Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czytam internety i widzę że Legia jakiegoś Trynkiewicza kupiła ;) . Śledzi ktoś piłkę macedońską , kopie trochę czy raczej kopie się w czoło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle setek zmarnowane...

Dobrze że przynajmniej Leo strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ta brama do szatni wpadła bo przynajmniej ognia na drugą połowę dostaną.

 

a Iniesta się starzeje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się będzie przemeczyc do stycznia.Arda i Vidal w takim meczu bardzo by pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to by pomogła lewa strona która bez Alby i Neymara nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem podziękować Lucho który z Sevilla zasabotował zmianami dając znak do leżakowania i mecz który miał trwać 90 min trwał 120, potem wisienka na torcie w postaci najgorszego środka pola na Bilbao które zapierdziela w pressingu do końca meczu. Tera żeby to odrobić to potrzeba cudu i liczyć że Bilbao się obsra ale z nimi to nie przejdzie.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty już nie narzekam na Lucho bo zdobył cztery puchary.Zapomniałeś co było za Taty Martino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Bilbao w obronie robi solidną robotę. bardzo dużo podań czytają, dwoją się i troją, widać że mają plan i sposób. przy straconej bramce to już było takie wyklepane niemal wejście w nią. ciekawe czy coś zmienią na drugą połowę. albo będą bronić Częstochowy i liczyć że wybronią ten zapas bramek w 45 minut, albo spróbują wyrwać jedną i wtedy po zawodach. jak się będą bronić do upadłego to myślę że Barcelona może jeszcze ugnieść 3. każda kolejna to będzie osłabienie morale Bilbao. no zobaczymy, w każdym razie powinno być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty już nie narzekam na Lucho bo zdobył cztery puchary.Zapomniałeś co było za Taty Martino.

Nikt nie narzeka tylko wskazuje, że Lucho w pierwszym meczu zlekceważył rywala :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam internety i widzę że Legia jakiegoś Trynkiewicza kupiła ;) . Śledzi ktoś piłkę macedońską , kopie trochę czy raczej kopie się w czoło?

 

Uwaga uwaga! Suchar leci

...

...

...

Trickowski, to pewnie zna niezłe tricki :D

 

Tak poważnie to z tego co wiem to niezły grajek, bez rewelacji, ale jak na transfer Last Minute bo Żiru zerwał więzadła to nie jest źle. Pytanie tylko o aklimatyzację, Helio Pinto na papierze też był kozakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auć :)

 

habobabo chyba zszedł dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique się śmiał w gazetach a kartkę dostał jak debil...

Sandro i Munir w tej końcówce powalczyli więcej niż niektórzy podczas całego meczu.

Teraz ciekawe co bedzie w niedziele na San Memes. Oby przynajmniej to wygrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się łamać, po co nam kolejny mało znaczący klamot w galerii klubowej ? :D

 

 

P.S. nie martw się o mnie @świrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique się śmiał w gazetach a kartkę dostał jak debil...

Sandro i Munir w tej końcówce powalczyli więcej niż niektórzy podczas całego meczu.

Teraz ciekawe co bedzie w niedziele na San Memes. Oby przynajmniej to wygrali.

Walczyć, a zrobić coś pożytecznego to dwie różne rzeczy. Jak dla mnie to oni są za słabi na Barce. Sandro ma chociaż prędkość, natomiast Munir nie wiem co tam robi. Odejdzie Pedro, kontuzja kogoś z trójki napastników i będzie ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie martw się o mnie @świrze ;)

 

no czasami jak czytam twoje posty o Barcelonie to się martwię. ale to pewnie dlatego że jestem takim dobrodusznym altruistą i przejmuję się moimi forumowiczami :yes:

 

:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czasami jak czytam twoje posty o Barcelonie to się martwię. ale to pewnie dlatego że jestem takim dobrodusznym altruistą i przejmuję się moimi forumowiczami :yes:

 

:biggrin:

 

Ojeju, jak miło :wub:

 

Wrzucaj więcej o Milanie to moje wypociny zginą gdzieś w tłumie...

 

:laugh:

 

Peace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się o Milan nie martw, jeszcze z rok/dwa i nam znowu przybędzie kibiców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manita była, ale od Bilbao w dwumeczu %) beka z Zerarda - ale nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy ten mały czlowieczek dobrze grał :) znacznie lepszy jest w prowokacja niż grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manita była, ale od Bilbao w dwumeczu %) beka z Zerarda - ale nawet najstarsi górale nie pamiętają kiedy ten mały czlowieczek dobrze grał :) znacznie lepszy jest w prowokacja niż grze :D

Akurat poprzedni sezon miał dobry. Widać, że nie oglądałeś :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żerard trochę pojechał. Tak sie właśnie zastanawiałem że musiał grubo ubliżyć skoro otrzymał od razu czerwień . No i się nie pomyliłem, obiecanki jakie zaproponował bocznemu trochę mnie roz...ały.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nieźle pojechał: „sram na twoją pier*** matkę".

Teraz będzie zawieszony na 4-12 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nieźle pojechał: „sram na twoją pier*** matkę".

Teraz będzie zawieszony na 4-12 meczy.

Szczerze? To do tego powinien w pysk dostać, mam nadzieję , że dla przykładu cham dostanie 12 spotkań pauzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, ale upada kolejny klub na którego boiskach spędziłem sporo dzieciństwa ( boiska baseny czy hale). Jak zwykle poszło o kasę i problemy z uregulowaniem spraw papierowych z miastem. Szkoda chłopaków, często miałem wieczorne kopanie po ich treningu i często zostawali pokopać mimo że w nogach był cały dzień pracy i jeszcze trening. Widać było u nich szczerą radość z tego co robią, za free. Ale to nie mogło trwać wiecznie :( Wielki szacun dla nich.

Ehhh, najpierw Gwardia potem Delta teraz Warszawianka, wszystko na złom, ważne że nowe osiedla mamy i dzieci mogą w nich na tabletach napieprzać do usranej śmierci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje rodzinne okolice, szkoda Warszawianki. Na Gwardii sam swojego czasu trenowałem, niestety "trenerzy" nie poznali się na moim nietuzinkowym talencie :D do dzisiaj na pamiątkę trzymam legitymację klubową i kartę zawodniczą...

 

Co do Pique to za takie chamstwo powinny być ostre kary, naprawdę. Zawieszenie zawieszeniem, ale Ci ludzie są autorytetami dla milionów młodych ludzi na całym świecie, nie można się tak zachowywać. Powinni mu kazać przed kamerami stanąć przed tą kobietą i powtórzyć swoje słowa patrząc jej w oczy, pewnie by się popłakał. Kibicuję Barcy od dziecka, ale w tym momencie nie ma taryfy ulgowej - takie zachowanie to dla mnie plucie nie tylko na swój klub i jego wartości, ale na całą piłkę nożną w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×