Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie się czyta takie bzdurne wypociny :thumbsup:

Byli wyraźnie lepsi przez cały mecz. Pewnie, to nie zawsze wystarczy żeby wygrać, ale i tak są o klasę lepsi od pozostałych rywali. Oczywiście nie mówię, że nie można ich pokonać, ale żeby tak się stało trzeba tego dnia mieć formę życia i tyle.

nie wiem ziom, może oglądaliśmy inny mecz, ale Chelsea pokazała, że wystarczy odciąć liliputa od podań i dać krycie Xaviemu, Inieście i łysy siedział załamany na ławce trenerskiej nie wiedząć co ma zrobić :P

tak btw. granie górnych piłek na liliputa, poezja :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dokładnie takiego samego zdania jak kolega wyżej.Zawodnicy Katalonii też ludzie i nie prawda,że żeby pokonać "wielką" Barcelone musi się złożyć milion różnych czynników.

Edytowane przez chwedo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca taka nie jest ;] Przegraną znoszą bez większego bólu, i na boisku są spokojni. Jeśli chodzi o symulowanie, to zdarza się każdemu ale Barcelonie raczej nie często...

Made my day! :D

Bidulek Messi nie potrafił nic zrobić bo mu korki zamokły. Bardzo dobrze, że tym katalońskim farciarzom tym razem nie dopisało szczęście. Chelsea pokazała charakter i jeśli nie spuści z tonu w rewanżu, to powinna awansować. Będą mega emocje za tydzień. I love this game! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie się czyta takie bzdurne wypociny :thumbsup:

nie wiem ziom, może oglądaliśmy inny mecz, ale Chelsea pokazała, że wystarczy odciąć liliputa od podań i dać krycie Xaviemu, Inieście i łysy siedział załamany na ławce trenerskiej nie wiedząć co ma zrobić :P

tak btw. granie górnych piłek na liliputa, poezja :thumbsup:

Chelsea miała jedną; dobra dwie okazje do strzelenia gola - wykorzystała to co miała i wygrała. Piękny dla nich wynik, przed meczem mogli o takim tylko pomarzyć. Barcelona miała z 5 (minimum) tzw. 100% okazji; słupek i poprzeczka to strzały niecelne więc ich nie liczę. ;) Uważasz, że Chelsea ma szanse w rewanżu? Chciałbym żeby utarli nosa Barcelonie, ale ciężko mi uwierzyć, że z tak dziurawą obroną są w stanie drugi raz doświadczyć cudu.

PS:

Nie musisz się napinać, każdy ma prawo do swojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

lol, gdzie sie niby napinam? :P po prostu stwierdzam fakt i szydze z farselonki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o symulowanie, to zdarza się każdemu ale Barcelonie raczej nie często...

Hm... Barcelona mało symuluje? Chłopie chyba tylko w fifie... Szacunek należy się Puyolowi, który praktycznie nigdy nie wymusza fauli.

Ja rozumiem, że każdy ma swoje zdanie. Ale stwierdzenie, że drużyna nigdy nie symuluje pokazuje, że w ogóle osoba się na piłce nożnej i jest zaślepiona swoim klubem. Nie kieruję tych słów do konkretnej osoby, ale dajcie spokój z takimi tekstami :)

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat np w tym meczu ani razu nie symulowali czego nie można powiedzieć o Drogbie. Jest niesamowitym piłkarzem, pare razy wczoraj pokazał piłkarzom Barcy jak się gra ale za to symulowanie to aż chce się powiedzieć że ten kopniak w jaja mu się należał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b10d69782fa5f6240fedb3a38d6afa47.jpg?1334784903

Nie mam zwyczaju wrzucać kwejków i tego typu pierdół ale micha mi się sama uśmiechnęła jak to zobaczyłem ;d

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Atletico dzisiaj pokazało pazur! Niesamowity mecz, szkoda tylko tych dwóch bramek dla fartencji, która zgodnie z tradycją przyfarciła w doliczonym czasie, i to dwa razy! Nawet Chuck Norris tak nie potrafi. Rewanż będzie bardzo nerwowy, ale wierzę w awans Rojiblancos. Jest pięknie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekotrzy maja jakies kompleksy chyba. "farsa", "fartencja". Jeszcze jakies glupie nazwy wykombinujcie zeby pokazac jak bardzo nienawidzicie neiktorych klubow

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, nienawidzę ich. Nie mam też zamiaru się z tym kryć. Nie odpowiada Ci to? Trudno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że piłkarze Realu jutro połamią sobie nogi, nienawidzę żelka po co się będę z tym krył?

Bez sensu taka wymiana zdań prawda? Postarajmy się żeby rozmowy tutaj odbywały się choć trochę na poziomie, sam parę głupot wypisałem kilka stron wcześniej, ale po krótkim zastanowieniu stwierdziłem że to bez sensu. Starajmy się gadać jak ludzie nie jak plebs

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, skoro nawet Selo się ogarnął to naprawdę czas najwyższy skończyć z zaczepkami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądał dzisiejszy mecz ;) Realowi teoretycznie wystarczy remis, Barcelona musi wygrać. Liczę na dobry mecz, pełen akcji i emocji :D Myślę że wyciągnęli wnioski z meczu z Chelsea i nie będą już tak pasywni.

Odnośnie Chelsea to w derbach Londynu póki co bez gola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie mecz życia i śmierci dla obu ekip. Barcelona ma nóż na gardle, ale jednocześnie wielki atut w postaci Camp Nou. Podejrzewam, że będzie mnóstwo nerwowości po obu stronach, no i na 100% piękne widowisko. Oby tylko sędziowie nie odegrali dziś wieczorem głównej roli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Barca niestety wygra, ale to i tak daje Realowi 1 pkt przewagi więc po prostu nie będzie miejsca na pomyłkę do końca sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Real powalczy o swoje. Trzeba wierzyć... Byle do 20 :biggrin:

Liczę też na normalnych sędziów, obym się nie przeliczył.

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Borussia jest 45 minut od obronienia mistrza. Fajnie, że nasi zawodnicy wreszcie odnoszą sukcesy w silnej lidze i to na boisku, a nie na ławce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Borussia ma mistrza, 2:0 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo beznadziejnego wyniku mecz całkiem dobry, choć mam wrażenie że w składzie Barcy coś dużo niedomówień. Cóż, pozostaje czekać na drugą połowę

@btw ma ktoś jakąś dobrą transmisję? Ja oglądam na pl-sport.tv ale jakość jest strasznie lipna

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fart gejming :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahha GoooooL!!!

Jest jeszcze szansa! :) Barca!

Ronaldo ty %%%% :D

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×