Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pot z moszny? Droższy od ambry. Strach pomyśleć ile na czarnym rynku będą kosztować skręty z rodzynów...

Boskie te Mistrzostwa. Zamieszki, Lew, Kapustka z Grosickim, pffff dawno się tak nie bawiłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz Killosławie, do tego 1410 strona w dziale Futbol, to musi być znak od najjaśniejszego. Pojedziemy Niemców jak kiedyś pod Gruwnaldem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to zająć czymś Lewa, żeby chłopak się zatracił bez pamięci w swoim hobby. Potrzebny będzie jakiś śmiałek mocnej wiary, który poświęci się dla kraju i podrzuci mu jakiegoś happy meala czy pakunek z "próbkami" czy "testerami". Joguś zapomni o bożym świecie, zmian nie zrobi. Niemcy się zmęczą.

My przeczekamy, i wtedy na nich ruszymy, dobijemy ich i wygramy.

Taki skromny plan mi po głowie chodzi.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się przecież poleciłem :)

Na Lewa cały czas czekają na balkonie moje gacie po poniedziałkowej piłce,  co prawda pewnie już wyschły, ale zawsze może sobie je założyć jako kominiarkę i niuchać incognito :4_joy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piachu00 napisał:

Wchodzę na neta, czytam, wczoraj, dziś. Mamy nowego króla futbolu, nie Pele, Maradona, Ronaldo czy Messi - królem futbolu, ikona, Bogiem jest Kapustka, z jednym dobrym meczem na koncie - polskie media to taki syff, że nie mogę uwierzyć. Każdy Janusz w Polsce już go czczci :1_grinning:

Nani dobry dzik, tam się nie zmarnował u brodatych. Spokojnie mógłby grać w "europie"

tez sie zastanawiam nad czym ludzie sie spuszczaja... glosniej o tym niz swego czasu o Zlatanie gdy walnal gola z przewrotki. Gola nie strzelil, asysty nie zaliczyl wiec na uj drazyc temat?

ja to nawet nie odpalam tv ani nie wchodze na strony o wiadomosciach bo tam to dopiero nad cala kadra sie spuszczaja (dzis to zrobilem i od razu news na ryj "zobacz zone kapusty!") ... pomijajac fakt ze pod koniec meczu mielismy farta i Irlandia na luzie mogla to zremisowac lub wygrac ale choooy jestesmy najlepsi i wygrywamy euro :)

ale zonke to ma fajna, troche plastic is fantastic na innych zdjeciach ale fajna :24_stuck_out_tongue:

11356741_377039239160703_977329766_n.jpg

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Niemcy muszą nas pojechać aż miło, potem z Ukrainą zrobi się mecz o wszystko, który też przegrają bo presja ich zje :)
Jak przegrają i ten mecz to wielki balonik w końcu pęknie i media znajdą sobie inną kapustę do wkładania ludziom do głów.
To co się dzieje w okół repry to jest paranoja... Największą pompkę to mam z tych wielkich "gwiazdeczek", które wypowiadają się, jak to nie skopiemy Niemców, a potem już tylko walka o puchar w finale... WTF?!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SkibaPL napisał:

pomijajac fakt ze pod koniec meczu mielismy farta i Irlandia na luzie mogla to zremisowac lub wygrac

 

Jak się pije alkohol podczas meczu to czasem dobrze obejrzeć go dwa razy ;)

 

 

 

25 minut temu, Patricko napisał:

Dlatego Niemcy muszą nas pojechać aż miło, potem z Ukrainą zrobi się mecz o wszystko, który też przegrają bo presja ich zje :)
Jak przegrają i ten mecz to wielki balonik w końcu pęknie i media znajdą sobie inną kapustę do wkładania ludziom do głów.
To co się dzieje w okół repry to jest paranoja... Największą pompkę to mam z tych wielkich "gwiazdeczek", które wypowiadają się, jak to nie skopiemy Niemców, a potem już tylko walka o puchar w finale... WTF?!

Ale by było super nie? Jakbyśmy tak przegrali oby dwa mecze? Kurcze wiem że niektórzy czekają na to z utęsknieniem, ale tego nie rozumiem, zupełnie.

Weście kibicujcie sobie tym Niemcom czy innym gamoniom kogo tam ukrycie kochacie, ale o naszej Reprezentacji nie musicie się wypowiadać szerzej ;)

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że źle im życzę, tylko że to co się dzieje w mediach źle wpływa na odbiór całej repry.
Dlatego lekki zimny prysznic się przyda, szczególnie mediom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

6 minut temu, Patricko napisał:

Nie napisałem, że źle im życzę, tylko że to co się dzieje w mediach źle wpływa na odbiór całej repry.
Dlatego lekki zimny prysznic się przyda, szczególnie mediom.

Dobry prysznic, nie koniecznie zimny to bym raczej sprezentował komuś innemu. Tyle w temacie.

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lew to mistrz hahaha można by mu dac do testowania dupy całej kadry + jak w poważnych perfumeriach kawa do "wyzerowania" zapachu między każda dupa  :1_grinning:

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się jeszcze skojarzyło.

Pewnie ktoś pamięta. Co to za baja?

Stawiam piwo.

Animated-Image-Of-I.R.Baboon-jwb610.gif

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj Ar Babuuuuuun

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :1_grinning: Ale blisko.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiemy obaj że tak ;). wychowałem się na CN w latach 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, toreso napisał:

Tak mi się jeszcze skojarzyło.

Pewnie ktoś pamięta. Co to za baja?

Stawiam piwo.

Animated-Image-Of-I.R.Baboon-jwb610.gif

Jam Łasica :happy:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cwir napisał:

dobrze wiemy obaj że tak ;). wychowałem się na CN w latach 90.

Tak jak i ja.

Ale tytuł to "Jam Łasica" albo " I'm Weasel".

Pawianek był postacią drugoplanową ;)

SLK zgadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa myślałem że pytasz o postać a nie bajkę. łorewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jogi Loew niezmiennie popularny w internetach :wink:

joachim-loew-touching-his-balls-then-hug

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1959ec8a134ef6b533f190b4460147c8.jpg

Lol, podobno tak wyglądała szatnia Ukraińców po meczu z Niemcami. Jeśli o kondycję dbają fajką i cocacolą, to o nasz mecz nimi jestem spokojny.

Nie zmęczyć się ze szkopami i potem ostra torpeda na banderowców.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, okoni napisał:

1959ec8a134ef6b533f190b4460147c8.jpg

Lol, podobno tak wyglądała szatnia Ukraińców po meczu z Niemcami. Jeśli o kondycję dbają fajką i cocacolą, to o nasz mecz nimi jestem spokojny.

Nie zmęczyć się ze szkopami i potem ostra torpeda na banderowców.

Hahaha , nie wierze!  To musi być fake. Jak za czasów Kowala, Koseckiego i reszty asów.... :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, niby to Bild, ale internety mówią że ogólnie kondycha u Ukraińców do bani.

Także,  Irlandia im da fizycznie w kość,  znowu sobie papieroska zapalą, a z nami po 60 minutach będą biegali na diecie beztlenowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Express też czytacie za taką niezachwianą wiarą w to co piszą? Niemców ośmiesza Loew to teraz muszą poszukać innych ofiar. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro

Myślałem że napiszesz:

To jest fejk Panowie, to nie szatnia Ukraińców tylko nasza ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×