Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

YEAH! Ronaldo jest jednak najlepszy :biggrin:

Nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jak uj ;(

Zostało jedynie pogratulować Realowi mistrza i liczyć na wynik w LM. Szkoda, były jeszcze szanse na 1 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne podanie Ozila i idealne wykonanie CR. Nawet skubaniec na bramkę nie spojrzał, a piłkę umieścił między bramkarzem a słupkiem. A Xavi tak słabo grał? Raczej nie często się widuje aby schodził z boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zwycięstwo na miarę mistrzostwa! Brawo Real! Utarli nosa wszystkim tym, którzy liczyli już przed meczem 3 punkty. Kolejny dobry mecz Ronaldo w GD, bramka, dobre rajdy. Trzeba uczciwie powiedzieć, że swoją grę przechylił szalę na stronę Realu. Wielka radość. Salute Campeones!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! Jestem w pełni zadowolony z wyniku, choć faktycznie Barca zdecydowanie przeważała przez większość meczu, ale przecież nie ilość podań i strzałów przesądza o wygranej. ;) Brawo Real! ...i mówię to ja, kibic Atletico :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis napiszę tylko tyle : Hala Madrid !! od zawsze na zawsze z jedynym klubem :) pozdrawiam "seonowcow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne podanie Ozila i idealne wykonanie CR. Nawet skubaniec na bramkę nie spojrzał, a piłkę umieścił między bramkarzem a słupkiem. A Xavi tak słabo grał? Raczej nie często się widuje aby schodził z boiska.

Z Levante też schodził, lata juz nie te może jego ciało nei wyrabia :/ Ogólnie bardzo fajny mecz no ale szkoda że nie udało sie wygrać Barcelonie :( Messi był cieniem własnego cienia, no i bolą sytuacje Tello ale chłopak musiał być mocno zastresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Real :). Teraz jeszcze Chelsea postawi piętrowy londyński autobus na Camp Nou i Barca będzie tylko mistrzem posiadania piłki w tym sezonie :D. I w końcu się zrobi ciekawie, jak w F1 w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ostatnio Barca przegrała dwa mecze pod rząd. Swoją drogą co do posiadania piłki: 72% z Chelsea, 70% z Realem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć piłkę i wiedzieć co z nią zrobić to dwie różne sprawy.

b5315b290e87d88976e4c111668bf02d.jpg?1335082673

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półfinały Ligi Mistrzów bardzo mnie zdziwiły. Bardzo się cieszę, że mój kochany Bayern pokonał Real Madryt i czekam na środę. Mam nadzieję, że uda im się przynajmniej zremisować w Madrycie i przejdą do finału. Co do meczu Chelsea-Barcelona, byłem pełny podziwu. Barcelona tyle setek i nic, ale myślę, że na swoim stadionie zmiażdżą Anglików. Wczorajsze GD też mnie bardzo zdziwiło. Katalończycy coś dużo 100% nie wykorzystują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to praktycznie mieli tylko dwie świetne szanse. Alvesa po stracie Pepe i Xabiego po podaniu Messiego. Po za tym tyle szans nie mieli i bili głową w mur. Real nie miał mniej szans na bramkę. strzał głową Ronaldo, potem w samej końcówce z 3-4 metrów przestrzelił, Dobre akcje Ozila i i jedna kontra zmarnowana przez Benzemę. Trochę za późne podanie Benzemy do Ronaldo wychodzącego sam na sam. Pokazuje to, że w sytuacjach strzeleckich Barcelona Realu nie zdominowała tak jak Chelsea, która miała jedną szansę i ją wykorzystała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam na poprawienie humoru :P :

613178663d52547ff35b255.gif

Jak obstawiacie, kto dzisiaj wygra? Barcelona jest pewna siebie. Żeby się na tym nie przejechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że Chelsea strzeli pierwszą bramkę. A mecz skończy się 2:1 oraz awansem Niebieskich.

Jeśli nie będzie 2 karnych dla Farsy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Barca przejdzie :(

"Katalończycy w ostatnich spotkaniach osiągali kolejno wyniki: 2:1 (sezon 2004/2005), 1:1 (2005/2006), 2:2 (2006/2007) oraz 0:0 (2008/2009)."

Teraz każdy z tych wyników dałby Chelsea finał :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam 2:0 lub 3:1 a jutro mam nadzieję na remis lub skromna wygrana Bayernu ale co będzie to sie zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Barcelona strzeliła więcej niż 2 bramki. Co jak co, ale defensywa Chelsea jest jedną z najlepszych i Terry nie da sobie w kasze dmuchać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę sobie solidnego manta dla Chelsea. Mistrza Hiszpanii niestety nie zdobędziemy także LM musi być nasza :) A czy się uda to przekonamy się niedługo. Obiektywnie patrząc - wygrana Barcelony 2;0, nieobiektywnie 4:0 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Stamford Bridge tydzień temu nikt się nie spodziewał 1:0. Na Camp Nou kilka dni temu 2:1 też nie, więc tego 2:0 nie byłbym taki pewny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ostatnia szansa dla Barcelony także innej opcji po prostu nie ma :) Ale nigdy nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem na meczelive.com ale spieprzyło się coś i nie mam w ogóle bo nic mi nie działa nawet strona z listą streamów

1:0 :)

Nie mam pojęcia za co ta kartka dla Terryego :o Poczekam na powtórkę ale wyglądało to co najmniej dziwnie, straszna lipa, mam nadzieje że powtórka coś wyjaśni bo póki co beznadziejna decyzja

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×