Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do FAL-a sie nie nadaje, po pierwszym celnym strzale wale po ścianach ;D Za to M9 z szybkostrzelnością jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wywołał niesamowitą burzę na oficjalnym forum. Podobno spowolnienie po byciu trafionym jest absurdalnie duże i praktycznie nie da się strafe'ować na boki podczas otwartej wymiany ognia 1v1. Nie za bardzo mam czas by go ściągać i testować więc może ktoś napisać jak się po nim gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem z U3 i być może ktoś miał tak samo i zna rozwiązanie tego mankamentu.W momencie,gdy chcę wczytać jakiś chapter i jest ekran ładowania muzyka w pewnym momencie przestaje grać,a pierścień kręci się dalej i pomaga jedynie reset konsoli ( nawet po restarcie konsoli jest tak samo ).Jakiś czas temu na zagranicznym forum wyczytałem,że problem jest związany z płytą i sporo osób ma podobne "akcje".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

singiel na wymagającym ukończony w 10 godzin 8 minut: wiec gra jest delikatnie krótsza od U2. Wrazenie jak najbardziej pozytywne grafika, muzyka, bardzo mi sie podobały, gameplay jeszcze bardziej filmowy niz w U2 nie którzy traktują to jako wade inni jako zalete. Całościowo jak dla mnie nie wypada ani lepiej ani gorzej niz U2 mi najbardziej brakowało walk z bosami jeli moza to tak nazwac jak w dwojce akcje z helikopterem, czołgiem, tym sniegowym potworem, koncowa walka i kilka innych za to zagadki byly bardzo pomysłowe, sterowanie mi nie przeszkadzało i nei wiem skad tyle narzekań było. Wiec zasłuzone 9/10 multi nie oceniam bo narazie BF3 nie daje mi odejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wywołał niesamowitą burzę na oficjalnym forum. Podobno spowolnienie po byciu trafionym jest absurdalnie duże i praktycznie nie da się strafe'ować na boki podczas otwartej wymiany ognia 1v1. Nie za bardzo mam czas by go ściągać i testować więc może ktoś napisać jak się po nim gra?

Dokładnie, może nie jest tak źle, ale powinni to poprawić. Najważniejsze, że skuteczność strzelania podczas biega, jak i zmniejszyli samą prędkość biegu podczas oddawania strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do Jemenu, gra nabrała rumieńców. Co ja mówię, jestem wręcz obejsrany :wub: Podoba mi się to naprowadzanie na rozwiązanie zagadki przez towarzyszy, nie trzeba się wkurzać i patrzeć na yt. Nie wiem czy w patchu poprawili celowanie/sterowanie, wcześniej miałem wrażenie laga podobnego do bf3. A może zadziałał efekt placebo :) Nie ważne, gra jest super, na dzisiaj kończę, żeby dawkować sobie przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ile osób gra w Uncharted 3 online i czy szybko znajduję graczy w wyszukiwarce? Gram teraz Uncharted 2 i jest napisane, że 20 tyś osób dziennie ale w lobby gram ciągle z tymi samymi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ile osób gra w Uncharted 3 online i czy szybko znajduję graczy w wyszukiwarce? Gram teraz Uncharted 2 i jest napisane, że 20 tyś osób dziennie ale w lobby gram ciągle z tymi samymi :(

Gra mnóstwo osób, mi w starciu drużyn szuka kilka sekund, w innych trybach różnie, ale dość szybko znajduje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile opłaca się najwięcej zapłacić za używanego Uncharted 3 w stanie idealnym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko i grałem w wszystkie części ale według mnie , przy tej częsci poszli na łatwizne i szybką kase , no może przesadzam ale jest to najbardziej zbugowana część z wszystkich 3 , o to co mnie spotkało .

Edytowane przez DYMDYMUDYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile opłaca się najwięcej zapłacić za używanego Uncharted 3 w stanie idealnym ?

Pamiętaj, że gra posiada PSN PASS. Jeżeli był wykorzystany to nici z co-op czy multi, chyba że kupisz sam kod w PS Store.

Witam! Ile osób gra w Uncharted 3 online i czy szybko znajduję graczy w wyszukiwarce? Gram teraz Uncharted 2 i jest napisane, że 20 tyś osób dziennie ale w lobby gram ciągle z tymi samymi :(

20 tys dziennie, bo reszta gra w U3. Graczy jest bardzo duzo, o każdej porze dnia. Ogólnie multiplayer jest mega miodny. IMO lepszy niz w U2, w którego też sporo grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogra ktos arene/przygody na miazdzacym? niestety przypadkowi gracze sa przecietni. potrzebuje dobrego skladu. posiadam headset. 

psn id: jaski-

prosze o dopisek. u3 coop. w grudniu gram praktycznie codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko wczoraj nie mogłem grać w u3 multi był to 29-11 czy ktoś mógłby wyjaśnić dlaczego cały czas wyskakiwał błąd przy łączeniu jakiś synchronizacji danych i dupa to samo w coopie było... A dodam że ściągnąłem wczoraj tą łatkę i już się zaczęło sypać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie plus, ze mamy takie zakończenie. Przeszedłem grę na normalu i wydaje mi się, że ta część jest trudniejsza od swojej poprzedniczki. Podoba mi sie ilosc zagadek, jest ich sporo więcej niż w u2, bo z tego co pamiętam były tam ze 2 zagadki ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie plus, ze mamy takie zakończenie. Przeszedłem grę na normalu i wydaje mi się, że ta część jest trudniejsza od swojej poprzedniczki. Podoba mi sie ilosc zagadek, jest ich sporo więcej niż w u2, bo z tego co pamiętam były tam ze 2 zagadki ? ^^

Wydaje Ci się że jest trudniejsza od poprzedniczki. Mi na normalu poszło gładko ale to zależy od skila gracza, a nie jestem wymiataczem. Crusching dał mi trochę w kość na początku, trzeba było się nastawić na szybką reakcję bo na normalu można było sobie pozwolić na nonszalancję i akcje w stylu Rambo. Tu już nie. Ale po przyzwyczajeniu już nie ma większych problemów, na dłużej można się zatrzymać na cmentarzysku statków, sali bankietowej czy teatralnej na statku i na końcu przy fontannach z płomiennymi demonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja broń numer jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem mozna biegać na normalu jako Rabo ale właśnie w tych momentach co podaleś, nawet na normalu nie da rady. Crushing w u2 był dosyc prosty, zobacze jak wygląda w u3 ( choć mam wrażenie, że będzie trudniej szczególnie przy fontannie)

tak wgl, to fartem wpadlo mi trophy za zabicie 5 przeciwnikow pod rząd strzałami w głowę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja broń numer jeden.

No też uczę się jej używać, akurat ze skarbów uzbierałem na SS'a Lazarka. Całkiem inna bajka niż z M9, tu trzeba przycelować, dokładnie wbić 4 strzały i gościa nie ma :) Problemem może być to, ze odblokowuje się dopiero na 50 poziomie.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozę tak nie spoileruj co?, bo niektórzy jeszcze nie przeszli gry... :confused: jak nie wiesz to

treść ...

:rolleyes:

Coś takiego.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakieś musi być zakończenie grałem we wcześniejsze "Drejki" i byłem pewny że końcówka będzie wyglądać tak a nie inaczej

gdybym napisał że Sally okazał się T-rexem no to może uznałbym że masz rację że zdradziłem tajemnicę XX, albo że Drejk okazał się trzecim bratem Kaczyńskich... sorry ale nawet moje córki w wieku 10 i 9 przewidywały taki koniec

więc przepraszam Cię bardzo ale dalej uważam że nie "sprzedałem" ogromnej tajemnicy

Zepsułeś zakończenie tym którzy jeszcze gry nie ukończyli, bez względu na to czy było przewidywalne czy błache. Warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×