Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Kusiło mnie, ale nie oglądałem. Nie ma sensu psuć sobie zabawy. Grę i tak kupię w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że Amerykanie narzekają na ceny kolekcjonerek, a jeszcze lepsze jest to, że jest jeszcze większe narzekanie na opłacanie gier MMO, które u nich równa się cenie pizzy - $15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie jak ostre są tekstury prawie jak dx11

jestem ciekaw jak sprawuje się 3d!!

Edytowane przez pm736

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby te tekst. Przeczytałem z ciekawości, choć nie spodziewałem się niczego innego. Nie można, czy też nie da się, ocenić tego typu gry po fragmenciku rozgrywki. Mam nadzieję, że będzie świetna, ale ekscytowanie się tak krótki fragmentem zrozgrywki i pisanie, że grało się w U3 jest nieprofesjonalne. Krotki fragmencik, do tego pokazany szerokiej publiczności. Nie ma wokół czego robić szumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto robi szum? Musiol zagrał i opisał, tak jak setki dziennikarzy na GC, którzy także opisali to na swoich portalach. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto robi szum? Musiol zagrał i opisał, tak jak setki dziennikarzy na GC, którzy także opisali to na swoich portalach. Tyle.

ale zawsze znajdzie się ktoś kot będzie marudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze znajdzie się ktoś kot będzie marudził

Eee, nie przesadzajmy ;) Fakt faktem, ocenianie gry patrząc przez pryzmat tylko jej fragmentu jest z deczka głupkowate. Ale na chłopski rozum - to ocena wstępna. Dobrze poznać opinię kogoś przed wydaniem gry, przynajmniej ja staram się z takową zawsze zapoznać, chociaż U3 to bez względu na wszystko must-have dla mnie. Na fragmenty nie patrzyłem, bo wolę mieć przyjemność z gry. Tekst napisany dobrze, nie dostrzegam jakichś niepotrzebnych związków, więc osobiście nie widzę powodów do marudzenia, ale każdy ma własne gusta :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto robi szum? Musiol zagrał i opisał, tak jak setki dziennikarzy na GC, którzy także opisali to na swoich portalach. Tyle.

Sam sobie opowiedziałeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś coś już wie natomiast edycji kolekcjonerskiej po Polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste ^^ Nolan North jest świetny i ma ogromny dystans do siebie. Moim zdaniem mógłby grać Drake'a a filmie hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik.

W ogóle to zaskoczyłem się ceną tej kolekcjonerki u nich. Z tego co widzę to będzie warta u nich 99.99$, czyli na nasze coś około 290zł :o. Dobrze liczę?

Za taką kwotę brałbym ją w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik.

W ogóle to zaskoczyłem się ceną tej kolekcjonerki u nich. Z tego co widzę to będzie warta u nich 99.99$, czyli na nasze coś około 290zł :o. Dobrze liczę?

Za taką kwotę brałbym ją w ciemno.

Źle liczysz. Przelicznik raczej taki nie będzie ;P Cena będzie(jeśli już się pojawi- wszystko zależy od SONY Polska) 300-350zł(obym się mylił ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sam sobie sprowadzam to ile to mnie wyniosłoby? :> Byłaby szansa na w miarę tanią wysyłkę?

10-20$ przesyłka. Czas oczekiwanie 7-14 dni. Czasem jakieś koszty mogą doliczyć. Można kupować przez takie stronki(wtedy jest bezpieczniej) http://www.kupujemywusa.com/ pobierają one prowizję ok.15% ceny towaru. Możesz też sprowadzić na własną rękę. Najlepiej, jeśli masz kogoś w USA, wtedy masz pewność że paczka dojdzie.

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-20$ przesyłka. Czas oczekiwanie 7-14 dni. Czasem jakieś koszty mogą doliczyć. Można kupować przez takie stronki(wtedy jest bezpieczniej) http://www.kupujemywusa.com/ pobierają one prowizję ok.15% ceny towaru. Możesz też sprowadzić na własną rękę. Najlepiej, jeśli masz kogoś w USA, wtedy masz pewność że paczka dojdzie.

To fakt. Zawsze lepiej mieć znajomych.

Btw, mimo wszystko zakup w USA jeżeli nie będzie tej wersji w PL. W okolicach 300 zł można to jeszcze przełknąć.

Btw, łap plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Zawsze lepiej mieć znajomych.

Btw, mimo wszystko zakup w USA jeżeli nie będzie tej wersji w PL. W okolicach 300 zł można to jeszcze przełknąć.

Btw, łap plusa.

Raczej będzie PL, tak jak w przypadku Killzone'a 3. Jest teraz ten program, Lokalizacja 2.0. więc wszystkie języki są na jednej płytce. Licz raczej 400, bo listonosz oprócz paczki może przynieść dodatkowy podatek i (mało prawdopodobne, ale zawsze) cło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o wersji chodziło mi o edycję kolekcjonerską ;]. To w cenie 400 zł boli ciut bardziej. Swoją drogą to nie rozumiem czemu jest zawsze tyle zagwozdek na temat tego czy dana EK będzie u nas czy nie. Akurat ten tytuł będzie tak czy siak rozchwytywany ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×