Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piszczek otworzył wynik w EL przeciwko FC Porto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej Porto jaką kiepscizna, pamiętam jakie przeboje grali w LM, a teraz? Lool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No slabizna straszna, nie milo mnie zaskoczyli. Natomiast United na plus, jest progres :D

Pione Sisto z Mytjuland dobry młody murzyn, na FM-ie jeden z lepszych młodych talentów w grze. Biorę go wszędzie gdzie się da, dobry dzik.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie trenerze,

PAKUJ SIĘ JUŻ !!

Niszczysz drużynę, której szalik ściskam w dłoni od 1993 roku!

 

01448c6d-b225-46fd-8e89-9c5147d69f37.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to ni się podoba. Wszystkie Hiszpańskie drużyny bardzo ładnie grają, a Valencia się dzisiaj bawi ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i to ni się podoba. Wszystkie Hiszpańskie drużyny bardzo ładnie grają, a Valencia się dzisiaj bawi ładnie.

Bawi się, bo od poniedziałku drużynę przygotowywać zaczął Pako Ayestaran. Jednym słowem, oficjalnie Gary jest trenerem, ale mówi się, że Pako (był już 2 razy w VCF - pracował z Benitezem przy mistrzostwie, potem był asystentem Emery'ego) spróbuje uratować zespół w lidze i wygrać LE, a przy tym niby podbuduje reputację Neville'a.

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, niech zajdą jak najdalej w LE. W lidze jak wezmą się za grę to i o pierwszą siódemkę mogą powalczyć, bo różnice duże nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No pięknie przyładował.

Hiszpańskie drużyny:

5 meczy w tym tygodniu - 5 wygranych i bilans bramkowy 13-0.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dc44c7586a79aafb3706d3d8d9d7bd31.jpg
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bramka Aduriza dzisiaj, paluszki lizac.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy porażka MU, bo każda taka kompromitacja przybliża wykopanie trenera i jego "filozofii".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańskie drużyny:

5 meczy w tym tygodniu - 5 wygranych i bilans bramkowy 13-0.

 

LaLiga rządzi jak zawsze :) Momentami widać przepaść w umiejętnościach i przygotowaniu... o BPL to szkoda nawet gadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem jakimś szczególnym fanem MU, ale to co oni robią z tym klubem od czasu odejścia SAF to "głowa mała"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na moim stoliku stanął dekoder C+, który to mógł być rok , 93-94? Dekodery miały wtedy taki śmieszny czip, w kształcie białego kluczyka. Siedziałem w weekend na kanapie i oglądałem wielkich. Liverpool, Arsenal, Manchester, to były firmy! Cantona i cała paczka wchodzących młodych szczyli : Beckham, bracia Nevillowie czy Scholes. To była ekipa , jak siadali na rywali to aż się przykro robiło. A teraz? Aż żal dupę ściska, a jak jeszcze słyszę że już jest Wielki Mou zaklepany na następcę, to już mnie padaczka bierze, ehhhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie od dziś wiadomo, że o puchar pocieszenia raczej Anglicy się nie zabijają, ale drugi gartnitur ligi hiszpańskiej bierze ten puchar całkiem poważnie :)

Tzn, że Mou sobie nie da rady? :) wiele można o nim złego powiedzieć ale trenować to on umie jak mało kto

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że sobie nie da rady. Ogólnie typa nie trawię, dla mnie to super fachowiec, ale człowiek gnida. Szkoda że taka ekipa musi akurat sięgać po niego bo ma nóż na gardle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest ciekawie, nudno by było jak każdy byłby jak Pellegrini czy Wenger hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mourinho i Klopp to dwaj najlepsi menadżerowie na tą chwilę moim zdaniem, biorąc pod uwagę każdy aspekt trenerki.

Wyróżnienie dla Simeone.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Anglicy za to swoje odpuszczanie zapłacą w sezonie 17/18 gdzie najprawdopodobniej stracą jedno miejsce w Lidze Mistrzów.

Od nowego sezonu przestaną im sie liczyć punkty z sezonu 11/12 gdzie wygrali Ligę Mistrzów, a jak każdy wie pózniej już nic wielkiego nie grali. Za to Włosi sezon temu dużo nazbierali, bo Juve grało w finale LM, a dwie Włoskie drużyny w półfinałach LE.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krosek ja tego nie jestem taki pewien bo bardziej od Anglików LE olewają tylko Włosi. Kluby takie jak Roma, Lazio czy Napoli są za słabe w tym momencie na LM, ale LE mogliby wygrać tylko zamiast pomyśleć o sukcesie w Europie na siłę chcą zatrzymać Juve. Olewają Europe by wygrać ligę w której mają małe szanse. W tym sezonie Napoli gra świetnie, ale kiedy Juve ma 17-18 piłkarzy na równym poziomie oni mają 12. Nawet pomimo plagi kontuzji w Turynie, fatalnego startu i odejścia 3 kluczowych piłkarzy Juventus jest pierwszy. Oczywiście wczoraj Napoli odpuściło mecz z Villarrealem jakby nie zdawali sobie sprawy, że jeśli Juve odpadnie z Bayernem to nie odda już prowadzenia w Serie A. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na moim stoliku stanął dekoder C+, który to mógł być rok , 93-94? Dekodery miały wtedy taki śmieszny czip, w kształcie białego kluczyka. Siedziałem w weekend na kanapie i oglądałem wielkich. Liverpool, Arsenal, Manchester, to były firmy! Cantona i cała paczka wchodzących młodych szczyli : Beckham, bracia Nevillowie czy Scholes. To była ekipa , jak siadali na rywali to aż się przykro robiło. A teraz? Aż żal dupę ściska, a jak jeszcze słyszę że już jest Wielki Mou zaklepany na następcę, to już mnie padaczka bierze, ehhhh...

Piękne czasy kiedy w c+ był cały konkretny sport w tym bundes i boks :) Kluczyk kultowy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja pamiętam czasy jak z ojcem się hakowało karty a potem same dekodery. Wpisywanie kluczy z kultowego pilotka i te sprawy.

C+Deporte, Sky Italia, C+ Polski, Niemiecki Premiere, miało się dosłownie każdą platformę w Europie, posiadając jedną kartę.

Fakt, to były czasy ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video crypt ? :) sam kody zanosiłem nauczycielowi do szkoły ale to juz kilka lat później było :) Tamten c+ to była magia , był jeszcze w sumie filmnet z pojedyńczymi meczami jak puchar gks-legia :)

A dziś jakieś eleveny chlip , chlip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×