Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie od dzisiaj pocinam w Sport Champions 2 i naprawde jestem bardzo zadowolony z zakupu konsoli z tą grą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się sprawuje boks w SC2? gra ktoś w the fight? myślę nad kupnem którejś z tych gier zaraz jak dokupię 2move :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam też The Fght i powiem że gierka do najprostszych nie należy ale na prawdę warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Dance Star Party, zaraz zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem po ciazy ale move fitnes calkiem ciekawa produkcja, pot lal sie strumieniami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Dance Star Party, zaraz zobaczymy co z tego bedzie :)

Dla mnie jedna z lepszych gierek na move, a mam ich już dość sporo

Najlepiej się gra tak w min 8 osób :) wtedy gra pokazuje 100% funu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos_83: a czy przy jednym kontrolerze move da radę grać w więcej osób? Gra póki co jest prezentem, odpaliłem na chwilę żeby zobaczyć czy hula i tyle.. nie bawiłem się zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednym chyba się da ale najlepiej mieć 2 kontrolery (wtedy 2 osoby grają na raz)

Przy jednym wszyscy grają po kolei co nie jest zbyt ciekawe.

Grając np w 8 osób gra automatycznie robi turniej zestawiając ze sobą kolejne pary w pojedynki (chyba max 20 osób może wziąć udział w takim turnieju - takie cos na sylwka odpalić :) )

Jak każda gra party game (buzz , singstar itp) zabawa w pojedynkę jest możliwa ale nigdy nie jest ekscytująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem co masz na myśli. Szukałem dzisiaj wszędzie w okolicy samych dildo ale wszędzie mają Starter Pack z kamerą za 50GBP, co jest dla mnie śmieszną ceną!

A w jakim przedziale cenowym dostanę oryginalny kontroler? Chodzi mi głównie o Allegro.pl: ~130zł?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem co masz na myśli. Szukałem dzisiaj wszędzie w okolicy samych dildo ale wszędzie mają Starter Pack z kamerą za 50GBP, co jest dla mnie śmieszną ceną!

A w jakim przedziale cenowym dostanę oryginalny kontroler? Chodzi mi głównie o Allegro.pl: ~130zł?

widzę, że nie w PL jesteś ale mimo to wspomnę o media markt- w niektórych jest teraz w promo za 129 właśnie- sam dziś kupiłem :D - można sprawdzić na ich stronie.

Na Allegro też powinno być w podobnej cenie bez problemu bo w sklepach w wyszukiwarce ceneo.pl też jest od np 127zł więc bez problemu gdzieś znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singularity: bede zamawial z Allegro.pl, bo niedlugo dziewczyna mi go odbierze w Polsce. Chodzi mi o porownanie, czy w tym przedziale cenowym dodtane ORYGINALNY move, nie jak w przypadku pad'ow za 79zl "oryginalny".

Czyli smialo w przedziale ~120zl dostane oryginal, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba podróbek nikt nie wynalazł (jeszcze) :)

Na move dildo niestety nie ma jakiś dużych przecen wiec te min 120 trzeba wyłożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest oczywista, ale wolalem sie upewnic czy to faktycznie prawidlowy przedzial cenowy. Bo wole dolozyc do produktu ktory bedzie kompletny niz za 3/4 ceny mam miec pol produkt ktory ani nie nadaje sie do grania ani do wyrzucenia (bo jednak swoje zaplaciles). Dzieki, zamawiam drugie dildo i let the party rock! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ak pisałem bez problemu za 120-130 dostaniesz.

Jak się dziewczyna pośpieszy to może w najbliższym media markt kupi jeszcze jutro* za 129.90 (tylko trzeba sprawdzić bo to nie we wszystkich jest ta promo- ostatnio często mają takie promo tylko na określone markety...)

*obecna oferta jest tylko do 24.12.12 ale w gazetce jest wyższa cena niż w sklepie o dziwo więc nie wiadomo na 100% czy ta oferta będzie tylko do świąt ale na 99% raczej tak bo w samej gazetce też jest PSM w ofercie ale drożej.

edit: jakbyś musiał kupować online to kupuj w jakimś sklepie najlepiej a nie na allegro- na move jest tylko rok gwarancji (jak na wszystko co ma w nazwie PS) ale w EU jest jeszcze 2 letnia odpowiedzialność sprzedawcy za towar- tzw niezgodność towaru z umową K/S - a na allegro to masz większe ryzyko że sprzedającty zniknie = nie bęziesz miał gdzie skorzystać z niezgodności

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie sugerowal az tak tym ze "sprzedawca z Allegro zniknie". Dziewczyna sie niestety do jutra nie pospieszy bo do Polski leci dopiero w polowie Stycznia, takze tutaj akurat promocja nas ominie. Ale nie ma to az tak duzego znaczenia, jest wiele sklepow online ktore maja takie (albo inne) promocje na move, zaraz poszukam co wujek google sadzi na ten temat. Ogolnie chodzilo mi to przedzial ceny oryginalnych kontrolerow-nie bylem az tak w temacie i myslalem ze moze wyszla juz jakas chinszczyzna i to wlasnie jest jeden z tych bubli. Dzieki za porade, ogarne ten temat w ciagu najblizszych kilku godzin :)

Wesolych Swiat :)

edit: Znalazłem dość dobrą ofertę na 3kropki: http://www.3kropki.pl/p/3/3/0/sony_playstation_move_ps3.php Ale niestety tutaj trzeba doliczyć co najmniej 9,99zł za przesyłkę, przynajmniej tak podaje opis.

Również Allegro ma wiele do powiedzenia na ten temat, chociażby: http://allegro.pl/move-motion-controller-blister-games-master-wawa-i2875389398.html Póki co najlepsza oferta jaką znalazłem, wliczając wysyłkę. Co prawda nie mają w opisie iż wysyłają za granicę ale mail z zapytaniem poszedł-kto wie ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dość dobrą ofertę na 3kropki: http://www.3kropki.p...on_move_ps3.php Ale niestety tutaj trzeba doliczyć co najmniej 9,99zł za przesyłkę, przynajmniej tak podaje opis.

Również Allegro ma wiele do powiedzenia na ten temat, chociażby: http://allegro.pl/mo...2875389398.html Póki co najlepsza oferta jaką znalazłem, wliczając wysyłkę. Co prawda nie mają w opisie iż wysyłają za granicę ale mail z zapytaniem poszedł-kto wie ;)

3kropki- dobry sklep, kupowałem kiedyś tam grę szybko doszła :D

polecam porównywarkę ceneo.pl- masz tam od razu opinie o sklepach więc szybko możesz wybrać pewny sklep.

Wesołych Świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sprawdzałem już wszędzie gdzie tylko się dało. Zobaczę jeszcze dzisiaj u siebie w sklepach: The Game, HMV, może tam się coś znajdzie bo oczywiście Sony Center w Manchesterze nie uraczysz! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, udalo mi sie jeszcze wczoraj zdobyc drugie dildo. Dzieki temu wigilia i pierwszy dzien swiat nie skonczyly sie na siedzeniu przy stole tylko na czynnym ruchu! :)

Ale szybko okazalo sie ze ogranicza mnie brak gier na move! Co jeszcze mi polecicie z gier "do flaszeczki"? Mam DanceStar Party (zajebista sprawa), zastanawiam sie nad Sport Champions 1/2-warto? Sa tam zupelnie rozne gry czy czesc sie pokrywa? Jak sie pokrywa to ktora czesc lepiej kupic? Zastanawiam sie jeszcze nad Singstar Dance, ale nie drazylem jeszcze tego tematu.. ogolnie Singstar jako gra jest "do flaszeczki" idealna, po kilku glebszych we wszystkich sie odzywa ukryty talent-no moze nie w sasiadach! :P

Czekam na kazde propozycje z krotkim opisem dlaczego warto, z gory dzieki :)

Aaa.. mam jeszcze fitnes, ale to dla tej piekniejszej "polowki" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move'y to ja widzialem ze kolo stowy juz sa , sam sprzedawalem uzywanego za 80 i bylem zdziwiony ze tak nisko stoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla ciebie taka propozycję żebyś sobie pościągał demka gier move jest ich dość sporo pewnie ponad 20.

Akurat na imprezę w sam raz aby obadać różne gatunki i to za free :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukaszWro: ja juz kupilem, mam dwa takze wiecej poki co potrzebne mi nie jest.

pablos: nie pomyslalem o tym, cenna uwaga! :)

A wlasnie, co jest na tej plytce ktora sie dostaje ze starter pack'iem? Podobno mozna wszystko sciagnac ze sklepu za darmo. Co tam jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, udalo mi sie jeszcze wczoraj zdobyc drugie dildo. Dzieki temu wigilia i pierwszy dzien swiat nie skonczyly sie na siedzeniu przy stole tylko na czynnym ruchu! :)

Ale szybko okazalo sie ze ogranicza mnie brak gier na move! Co jeszcze mi polecicie z gier "do flaszeczki"? Mam DanceStar Party (zajebista sprawa), zastanawiam sie nad Sport Champions 1/2-warto? Sa tam zupelnie rozne gry czy czesc sie pokrywa? Jak sie pokrywa to ktora czesc lepiej kupic? Zastanawiam sie jeszcze nad Singstar Dance, ale nie drazylem jeszcze tego tematu.. ogolnie Singstar jako gra jest "do flaszeczki" idealna, po kilku glebszych we wszystkich sie odzywa ukryty talent-no moze nie w sasiadach! :P

Czekam na kazde propozycje z krotkim opisem dlaczego warto, z gory dzieki :)

Aaa.. mam jeszcze fitnes, ale to dla tej piekniejszej "polowki" :P

Co do Sport Chamipions 2. Gra wciągająca niesamowicie ale na drugi dzień ręce od tenisa mi odpadały :biggrin:

Chociaż dyspcypliny mogły by być ciekawsze, ale co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×