Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no , błagam, jak znowu sobie pędzluje napleta i to wącha, to ja podziękuję, nie odpalam filmiku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neuro haha śmiechłem 

 

@okoń nie nie no co ty , tajna taktyka właśnie przed meczem z Polską oglądaj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapustka do Barselony, Andrzej Duda do Realu na kasę.

Tak to widzę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Ruscy będą się bić dzisiaj na stadionie? Poza stadionem znowu się bili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Słowacją wątpie jak by to miało wyglądać ? Angole 40 km dalej , wprawdzie podali dziś na Sky że jeden z tych co zapadł w come zmarł dzisiaj ale co to zmienia , Ruscy na tym Euro mają doslownie nowy rodzaj kibica na ulicach podejrzewam że sporo secnazu tam jest 

 

http://michalpol.blog.pl fajny artykuł oczywiście nie dla tych wrażliwych , "kibic hybrydowy"

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Penaldo i jego wczorajszego "fantastycznego" występu to skwitował to tak:

"Oni po prostu bronili, bronili, bronili i czekali na kontry. Moim zdaniem pokazali słabą mentalność i dlatego nie osiągną niczego w tych mistrzostwach"

Koszulki także nie oddał, tylko się szyderczo śmiał...

1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000&

Nic tylko naśladować.

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienił się 👕 tylko w szatni.Na co on kuzwa liczył ze Islandia pójdzie z nimi na wymianę ciosów? Co typ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No co jak co, ale postawa Ronaldo pozostawia wiele do życzenia, z resztą cała repra Portugalii to popłuczyny po tej ekipie sprzed lat. Islandia jak Irlandia Płn więc idąc takim tokiem rozumowania jesteśmy lepsi od Portugalii. Swoją drogą ciekawe jakby się takie spotkanie skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pod jutrzejszy meczyk :24_stuck_out_tongue:

Niesamowita historia wielkiego meczu piłki nożnej Polska-Niemcy rozegranego w 1944 w obozie koncentracyjnym Gross-Rosen, pomiędzy esesmanami a polskimi więźniami. Mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 1:0 - bramkę strzelił więzień o nazwisku Lewandowski (sic!). Materiał ten opublikowało kilka lat temu Muzeum Gross-Rosen w ramach wystawy "Herosi w pasiakach. Nieznana historia piłki nożnej w KL Gross-Rosen".

https://www.youtube.com/watch?v=NCwe7OJZFkI

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówię fajnie by było z nimi zagrać , przy całej moej sympati dla Ronaldo ( bo byłem jego fanem jak grał w Manchesterze ) to przecież jego reprezentacyjny dorobek jest marny na maksa w porównaniu do Messiego i całą ta repre imo byśmy  rozjechali :) 

Druga sprawa ja zawsze staram się byś obiektywny , jak przez cały sezon guzik mnnie obchodziła ekstraklapa tak tutaj śmiać mi sie chce z kompleksów polskich . O Kapustce był/jest artykuł na goal.com , nie chce mi się szukać ale na YT ale jest nagranie ze studia bbc jak się nim jarają nawet tłumaczą nazwisko no wystarczy poszukać , no ale oczywiście w tym kraju nie można się niczym własnym pochwalić lol . Bramka Słowaka , występ Węgrów , Kapustka z Cracovii no jakim trzeba być ignorantem żeby nie zauważyć że szokująco dobrze się nasza ekstaklapa zaprezentowała w pierwszej kolejce .

 

 

Chcecie zobaczyć naprawde ch.. obronę włączcie sobie ruskich :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamsik jak wkręcił. Brawo Słowacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowacy dobrze grali przed mistrzostwami więc nie dziwi mnie, że jadą Ruskich. Wyjdą z grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imprerium kontratakuje :)

 

Bez kitu ta Rosja upside down , drugi raz mieli momentum w końcowce koedy cały mecz grali piach 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie Słowacy, Hamsik super brameczka, ale to jak Weiss banalnie zrobił obrońców przy pierwszej to śmiech troszkę. Ale super byłem za Słowakami to jestem zadowolony, mam nadzieję że Rosja poleci po grupie do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sew napisał:

Bardzo ładnie Słowacy, Hamsik super brameczka, ale to jak Weiss banalnie zrobił obrońców przy pierwszej to śmiech troszkę. Ale super byłem za Słowakami to jestem zadowolony, mam nadzieję że Rosja poleci po grupie do domu.

Oni mogą jeszcze dzisiaj polecieć :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie frajerska bramka z angolami,ruskie już dziś by bukowali bilety do domu.

Jeszcze mają szanse na wyjście z grupy i to większe od Słowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc już o czysto sportowych względach miałem na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stancu zostanie królem strzelców , strzelając tylko karne :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w naszej bramce Fabiański.

Dobrze, że z Irlandią 3 punkty wpadły. Będzie się jutro oglądać spokojniej, a we wtorek wojna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba i Griezmann na ławce , w ataku Martial i Coman . Niezłe rezerwy mają żabojady

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa jaka ta Francja słaba jest.Wiem ze to dopiero drugi mecz ale z takim rywalem powinni inaczej grać.Natomiast Seferovic w ciągu dwóch spotkań zmarnował 5 patelni.Nic strzelił nic mając tyle okazji,Embolo zrobił więcej przez kilkanaście minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×