Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Kod psn możesz taakże pobrać sobie od kolegi, kazdy taki kod ( obsługuje 2 konta PS3 / kiedyś jeszcze 5 ), a swój kod możesz zostawić by grę kiedys sprzedac, 1 Ja tak zrobiłem, a kod z pudełka jest nie ruszony ! Proste ?

Czy wam tak samo ciężko się celuje na multi kurde zanim ja dobrze skoryguję celownik to już dawno gryzę glebę :sweat:

Nie ! Jest trochę bardziej "podkręcone" niż w U2, ale daje rade, !!Jak nie chcesz ginąć do weż sobie dopalacz pędziwiatr, i jak masz akcję 1 na 1-go , to strzelasz i na bok (wieksze prawdopodobienstwo ze cie gosc nie trafi ) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz ja mam odwrotnie multi w serii uncharted moze nie istniec przypomina mi coda w wersji bardziej arcadowej

Nie sądziłem że coś bardziej może być arcadowe niż cod :laugh:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę właśnie na miażdżącym :) A na temat gry powiem tylko : O, cholera! Co u licha? (dla wtajemniczonych) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na plytkach z np angielskiej dystrybucji jest tez wersja PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chapter 19 jest w dwóch miejscach bodajże bo dziś nabijałem :))

edit: Czasem zabijając kogoś z ukrycia wypada mag :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem w końcu na crushingu (zajelo mi kolo 10h) :D Za jakiś czas pewnie wejdzie platyna - jeszcze poszukam skarbów, na razie spróbuję bez żadnych guides. W sumie jedynie większe problemy miałem pod koniec, ale nie takie, żebym siedział nad jednym etapem przez kilka godzin. Ale fakt, było trochę trudniejszych momentów. Niesamowita gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem w multi, że niektórzy mają inaczej pokazaną range - np rangi 1-10 powinny być na tle zielonych kółek, a niektórzy mają na jakichś czarnych sześciokątach. od czego to zależy?

sprawdziłem statystyki takiego gracza, a tam 6 tys. zabójstw do 3 tys, śmierci. a jego ranga - 1 :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem w multi, że niektórzy mają inaczej pokazaną range - np rangi 1-10 powinny być na tle zielonych kółek, a niektórzy mają na jakichś czarnych sześciokątach. od czego to zależy? sprawdziłem statystyki takiego gracza, a tam 6 tys. zabójstw do 3 tys, śmierci. a jego ranga - 1 :s
   System "Legacy", czyli odpowiednik systemu prestiżu z CoDa. Osiągniesz maksymalną rangę, przechodzisz na pierwsze Legacy, dostajesz nową czarną odznakę  i resetujesz wszystko, zostają tylko skarby i statystyki a Ty jedziesz przez cały rozwój od nowa. Potem możesz przejść na drugie i trzecie Legacy, następne dwa są  na razie zablokowane. Nie mam polskiej wersji więc nie wiem jak to się nazywa po polsku. Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem singla U3, gra się fajnie, chociaż wkurza system sterowania/celowania. AI panów w garniturach nie powala :) Co chwilę któryś stoi plecami do mnie i się rozgląda. Właśnie wbiłem do francuskiej dżungli... :shok: Uwielbiam Uncharted, więc mam nadzieję, że dalej będzie trochę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie :rolleyes:

Gra się rozkręca od poziomów w Jemenie. Dalej jest już tylko lepiej, ciekawiej i piękniej.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie :rolleyes:

Gra się rozkręca od poziomów w Jemenie. Dalej jest już tylko lepiej, ciekawiej i piękniej.

No jeżeli masz na myśli strzelanie to owszem od tego rozdziału to już praktycznie sama strzelanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dla posiadaczy polskiej wersji gry. Czy jest w niej możliwość całkowitego przełączenia na język angielski (język mówiony + subtitles) ? Z góry dzięki za szybką odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jakby ktos chcial pograc online przygoda/kooperacja na wymagajacym/miazdzacym poziomie prosze o kontakt. mam headset. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie dla posiadaczy polskiej wersji gry. Czy jest w niej możliwość całkowitego przełączenia na język angielski (język mówiony + subtitles) ? Z góry dzięki za szybką odpowiedź ;)

W głównym menu gry wybierasz opcje, potem język i tam możesz sobie wszystko odpowiednio poustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji językowej medal nazywa się "Przejęcia", a jest on potrzebny do

podniesienia poziomu dopalacza o nazwie Łowca Skarbów, czy ktoś może mi powiedzieć jak

ten medal wydusić w grze online? Ja to rozumiem tak, ktoś upuszcza skarb podbiegasz przejmujesz i już, ale

niestety tak nie jest. Zdobyłem go narazie tylko 2 razy, a szczerze mowiąc sam nie wiem jak i kiedy...

Broń na multi jaką polecacie, albo jaka jest według was najlepsza? Ja sam najczęściej biegam z M9, chciałbym

odblokować M9 Marlowe, ale niestety zbieranie skarbów mi nie idzie, jest kilka, które zdobywam non stop

i nic nowego z skrzyni podnieśc nie potrafie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji językowej medal nazywa się "Przejęcia", a jest on potrzebny do

podniesienia poziomu dopalacza o nazwie Łowca Skarbów, czy ktoś może mi powiedzieć jak

ten medal wydusić w grze online? Ja to rozumiem tak, ktoś upuszcza skarb podbiegasz przejmujesz i już, ale

niestety tak nie jest. Zdobyłem go narazie tylko 2 razy, a szczerze mowiąc sam nie wiem jak i kiedy...

Broń na multi jaką polecacie, albo jaka jest według was najlepsza? Ja sam najczęściej biegam z M9, chciałbym

odblokować M9 Marlowe, ale niestety zbieranie skarbów mi nie idzie, jest kilka, które zdobywam non stop

i nic nowego z skrzyni podnieśc nie potrafie :)

Co do medalu Przejęcia to jeszcze takiego nie zdobyłem :)

Wcześniej biegałem z M9 Marlowe (zdobyłem ją w becie, w tej chwili cały czas wpadają mi takie same skarby) teraz latam z Fall SS od Lazarka - wymiata nawet, ale jestem słabym graczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto właśnie wpadła platyna :D:D :thumbsup::whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do medalu Przejęcia to jeszcze takiego nie zdobyłem :)

Wcześniej biegałem z M9 Marlowe (zdobyłem ją w becie, w tej chwili cały czas wpadają mi takie same skarby) teraz latam z Fall SS od Lazarka - wymiata nawet, ale jestem słabym graczem :)

Przy kazdym skarbie masz napisane w jakim trybie gry go mozna zdobyc. Niektore sa tylko w TDM inne tylko w coop itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji językowej medal nazywa się "Przejęcia", a jest on potrzebny do

podniesienia poziomu dopalacza o nazwie Łowca Skarbów, czy ktoś może mi powiedzieć jak

ten medal wydusić w grze online? Ja to rozumiem tak, ktoś upuszcza skarb podbiegasz przejmujesz i już, ale

niestety tak nie jest. Zdobyłem go narazie tylko 2 razy, a szczerze mowiąc sam nie wiem jak i kiedy...

Broń na multi jaką polecacie, albo jaka jest według was najlepsza? Ja sam najczęściej biegam z M9, chciałbym

odblokować M9 Marlowe, ale niestety zbieranie skarbów mi nie idzie, jest kilka, które zdobywam non stop

i nic nowego z skrzyni podnieśc nie potrafie :)

w trybie GRABIEŻ musisz zdobyc punkt ( skarb ) dla drużyny i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem singla U3, gra się fajnie, chociaż wkurza system sterowania/celowania. AI panów w garniturach nie powala :) Co chwilę któryś stoi plecami do mnie i się rozgląda. Właśnie wbiłem do francuskiej dżungli... :shok: Uwielbiam Uncharted, więc mam nadzieję, że dalej będzie trochę lepiej.

Na jakim grasz poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej wersji językowej medal nazywa się "Przejęcia", a jest on potrzebny do

podniesienia poziomu dopalacza o nazwie Łowca Skarbów, czy ktoś może mi powiedzieć jak

ten medal wydusić w grze online? Ja to rozumiem tak, ktoś upuszcza skarb podbiegasz przejmujesz i już, ale

niestety tak nie jest. Zdobyłem go narazie tylko 2 razy, a szczerze mowiąc sam nie wiem jak i kiedy...

Broń na multi jaką polecacie, albo jaka jest według was najlepsza? Ja sam najczęściej biegam z M9, chciałbym

odblokować M9 Marlowe, ale niestety zbieranie skarbów mi nie idzie, jest kilka, które zdobywam non stop

i nic nowego z skrzyni podnieśc nie potrafie :)

Trochę pomieszałeś ale postaram się trochę Ciebie naprowadzić na właściwy tor. gram w wersji angielskiej i polskie nazwy nie są mi za bardzo znane ale te medale co spowodują upgrade boostera do zdobywania skarbów robi sie nastepująco:

- w booster ustawiasz ikonke skarbu i w meczu musisz podnieśc 3 skarby które wypadną z przeciwnika(nie ze skrzyni) w ten sposób zrobisz łowcę skarbów na złoto.

Najlepiej jest to robić w grabieży lub objectives, mi szczególnie wypadają skarby za zwisanie na krawędzi i zabijanie pzreciwników( bug??)

- marlowe m9 zdobedziesz (ze złotym boosterem do skarbów) w TDM , losowo wypadaja skarby z wrogów - podnoś je i broń sie odblokuje po kilku meczach.

Mam nadzieje , że pomogłem co nie co;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×