest gierka to solidna MARKA..

pozdrawiam wszystkich fanów owej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3 i tak sprzeda się świetnie, ale pisanie o konkurencji, a raczej jej braku, jest przegięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie chyba nie wyjdzie żadna inna gra. Wiadomo, że Uncharted 3 będzie hitem i chyba nikt nie będzie próbował z nim konkurować.

.... a chociazby Skyrim?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi chodzi o tego co opy offline to zgadzam się że zepsuło by to singla.Ale z drugiej strony mogli by dać możliwosć przejścia z kumlem, tych części gry gdzie Nathan nie jest sam. co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi chodzi o tego co opy offline to zgadzam się że zepsuło by to singla.Ale z drugiej strony mogli by dać możliwosć przejścia z kumlem, tych części gry gdzie Nathan nie jest sam. co o tym sądzicie?

To byłby bardzo dobry pomysł, jedna misja z kolegą, następna ja gram, następna znów razem, a kolejną gra kolega. Mnie by się to bardzo podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma miejsca dla tej gry na mojej półce przynajmniej w tym roku jesienią wychodzi jeszcze r3,bf3 i batman ac więc będe miał co robić.A ta seria nigdy mnie nie rajcowała :whistling:

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bluźnisz chłopie bluźnisz :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłby bardzo dobry pomysł, jedna misja z kolegą, następna ja gram, następna znów razem, a kolejną gra kolega. Mnie by się to bardzo podobało.

Czemu nie, choć mnie takie bajery są kompletnie niepotrzebne. Aczkolwiek fani coopa byliby zadowoleni.

Jak dla mnie nie ma miejsca dla tej gry na mojej półce przynajmniej w tym roku jesienią wychodzi jeszcze r3,bf3 i batman ac więc będe miał co robić.A ta seria nigdy mnie nie rajcowała :whistling:

Biorąc pod uwagę fakt, że pod avatarem umieściłeś podpis "nienawidzę uncharted 2", nie masz problemu. Nie lubisz serii, nie kupujesz kolejnych części i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje dwójka nie przypadła mi do gustu jedynka podobała mi się można powiedzieć że byłem nią oczarowany :rolleyes: no ale miłej gry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;) BTW ja również uważam, ze jedynka jest lepsza, ale i U2 była bardzo dobra. Liczę na to, że U3:DD będzie równie dobra jak poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownym zlym w U3:DD bedzie tym razem jakas starsza babeczka:

http://revision3.com/trs/gdc2011 @3:11

EPCgF.png

Kojarzy mi się z jakąś kolekcjonerką starych rzeczy 8D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×