Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grosicki to pewnie 2-3mln ojro, więc pewnie takie spekulacje, skoro wypożyczyć nie chcieli to go tanio nie sprzedadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grosicki to pewnie 2-3mln ojro, więc pewnie takie spekulacje, skoro wypożyczyć nie chcieli to go tanio nie sprzedadzą.

Ja myślę, że to zasłona dymna. Może udają, że jest temat Grosika, aby dograć Eduardo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam Tyskie w puszce ( które mi zalega w lodówce ), że dziś Barka i Robercik wygrają swe mecze. Ktoś staje ze mną w szranki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

okoni licha ta stawka :biggrin: Tyskie jeszcze ujdzie, ale piwo w puszce to grzech :)

 

Po losowaniu Bayern widział się już w ćwierćfinale, ale od tamtego czasu sporo się zmieniło. Juve jest w gazie, Dybala z Pogbą zachwycają i dla mnie Juve jest faworytem. Niestety plaga kontuzji dopadła obie drużyny, ale to Bayern ma większy problem bo ich obrona wygląda słabo

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie nadal szaleją tym razem młodzieżowa LM Chelsea wygrała po karnych a Valencji nie uznali prawidłowego gola.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Swietnie zrobione! Czego to dzisiejsi magicy od cgi nie potrafią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na c+ to jacyś idioci układają ramówkę. C+ Bayern i c+sport Bayern luul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu na C+Sport jest transmisja łączona obu spotkań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pardon, składy na obu kanałach pokazywali Bayernu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przez ten gowniany kanal znowu nie idzie ogladnac nigdzie meczu ma ktos jakis  dobry stream?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz w Londynie. Suarez niewidoczny a w końcówce dwie sytuacje zespół. Mam nadzieje że coś wpadnie w drugiej polowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern już 1:0 :D Juve grało na 0:0, ale może teraz się otworzą i dostaną klapsy jeszcze większe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca bladziutko dziś :( Wiem, że to pierwszy mecz, no ale jednak powinni coś ukłuć przed rewanżem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I pięknie. Arsenal pyknięty 2:0, Messi pokonuje nareszcie Cecha no i Pique się wykartkował. Szkoda zmarnowanych okazji bo powinno być wyżej.

Flamini też wejście smoka. Wszedł i zaraz sfaulował na karnego.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz w Turynie, emocje do samego końca. Juventusowi odrobić 2 gole na Allianz Arenie będzie bardzo ciężko, a tam Bayern jest najsilniejszy.

Mimo wszystko uważam, że Bayern był w tym meczu znacznie lepszą drużyną, no ale wiadomo że wynik jest najważniejszy. 

Dobre emocje, rewanż zapowiada się świetnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie mecze w LM czeka się z niecierpliwością. Glowna zasługa tutaj w tym Juve, trochę za bardzo przestraszyli się Bayernu i cofnęli się dość gleboko od początku, co według mnie przy tak grającej "obrono-pomocy" Bayernu było błędem bo można było ugrac dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Messjasz pozamiatał :) Rewanż=piknik :) Czekam już na losowanie 1/4 :)


Suarez strasznie dziś nieskuteczny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko Bayern był silniejszy bo Juve było tak słabe przez 60 minut, że patrzeć się na to nie dało. Środek pola nie istniał, Bayern robił tam co chciał i aż dziwne, że po pierwszej połowie nie było 0-3. Khedira i Marchisio to dzisiaj pachołki a nie gracze Juve. Dybala też zawodził w pierwszej połowie, każda piłka grana do niego była stracona. Allegri to bardzo dobry trener, ale to co wymyślił na dzisiejszy wieczór było fatalne a mimo to Juve się podniosło i ugrało remis. Mam nadzieje, że w rewanżu rzucą się na Bayern i powalczą o awans

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimmich na obronie w meczu o taką stawkę, nie wiem co ten Guardiola ćpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Guardiola chciał sprawdzić czy można bronić pomocnikami, no i chyba nie do końca się to udało.

Wiem że kontuzje, ale Benatie trzymał sobie na ławce.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy patrzy przez swoje okulary, jeden powie że Bayern cisnął, bo Juve było słabe, a drugi że Juve było słabe, bo Bayern cisnął :)

Na jedno wychodzi, nie da się też grać tak mocnym pressingiem przez cały mecz. Chłopaki łupnęli dwie bramki i od razu luz w majtkach się im pojawił, a w Bayernie widać to bardzo dobrze, bo zawsze tak robią i to wtedy właśnie wszystko przegrywają. Znam to aż za dobrze. W dodatku w obronie brakowało filaru w postaci Boatenga chociażby czy Martineza.

Na AA Bayern wyjdzie w mocniejszym składzie, do tego gra u siebie, a tam FCB jest bardzo ciężki do pokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że w kontekście dwumeczu raczej wszystko jest raczej rozstrzygnięte. Jednak jakby ocenić ten jeden mecz, to przy mocniejszym przycisnieciu ta "obrono-pomoc" może być strasznie zgwalcona przez jakiś Real czy Barcelonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×