Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście Krychę?  Chciał faul za to że się kopnął w trawę XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha Miszcz. Jakby tam byl jakis kret to glowa ma urwana, bankowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski_82 no i zwracam honor, Islandia walczy jak lew. Krystyna poki co piach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna teoria o Krysi okazuje się nieprawdą. on nawet z ogórkami jest cienki :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, cwir napisał:

kolejna teoria o Krysi okazuje się nieprawdą. on nawet z ogórkami jest cienki :1_grinning:

Islandia zakwalifikowała się z 2 miejsca z grupy z Czechami , Turcja i Holandia więc ja nie wiem czy takie ogórki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sędzia zaraz weźmie piłkę i sam kopnie do bramki Islandii...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalia w sumie podobnie jak na MŚ w Brazylii. Ale jak oni mają wygrywać, jeśli ich "lider" stoi i wymachuje łapami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Islandia zakwalifikowała się z 2 miejsca z grupy z Czechami , Turcja i Holandia więc ja nie wiem czy takie ogórki

no okej ale umówmy się że przy portugalskich gwiazdozbiorach to ogóry kiszone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo ich trafić w play off jakby się udało wyjść choć to zdaje się tam już ułożona drabinka , na mnie żadnego wrażenia nie zrobili . Ronaldo pewnie deprecha jak zobaczył Kapustkę i zrozumiał że już młodszy nie będzie , zupełnie zrozumiałe dla ludzi z takim ego , później już tylko xanax i stryczek :) Islandia fajna drużyna 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna ogólnie jebie dramatem. Jego główka z pięciu metrów w ręce bramkarza spowodowała  że mój syn widział mnie jak turlam się po pokoju ze śmiechu. No i te jego super wolne, doliczony czas, a on jak beton cały czas to samo , wszystko prosto w mur. Brawo dla Islandii, dobrze ustawieni taktycznie, wybiegani i z agresywnym odbiorem, fajnie się patrzy na ambitnych chłopaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej kolejce trzeba przyznać, że super euro się zaczęło. Żaden mecz nie odstawał poziomem, a i emocji było co nie miara. Wszystkie drużyny pokazywały fajny futbol, no może oprócz Irlandii Północnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juź po pierwszej kolejce w sumie , jak dla mnie chyba na Włochy najlepiej się patrzało plus ..... Węgry i Polska  . Francja na pewno ma karty na świetny turniej .

Belgia i Austria najwięksi zamulacze . Portugalia ma jeszcze szansę sie odkuć podobnie jak Anglia , Niemcy to Niemcy , Hiszpania raczej zamuliła na ten moment .

 

Największe serce Islandia i Albania 

 

Królem strzelców i tak jest Loew 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj krysia krysia
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry był też Pepe który śmiało mógł znowu wyłapać czerwo. Za tę interwencję z wyciagnietymi nogami nawet żółtka nie zobaczył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepe to tykająca bomba.

Dobry psycholog potrzebny dla niego (i dla Joachima z dojczów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niemiecka Federacja Piłkarska wystosowała zapytanie do UEFA, które tak naprawdę było notą protestacyjną. Pytanie brzmiało: Jak to możliwe, że UEFA pokazuje sceny, które zrobiły pośmiewisko z trenera mistrzów świata?"

"Niemcy zastanawiają się, czy przypadkiem nie było to celowe zachowanie, które miało na celu zaszkodzić faworytowi turnieju."

 

Hahahahaha widać dobry psycholog to by się kilku osobom więcej przydał.   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe zachowanie to wsadzanie łap w wory i obwąchiwanie tych łap na oczach milionów...

Nie radzi sobie ze stresem to niech w gumy do żucia zainwestuje, albo niech szydełkuje na ławce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na neta, czytam, wczoraj, dziś. Mamy nowego króla futbolu, nie Pele, Maradona, Ronaldo czy Messi - królem futbolu, ikona, Bogiem jest Kapustka, z jednym dobrym meczem na koncie - polskie media to taki syff, że nie mogę uwierzyć. Każdy Janusz w Polsce już go czczci :1_grinning:

Nani dobry dzik, tam się nie zmarnował u brodatych. Spokojnie mógłby grać w "europie"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Krystyna już płacze w wywiadach że rywal grał defensywnie i uciekał się do fauli.

Ta jasne, Islandczycy powinni się położyć i poprosić o 0:7 bo Penaldo tak chce.

Co za ciota , może powinien usiąść i się zastanowić że skoro nic nie zaprezentował z niby tak słabym rywalem to jednak z nim coś jest nie tak, a nie z rywalem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islandia 2x ograła w grupie Holandię i raz Turcję. Słabi przy nich to my jesteśmy bo oni z liczbą ludności 330tys osiągają takie wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz to Krystynie ☺

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Krystyna w rep. nie interesuje. Portugalia od dawna to karykatura druzyny, zlepek graczy, a nie monolit. Tylko Janusz widzi w nich potęgę - "bo Ronaldo". Dluuugo nie powtórzą wyniku z mistrzostw u siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Njus z ostatniej chwili !

Podobno Douglas i Sephora mają zostać strategicznym sponsorem reprezentacji Niemiec.

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×