Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo może czy w pełnej wersji gry trzeba będzie od nowa wbijać level? z ciekawości pytam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed początkiem bety pisali, że poziomy będą restartowane, tylko dadzą nagrody tym, co wbili 25lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humor jak widzę nadal zachowany. Dodajcie do tego ciekawą intrygę, jakieś małe dodatki w i tak genialnej rozgrywce i mamy zajebiaszczego singla. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodajcie do tego ciekawą intrygę

Nie liczyłbym na to, wszak Uncharted nigdy nie powalało scenariuszem. Mi tam wystarczy jeżeli fabularnie będzie na poziomie dwójki - wielka, klimatyczna przygoda z fajnymi bohaterami i lekką dawką humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam historia w jedynce podobała... Miała luki, ale była fajna. Dwójka była bardzo... w stylu... "hej, jestem taki Indiana Jones, tylko że z M4 no i jestem złodziejem. chodźmy rozwalić pociąg i czołg, a i dwa helikoptery"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Mam nadzieję, że gra będzie trzymała poziom poprzedniczek. Każda dobra na swój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary, to jest lepsze niz Indiana Jones. Jak przechodzilem dwojke to w pewnym momencie pol rodziny sie gapilo jak gram - zazwyczaj jest wielka krytyka! Licze tez na to by 3 byla tak fajne spolszczona jak 2 - Boberek mistrz, idalnie sie wczuł w role!'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem fanem polonizacji, ale wszystkim tym, którzy mają odmienne zdanie od mojego, życzę dużo lepszej polonizacji, niż ta, z którą mieliśmy do czynienia w przypadku U2:AT.

Czy lepsza od Indy`ego? Kwestia gustu. Jedno jest pewne, Drake`a tworzyli bazując na postaci Jonesa.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kolekcjonerki: znalazł ktoś może już stronkę, na której można ją zamówić (chodzi mi o collector edition tą z figurką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem fanem polonizacji, ale wszystkim tym, którzy mają odmienne zdanie od mojego, życzę dużo lepszej polonizacji, niż ta, z którą mieliśmy do czynienia w przypadku U2:AT.

Lepsza mogła by być, ale i tak jest świetna. Polonizacja jedna z lepszych jak dla mnie. Idealne dopasowanie, głos. Boberek odwalił kawał dobrej roboty. Ale, o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska wersja jest git

ALE BŁAGAM NIECH ONI PRZESTANĄ TŁUMACZYĆ TYTUŁY !!!!

jak to brzmi oszustwo drake'a :fool:

albo nieSławny :rofl:

ŻENADA

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kolekcjonerki: znalazł ktoś może już stronkę, na której można ją zamówić (chodzi mi o collector edition tą z figurką).

Właśnie też chciałbym się dowiedzieć czy jakiś sklep w Polsce internetowy też może być oferuje sprzedaż tej edycji ?

Z zagramanicznych znalazłem tylko na amazon.com Czy może ktoś wie ile kosztuje wysyłka z amazon'u do Polski i czy tamtejsza edycja Uncharted będzie miała Poslki dubbing do wyboru ?

Chociaż wolałbym Polski ze względu na język instrukcji i książeczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem jakiś czas temu do gram.pl i cenegi, i narazie nie wiedzą czy będą w polsce sprzedawać kolekcjonerke U3, "to zależy od wydawcy".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ciekawe jestem czy w innych krajach europy będzie.

A w każdym bądź razie to myślicie że ta edycja z amazonu będzie miała w opcjach Polskie napisy i Polski dubbing ? Wydaje mi się że ze względu na Blu-Ray będzie miała bardzo dużo wersji językowych ale wolę nie ryzykować ^^

@Edit: Zgodnie z podpisem nacisnąłem plusika :D

Edytowane przez Zernat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw cen tych kolekcjonerek.... Chciałbym kupić tą "najwiekszą" lecz jeśli przekroczy 400 zł to sobie daruje, a wtedy napewno kupię tą "średnią" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ciekawe jestem czy w innych krajach europy będzie.

A w każdym bądź razie to myślicie że ta edycja z amazonu będzie miała w opcjach Polskie napisy i Polski dubbing ? Wydaje mi się że ze względu na Blu-Ray będzie miała bardzo dużo wersji językowych ale wolę nie ryzykować ^^

@Edit: Zgodnie z podpisem nacisnąłem plusika :D

W UK powinna być.Co do języków, z tego co wiem, to amazon nie sprzedaje multi-langów, ale ręki uciąć nie dam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się na kolekcjonerkę nie nastawiam bo jeszcze w tym roku musze kupić parę innych gier no i ps vita

ciekaw jestem na ile godzin singiel starczy. Liczę na ok. 12

hah wyobrażacie sobie co by było jak by wcześniej zaczęli tłumaczyć tytuły na PL. np takie Red Dead Redemption - czerwone śmiercionośne odkupienie :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także nie, ale przetłumaczenie tytułu niektórych gier nie ma sensu, np. GTA, RDR. Niedość że byłaby długa nazwa to jeszcze dziwnie brzmiąca. Ale np. nieSławny pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption - czerwone śmiercionośne odkupienie :rofl:

Tłumaczmy z głową - Odkupienie czerwoną śmiercią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×