Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ładnie, pięknie, ale dla fanów sieciowych młócek, ale imho singielek jest najważniejszy (liczę na to, że będzie na odpowiednim poziomie.). Oprawa audiowizualna na 100% będzie się świetnie prezentowała, o to się nie martwię. Martwi mnie jednak parcie na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonenci PS+ i osoby które zakupią Infamous 2 będą mieć betę wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonenci PS+ i osoby które zakupią Infamous 2 będą mieć betę wcześniej.

Tak myślałem, że tak zrobią to samo było z InFamous, naszczęście kupuje InFamous 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumie. Kupuję z kumplem po egzemplarzu U3 i naparzamy kampanie we dwóch? Jeżeli tak to mam te grę w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś.

Teraz jedynie mówili o split screenie w multi.

A odnośnie coopa w kampanii - zaraz po ujawnieniu Uncharted 3 mówili, że go nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda przydałaby się taka porządna gra. No nic w taki razie kupie ale nie w dniu premiery:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym odcinku GTTV jest troche info i gameplayu z U3:DD

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/120&ch=1&sd=0?ep=120&ch=1&sd=0

Mi sie zdecydownie nie podoba, bardziej to wyglada na co-opa niz poprawne multi, TDM na 2vs2vs2 - kto na to w ogole wpadl?? Przeciez rozgrywka w tym trybie bedzie polegala na zasadzie "gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta"... No i na deser te Medale a'la Killstreaki, dla mnie pass, kupie dla single jak stanieje, bo na multi cos sie znajdzie (Res3, BF3, MW3).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDM na 2vs2vs2 - kto na to w ogole wpadl?? Przeciez rozgrywka w tym trybie bedzie polegala na zasadzie "gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta"

To tylko jeden tryb, który cieszy się np. dużym powodzeniem w Halo. Oczywiście będą też mecze 4 vs 4. Ja tylko mam nadzieję, że w najgroszym wypadku multi będzie tak dobre jak w dwójce. ;) Obecnie świetnie mi się gra w Crysis 2, niebawem Resistance 3 no i właśnie U3. Na te dwie gry, jeżeli chodzi o multi, najbardziej liczę w tym roku.

Strzelanie podczas zjazdu jest diablo naciągana i nierealistyczna.

Tak, a Uncharted to od pierwszej części symulator życia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Uncharted to od pierwszej części symulator życia.

Co Ty gadasz? Kurde bo tak zauważyłem że Drake non stop chce się do ublikacji ale właśnie nie widziałem tego paska odpowiedzialnego za "higiena" :///

Jeszcze więcej multiplayer'a (swoją drogą mam nadzieję że singlowi bardziej się poświęcają ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Uncharted to od pierwszej części symulator życia.

Mistrz ciętej, a raczej śniętej, riposty się znalazł. ND stworzyło postać bohatera, który przypomina zwykłego gościa. Kolesia, który nie może równać się z Larą Croft. Nie skacze na kilkanaście metrów, męczy się biegając, spadając zalicza glebę, albo robi sobie krzywdę w inny sposób, itp. Słowem, nie jest niezniszczalnym supermanem. Nie jest to symulacja, ale pewna doza realizmu była, a wzmiankowany numer jest tandetnym efekciarstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie podczas zjazdu to ten sam poziom realizmu, co wspinanie się na kilkudziesięcio metrową, pionową ścianę czy skakanie z pojazdu na pojazd podczas jazdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez Ciebie sztuki są osiągalne dla sprawnych i zdeterminowanych. ;)

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez Ciebie sztuki są osiągalne dla sprawnych i zdeterminowanych. ;)

Tak samo jak strzelanie podczas zjazdu. EOT.

Wracając do U3. W grze będzie możliwość wrzucania swoich meczy prosto z gry na youtube. ND będzie wybierał najlepsze iw rzucał do Uncharted TV, które będzie dostępne w głównym menu gry. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak strzelanie podczas zjazdu. EOT.

Wracając do U3. W grze będzie możliwość wrzucania swoich meczy prosto z gry na youtube. ND będzie wybierał najlepsze iw rzucał do Uncharted TV, które będzie dostępne w głównym menu gry. Fajna sprawa.

Fajna sprawa znaleźć się na Uncharted TV. W końcu to zawsze jakieś tam wyróżnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak strzelanie podczas zjazdu. EOT.

Wracając do U3. W grze będzie możliwość wrzucania swoich meczy prosto z gry na youtube. ND będzie wybierał najlepsze iw rzucał do Uncharted TV, które będzie dostępne w głównym menu gry. Fajna sprawa.

Bzdury pleciesz. Wymienione przeze mnie ewolucje są wykonalne (poszukaj filmików w sieci), a strzelanie podczas zjazdu nie i tyle. EOT.

Wywiad z gościem z ND o multi:

http://www.youtube.com/watch?v=O6MOG79Gpwk&feature=player_embedded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co strzelanie podczas zwisania, dodajmy tylko do tego ruch. Jest to wykonalne. Co nie ma na YT nie znaczy, że nie da się tego wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu w trzeciej części będzie zły motherfucker który chce nas zabić tak jak w pierwszej i drugiej części to ja podziękuję, bo to już będzie mega kotlet.

Btw. nie sądzicie, że Uncharted 2 to mocno odgrzewany kotlet pod każdy względem? boss, historia, koniec, bronie i ogólnie to tylko taka zauważalna zmiana to multiplayer a tak to kicha.

Edytowane przez Psychol321
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu w trzeciej części będzie zły motherfucker który chce nas zabić tak jak w pierwszej i drugiej części to ja podziękuję, bo to już będzie mega kotlet.

Btw. nie sądzicie, że Uncharted 2 to mocno odgrzewany kotlet pod każdy względem? boss, historia, koniec, bronie i ogólnie to tylko taka zauważalna zmiana to multiplayer a tak to kicha.

Wskaz mi gre akcji, ktora nie opiera sie na tym schemacie. Jezeli do kogos strzelasz to znaczy, ze ktos inny chce Cie zabic i trzeba strzelac. Przeciez nie zrobia U3 bez strzelania i glownego zlego, ktory bedzie chcial zalatwic Drake'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w U2 jest mocno uproszczona w stosunku do U1, pewnie w U3 będzie jeszcze bardziej schematyczna. Wszystko wina harburgerów i to że gry są robione pod nich. Bardziej rozbudowanej akcji nie są w stanie zrozumieć. Gra musi się sprzedawać, więc musi być prosta a nawet prostacka. Najlepszy przykład Homefront

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uncharted 3: Oszustwo Drake'a" - oficjalny polski tytuł :D Popieram dubbing w grach, ale spolszczanie tytułów to już lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uncharted 3: Oszustwo Drake'a" - oficjalny polski tytuł :D Popieram dubbing w grach, ale spolszczanie tytułów to już lekka przesada.

Skąd takie info, ze w Polsce gra będzie sprzedawana właśnie pod tym tytułem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×