Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Wprost przeciwnie... dobra koniec tematu.

Wam też nie wyszukuje graczy w multi?, czekam 15 min i nic,albo cos z moim netem albo z serwerami. Raczej jest to niemożliwe, ze nikt juz w multi u3 nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka refleksja

moderatorzy są trochę jak cenzorzy, nie można napisać tego co nie jest w głównym nurcie... tyle lat komuny w tym kraju cenzury niby się to nie podobało

ale w sumie to taka fajna rola cenzora i cenzurować

a Sebek jak ten piesek w kreskówkach podskakuje przy dużym i ma radochę

przykre

Czy znajomym zdradzasz zakończenia filmów które oglądałeś a oni nie? To jest kwestia jakiejś kultury osobistej i zdrowego rozsądku. Ludzie nie chcą wiedzieć jak się gra kończy, kto z kim walczy na końcu itp. Sami się przekonają. A jak koniecznie chcesz o tym napisać to używaj tagów do ukrywania spoilerów. Proste. Nikt Cie tu nie cenzuruje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje Uncharted 3 w sieci sklepów Media Markt ? Na ich stronie internetowej nie ma nawet takiego produktu w ofercie.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam o Media Markt. Najlepiej lubelski, ale chyba w każdym mieście ceny są takie same ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach tutaj cokolwiek czytać, bo co chwilę wieje spojlerami a dopiero zacząłem dziś grać. Kto chce pograć razem na multi niech dodaje do znajomych. Rozczarowałem się, bo nie ma trybu eliminacji jak w Uncharted 2 :( a głównie tylko na tym mi zależało...

Dzisiaj kupiłem U3 z naklejką na konsolę w MM za 189zł.

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dzisiaj skończyłem. No naprawdę w takie gry to ja mogę grać bez przerwy. Oprawa audiowizualna to prawdziwy majstersztyk. Fanuła fajna, chociaż nie powala, przynajmniej nie przeszkadza. Początkowe rozdziały trochę mnie rozczarowały, ale od Jemenu... cudo :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach tutaj cokolwiek czytać, bo co chwilę wieje spojlerami a dopiero zacząłem dziś grać. Kto chce pograć razem na multi niech dodaje do znajomych. Rozczarowałem się, bo nie ma trybu eliminacji jak w Uncharted 2 :( a głównie tylko na tym mi zależało...

Dzisiaj kupiłem U3 z naklejką na konsolę w MM za 189zł.

Zgadzam się, dlatego czytam ten temat po łebkach.

Co do Twojego ulubionego trybu, to nie martw się, ND zapowiedziało 4 tryby multi w postaci DLC, więc czuję, że taki się w nich znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam o Media Markt. Najlepiej lubelski, ale chyba w każdym mieście ceny są takie same ?

Wystarczy zadzwonić do MM w Lublinie poproszę z działem software i po problemie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli nie mam języka polskiego w grze to nie można ściągnąć go za pomocą PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam calego tematu bo pewnie masa spojlerow, a dopiero na czwartym rozdziale jestem.. Urywa dupe! No ale nie o tym, chce wiedziec tylko jedno.. Czy w tej czesci tez sa jakies durne nazi zombie czy lesne ufoludki? to byl zawsze jedyny element ktory mi sie nie podobal w tej serii a wole sie nastawic niz pozniej krzywo zaczac rozdzial :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie tak ale jest to ciekawie rozwiązane. Nie będę Ci nic więcej zdradzał bo nie chcę psuć zabawy kiedy już sam odkryjesz o co chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam calego tematu bo pewnie masa spojlerow, a dopiero na czwartym rozdziale jestem.. Urywa dupe! No ale nie o tym, chce wiedziec tylko jedno.. Czy w tej czesci tez sa jakies durne nazi zombie czy lesne ufoludki? to byl zawsze jedyny element ktory mi sie nie podobal w tej serii a wole sie nastawic niz pozniej krzywo zaczac rozdzial :/

Nie ma tego typu elementów. ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaje.... :D Jedyna gra ktora odciagnela mnie w koncu od Battlefielda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja patrzyłem z tydzień temu w Media expert to był za 219 :D

Zauważyłem pewną głupotę w Media Expert, bo gdy gra ma swoją premierę często cena nie przekracza ceny allegro i czasami można wyrwać coś po niskiej cenie typu 179 zl, no może góra 199 zl. Wystarczy, że minie dwa tygodnie i więcej cena wskakuję powyżej 200 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli nie mam języka polskiego w grze to nie można ściągnąć go za pomocą PSS?

Dobrze myślisz, nie ma języków do pobrania w PSS, z jaką kupisz lokalizacją z taką masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego typu elementów. ;)

są tego typu stwory w jednym z końcowych chapterów,widać kolego że chyba nie grałeś w U3 , bo ja tak

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są tego typu stwory w jednym z końcowych chapterów,widać kolego że chyba nie grałeś w U3 , bo ja tak

a Ty widać kolego że ironii nie czujesz, bo ja tak

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 67% gry i jest świetnie! Grafika, muzyka i wszystko :) Strasznie mnie wciągnęło. Tylko wydaje mi się że U2 było trudniejsze. Gram na wymagającym i nie miałem żadnych problemów, a w U2 utknąłem pare razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam calego tematu bo pewnie masa spojlerow, a dopiero na czwartym rozdziale jestem.. Urywa dupe! No ale nie o tym, chce wiedziec tylko jedno.. Czy w tej czesci tez sa jakies durne nazi zombie czy lesne ufoludki? to byl zawsze jedyny element ktory mi sie nie podobal w tej serii a wole sie nastawic niz pozniej krzywo zaczac rozdzial :/

W dwójce chyba nie ma zombie :P Leśne ufoludki owszem na końcu. No i to yeti śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 67% gry i jest świetnie! Grafika, muzyka i wszystko :) Strasznie mnie wciągnęło. Tylko wydaje mi się że U2 było trudniejsze. Gram na wymagającym i nie miałem żadnych problemów, a w U2 utknąłem pare razy :)

Poczekaj na końcowe etapy ;) Dla mnie akurat U2 było łatwiejsze od U3 może dlatego że podchodząc do miażdżącego przechodziłem grę 4 raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj wątek główny :) Woooow, normalnie szok, gra niesamowita, odrobinę za krótka, a zakończenie jednak mnie trochę rozczarowało :) Teraz zostaje dobicie brakujących trophy no i Crushing ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj wątek główny :) Woooow, normalnie szok, gra niesamowita, odrobinę za krótka, a zakończenie jednak mnie trochę rozczarowało :) Teraz zostaje dobicie brakujących trophy no i Crushing ;]

na crushingu wkur*wia jedynie etap z konwojem, powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie singla i jak dla mnie to jest gra roku murowana :) Najgorsze jest w niej to, że... już ją przeszedłem :( W takie gry można grać i grać :) Przejdę może jeszcze raz i wymieniam, bo multi mnie nie interesuje, ale jeszcze kiedyś kupię, jak będzie tańsza, żeby mieć całą trylogię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×