Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna gra taneczna z polskimi utworami jaka przychodzi mi do glowy to Singstar Dance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie się zastanawiam czy niekupic Singstar Dance :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, napisalem nie sprawdzajac bo bylem przekonany ze to te same ze zwyklego Singstar-przeprazam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli co lepiej singstar czy dance star (z Kazadi czy z Mrozem) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dancestar.

Do singstara to tańczenie dodane jest na odwal

Czy z mrozem czy z kazadi praktycznie to samo, wybierz to gdzie bardziej pasuje ci lista utworów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :)

A moze podpowiesz jaki fitness wybrac. Slyszalam o UFC Personal Trainer. A moze cos innego polecicie? Ja sprawdza sie Fitness move? Chodzi mi o jak najlepsze efekty takiego fitnessu a nie tylko kupic zeby kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports Active 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Redo

A grywałeś w EA Sports Active 2?? Naprawde da sie cos "zrzucic"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sport Active 2. Moja żona "skończyła" tę grę na wszystkich możliwych "poziomach" i efekty bardzo mi się podobały (nie miała zadyszki nosząc zakupy ;) ).

A mówiąc poważnie - sam w okresie roztrenowania śmigałem sobie na środkowym ustawieniu i jeśli ćwiczenia wykonuje się poprawnie to na pewno trening kardio jest więcej niż przyzwoity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem ale Move został troszkę zaniedbany przez Sony. Przez ostatnie miesiące z lepszych gier pojawiło się tylko Sport Champions 2 i Just Dance 4. Move kupiłem w pakiecie z Navi oraz Sorcery, które wg mnie wciąż jest jedną z najbardziej interesujących gier pod ten kontroler. Gra co prawda jest trochę sztampowa i cierpi z powodu zbyt dużefo hype'u przed premierą ale dla pokoleń które wychowały się wraz z pewnym czarodziejem z Hogwartu jest to naprawdę fajna sprawa ;-) Do lepszych tytułów mogę doliczyć House of the Dead Overkill, Child of Eden, Medevil Move, Dead Space Extraction, No More Heroes oraz The Fight. Cóż dużo tego nie ma i do tego w część tych gier śmiało można śmigać na normalnym padzie (chociaż te gry akurat tracą wtedy sporo na uroku). Sony chcąc opylić więcej Move powinno tworzyć więcej gier które WYMAGAJĄ a nie jedynie wykorzystują nowy kontroler bo w Resistance 3, FIFA 13 czy Killzone 3 i tak większość będzoe grała na padzie.

Po tym jak na rynek trafiło No More Heroes miałem nadzieję, że konsola otrzyma sporą dawkę portów/sequeli serii znanych z Wii. Z chęcią bym zobaczył w HD takie tytuły jak Mad World, Trauma Center, Red Steel 2, Silent Hill Shattered Memories (mile widziany sequel!!!), wszelkiej maści strzelanki ja szynach, Okami 2 (jeśli kiedykolwiek się pojawi). Z tego co wiem to Move ma dostać jakiś teen slasher... Cóż zobaczymy co z tego będzie a póki co Move jest w użyciu tylko raz na jakiś czas podczas imprez do Just Dance 3 i Sports Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sens mova (jego idea) polega nie na prawdziwym, maniakalnym graniu, ale na zabawie, dlatego takie gry jak Sport Champions i Just dance są naprawdę super. Jeżeli mam ochotę pograć, to wybieram komputer a jeżeli mam ochotę na rozrywkę, chcę sią zrelaksować i posmiać, wybieram mova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko casualowym grą. Problem, że i na tym polu Move wypada raczej przeciętnie. Z chęcią bym zagrał w jakąś altwenatywe dla Mario Party czy Wii Party, ale tego typu gier na Move nie ma wogóle a jeśli są wyjątki to raczej marnych lotów.... Nawet PS2 miała tego typu gry za sprawą serii Buzz! Junior. Gra a la Mario Party na move byłaby świetną naprawdę sprawą. Czemu nie zrobić gier sportowych które w pełni by wykorzytywały potencjał move (w przeciwieństwie do FIFA i NBA) jak np. SXX tyle, że na nartach -skoki narciarskie w pakiecie, albo jakiś space shooter gdzie za pomocą dwóch kontrolerów Move pilotowalibyśmy do boju wlasny statek? A gdyby do tego zrobić to na licencji np. Star Trek czy Star Wars? Albo gra "Jedi" na Move.. Tosz przecież aż się prosi!!!! Póki co jest raczej posucha i wątpie by Sony pompowało w Move jakieś większe pieniądze.

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pieniedzy w prodkucje na dildo pompowac nie bedzie! Oni stworzyli tylko mozliwosc dla wydawcow i producentow gier na rozwiniecie czegos w swoich grach. Dali im mozliwosc zrobienia czegos wiecej, "konkurowania" z Kinect takze to producenci gier musza zauwazyc w tym jakis potencjal zeby wydawac gry na Move, nie Sony!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pieniedzy w prodkucje na dildo pompowac nie bedzie! Oni stworzyli tylko mozliwosc dla wydawcow i producentow gier na rozwiniecie czegos w swoich grach. Dali im mozliwosc zrobienia czegos wiecej, "konkurowania" z Kinect takze to producenci gier musza zauwazyc w tym jakis potencjal zeby wydawac gry na Move, nie Sony!

Gdyby Sony wypuściło parę dobrych gier na Move ze swoich węwnętrznych developerów, zwiększyło by to popyt na Move wśród graczy a tym samym wiele przedsiębiorstw prawdopodobnie widząc pokaźne pole do zysku rozpoczełyby tworzenie gier na Move. Dlatego Kinect ma stosunkowe dobre wsparcie gier (inna sprawa, że większość jak np. Steel Battalion, Harry Potter czy DragonBall Z są praktycznie niegrywalne ale przynajmniej istnieją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda granie w boks w SC 2 za pomocą jednej różdżki?

Całkiem dobrze. Jedną ręką uderzasz normalnie, a ciosy ręką bez kontrolera za pomocą przycisków, T to garda i blokowanie, uniki też przyciskami. Grałem też z dwoma pałkami i było o tyle wygodniej, że blokowanie jest przez samo podniesienie rąk, a odskoki/uniki pod T. Lewą ręką i tak praktycznie nie walczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Sony wypuściło parę dobrych gier na Move ze swoich węwnętrznych developerów, zwiększyło by to popyt na Move wśród graczy a tym samym wiele przedsiębiorstw prawdopodobnie widząc pokaźne pole do zysku rozpoczełyby tworzenie gier na Move. Dlatego Kinect ma stosunkowe dobre wsparcie gier (inna sprawa, że większość jak np. Steel Battalion, Harry Potter czy DragonBall Z są praktycznie niegrywalne ale przynajmniej istnieją).

Widocznie samo Sony nie widzi w tym potencjalu a zrobili to tylko dla potrzeb konkurencji z M$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cabela's Survival: Shadows of Katmai - warto? grał ktoś? interesowałem się tą produkcją jeszcze przed premierą, ale zapomniałem o niej całkowicie no i dziś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie boks az tak sie niepodoba wedlug mnie najlepsze gierki to tenis i kregle. Ostatnio wbilem platynke :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games za pomocą kontrolera PS Move i mógłby doradzić czy warto brać w aktualnej promocji na PS Store (63,20zł) ? Interesuje mnie gra tylko za pomocą różdżki, dlatego ciekaw jestem czy jej obsługa została należycie potraktowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś grę Cabelas Dangerous hunts 2011?

mam problem bo nie mogę podłączyć mova do niej. Mial być Move a tu d...

Gdy daje na ustawienia nie ma wyboru miedzy movem a padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mojej malzonki... czy do move fitness potrzeba 2 kontrolerow???? iczy warto dla kobiety po ciazy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do move fitness potrzeba 2 kontrolerow????

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×