Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Demo Sports champions jest na amerykańskim PSS jakby ktoś szukał :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Sports champions jest na amerykańskim PSS jakby ktoś szukał :biggrin:

Skoro jest demo, to jest pewnie i pełna wersja. Wiesz może w jakiej cenie? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mi kaze ustawiac w lewo i prawo to jak mocno mam sie wychylac?

Tzn jak masz klikac po rogach ekranu? No wedlug tego samego ekranu, na ktorym ustawiasz srodek :)

Co do dema SC, to pojawilo sie chyba we wsyzstkich wersjach PSStore.. jeszcze tydzien temu go nie bylo ale dzis z ciekawosci zobaczylem i znalazlem. sporo ludzi pytalo o to na forum wiec... do dziela panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest demo, to jest pewnie i pełna wersja. Wiesz może w jakiej cenie? ^^

Teraz dokładnie nie sprawdzę, ale nie wydaje mi się żebym widział tam pełną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dokładnie nie sprawdzę, ale nie wydaje mi się żebym widział tam pełną wersję

Ok, szkoda.

Co do tematu - nie polecam gry The Shoot. Na pierwszy rzut oka fajne, ale szybko się nudzi, do tego nie jest zbyt precyzyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak daleko udało sie wam dojść w ping ponga na Sport Champions??

ja jestem na platynie z Chinką i za "chiny" nie moge jej pokonać :))

ma ktos moze jakis sposób????

to chyba 5-6 zawodnik nie pamiętam dokładnie.. ostatrnimi dniami lecze zakwasy na ręce wiec nie gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak daleko udało sie wam dojść w ping ponga na Sport Champions??

Ja jestem coś około 7-8 meczu w złotym pucharze. Niektórych rywali biorę za pierwszym razem do 3-4, a z niektórymi walczę kilka(naście) razy i nic.

A może będziemy tu pisać kto jak daleko zaszedł w każdej dyscyplinie ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 zawodnik na złocie w ping-pongu .

jeśli chciałbym we 2 grać w pingla z kumplem to nie będzie to ,,niebezpieczne " ? bo obok siebie stać i wziąśc taki zamach to kurde... nie wiem do jakiej szerokości czyta move ale jak gra się w pingla to się nie myśli i można nieźle oberwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 zawodnik na złocie w ping-pongu .

jeśli chciałbym we 2 grać w pingla z kumplem to nie będzie to ,,niebezpieczne " ? bo obok siebie stać i wziąśc taki zamach to kurde... nie wiem do jakiej szerokości czyta move ale jak gra się w pingla to się nie myśli i można nieźle oberwac

Przy kalibracji, tak jak kalibrujesz gdy grasz sam, pokazują się 2 kwadraciki zamiast jednego. Jeśli w nich staniecie, odległość będzie na tyle duża, że nie ma się o co bać. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najfajniejsza gierka to The Shoot, jutro KZ 3 odpalam na Movie i zobaczymy jak to wygląda : )

SC nie przypadło mi do gustu po demie, ten dysk taki dziwny jakiś :)

Za to frajda w Start the Party i TV Superstars z rodzinką była przednia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem coś około 7-8 meczu w złotym pucharze. Niektórych rywali biorę za pierwszym razem do 3-4, a z niektórymi walczę kilka(naście) razy i nic.

A może będziemy tu pisać kto jak daleko zaszedł w każdej dyscyplinie ? ^^

Myśle, że lepiej pisać o tym w temacie gry sports champions. Jeżeli chodzi o mnie to już dawno rozwaliłem wszystkich w ping-ponga, łucznictwie i bocce. Zostały mi tylko 3 dyscypliny na poziomie mistrzowskim i pewnie odblokuje sie ostatnia postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że lepiej pisać o tym w temacie gry sports champions. Jeżeli chodzi o mnie to już dawno rozwaliłem wszystkich w ping-ponga, łucznictwie i bocce. Zostały mi tylko 3 dyscypliny na poziomie mistrzowskim i pewnie odblokuje sie ostatnia postać.

oO

Łał, niezły kozak jesteś, mi do tego to jeszcze daleko. Ale w sumie SC mam dopiero od jakiś 2 tygodni, także pewnie też wbiję wszystkie dyscypliny na 100 % za jakiś czas.

Za chiny nie mogę pokonać 11 meczu w złocie w siatkówce plażowej. Po prostu się nie da. :P

Ponawiam pytanie: Co sądzicie o The Fight i jego rzekomej nieprecyzyjności ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O The Fight też masz osobny temat i nawet chyba tutaj też o tym napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO

Łał, niezły kozak jesteś, mi do tego to jeszcze daleko. Ale w sumie SC mam dopiero od jakiś 2 tygodni, także pewnie też wbiję wszystkie dyscypliny na 100 % za jakiś czas.

Za chiny nie mogę pokonać 11 meczu w złocie w siatkówce plażowej. Po prostu się nie da. :P

Ponawiam pytanie: Co sądzicie o The Fight i jego rzekomej nieprecyzyjności ? :D

The Fight nie mam, więc sie na ten temat nie wypowiadam. W siatkówce najważniejszy jest dobry serwis najlepiej pare asów walnąć i już jest łatwiej. Jak nie potrafisz dobrze serwować to musisz dobrze atakować by komputer tylko przebijał i za którymś atakiem na pewno zdobędziesz punkt. Siatkówka mi troche nie pasuje ale ten 11 mecz chyba za drugim podejściem zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, jak ktoś jest w stanie grać w KZ3 na movie to niech poda jak ustawić parametry, żeby to się dało grać. Jak na razie to ja nie widzę tego typu gier na movie. Może z tym karabinem było by inaczej. Nie wiem, być może to kwestia przyzwyczajenia ale na razie to coś u siebie to kiepsko widzę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fight nie mam, więc sie na ten temat nie wypowiadam. W siatkówce najważniejszy jest dobry serwis najlepiej pare asów walnąć i już jest łatwiej. Jak nie potrafisz dobrze serwować to musisz dobrze atakować by komputer tylko przebijał i za którymś atakiem na pewno zdobędziesz punkt. Siatkówka mi troche nie pasuje ale ten 11 mecz chyba za drugim podejściem zrobiłem.

A jak radzisz serwować? Od dołu, z miejsca, czy może z max. odejściem, żeby sobie podrzucił w przód i porządnie uderzył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak radzisz serwować? Od dołu, z miejsca, czy może z max. odejściem, żeby sobie podrzucił w przód i porządnie uderzył ?

Oczywiście z max odejściem i najlepiej pomiędzy dwóch zawodników bomba, albo przy samej lini bocznej. Na poziomie złotym trzeba to robić naprawde dobrze, na pierwszych poziomach asami wygrywa sie cały mecz, tu już sie raczaj tak nie da chyba, że serwujesz perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie czy ten Move jest naprawdę taki super? Chcę kupić dla siebie i żony, ale zastanawiam się czy faktycznie jest tak dokładny? Chciałem kupić dwa kontrolery z grą sports champions. Napiszcie czy opłaca się wydawać te 500 zł na zestaw dla dwóch osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie czy ten Move jest naprawdę taki super? Chcę kupić dla siebie i żony, ale zastanawiam się czy faktycznie jest tak dokładny? Chciałem kupić dwa kontrolery z grą sports champions. Napiszcie czy opłaca się wydawać te 500 zł na zestaw dla dwóch osób?

Witam,

Jak byś chciał to mogę sprzedać za 400zł 2x dildo. sport champions i kamera

Co do dokładności to jest mega dokładny, grałem tylko w ping ponga - jest świetny, reszty nie opiszę - również kupiłem dla siebie i kobiety a okazało się ze nie gramy wcale bo nie mamy czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zakupilem 2 Movy, Sport Champions i The Fight.

Moje wrażenią są naprawde bardzo pozytywne. Nasłuchałem się i naoglądałem wiele dobrego i miałem bardzo wysokie oczekiwania. Sport Champions jest spełnia w 100%. Ten ping pong jest naprawde swietny.

Zreszta caly sport champions jest bardzo fajnie zrobiony.

Co do The Fight, troche sie rozczarowalem, pomimo ze oswietlenie jest dobre, to tutaj widac niestety poziom nizej w dokladnosci niz Sport Champions. Ruchy niby są ok, lagów tez nie ma ale jakoś ciosy nie są super odwzorowane, moze inaczej, trzeba sie ich nauczyc jak je odpowiednio wykonywac. Przez to wedlug mnie gra troche kuleje gdyz mogliby zrobic to wszystko bardziej precyzyjne ALEEEEEEE Ogolnie gra jest naprawde fajna. Gra sie z wielka przyjemnoscia i daje duzy frajdy, sam tryb jest ciekawy. Gra ta po prostu jest przeze mnie oceniana z pryzmatu sport champions a ta jest zrobiona wyśmienica i powiesila baaaaaardzo wysoko poprzeczke i trudno jakiekolwiek grze bedzie do niej dorownac i zapewne w tym problem slabych ocen innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie czy ten Move jest naprawdę taki super? Chcę kupić dla siebie i żony, ale zastanawiam się czy faktycznie jest tak dokładny? Chciałem kupić dwa kontrolery z grą sports champions. Napiszcie czy opłaca się wydawać te 500 zł na zestaw dla dwóch osób?

Bierz. Ja z moją drugą połówką od 3-4 miesięcy cieszymy się możliwością gry we dwoje i wyzywamy gdy jedno ogrywa drugie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 letnia babcia dorwała tenis stołowy i nie chce oddać pałeczki...

W Start the Party tez mnie ograła w malowaniu..haha niesamowita frajda z MOVEm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move Rządzi!

polecam SC i Killzone 3 (premiera 25 luty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move Rządzi!

polecam SC i Killzone 3 (premiera 25 luty)

Ehe, ehe. :D Co do poleceń, polecam jeszcze The Fight. Ludzie piszą że niedokładne, ale to dlatego, że od razu się rzucają na pojedynek, a jak się trochę poćwiczy i da

w siłę i celność, to dokładność jest znakomita. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu zakupilem 2 Movy, Sport Champions i The Fight.

Moje wrażenią są naprawde bardzo pozytywne. Nasłuchałem się i naoglądałem wiele dobrego i miałem bardzo wysokie oczekiwania. Sport Champions jest spełnia w 100%. Ten ping pong jest naprawde swietny.

Zreszta caly sport champions jest bardzo fajnie zrobiony.

Co do The Fight, troche sie rozczarowalem, pomimo ze oswietlenie jest dobre, to tutaj widac niestety poziom nizej w dokladnosci niz Sport Champions. Ruchy niby są ok, lagów tez nie ma ale jakoś ciosy nie są super odwzorowane, moze inaczej, trzeba sie ich nauczyc jak je odpowiednio wykonywac. Przez to wedlug mnie gra troche kuleje gdyz mogliby zrobic to wszystko bardziej precyzyjne ALEEEEEEE Ogolnie gra jest naprawde fajna. Gra sie z wielka przyjemnoscia i daje duzy frajdy, sam tryb jest ciekawy. Gra ta po prostu jest przeze mnie oceniana z pryzmatu sport champions a ta jest zrobiona wyśmienica i powiesila baaaaaardzo wysoko poprzeczke i trudno jakiekolwiek grze bedzie do niej dorownac i zapewne w tym problem slabych ocen innych gier.

tak jak delta3 wyżej opisał - bez treningu i zainwestowania w siebie (siła, szybkość, technika, podbródek) ciosy sa faktycznie "dziwne"

podbródek dla przykładu przy poziomie 30-40 dopiero staje się bronią w tej grze - wczesniej nie ogarniałem tego i zwalałem na gre, kontroler, światło etc - teraz nie wyobrażam sobie nie kończyć dobrej kombinacji sierpem z dołu :D - gra jest elegancka, trzeba tylko na początku zapłacić frycowe

można tą gre porównac do gt5 gdzie na poczatku jeździsz na siłe autami z dolnej półki by dorobić się auta marzeń i czerpać frajde z jazdy - w the fight trenujesz by z najmana stać sie fedorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×