Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a tylko się z nimi utożsamiasz czy sam też jesteś pustakiem? :)

dobra bo zaraz sie zacznie ze nie rozumiesz o co tu chodziiiii, to nie jest patologia tylko zagorzali "kibiceeeee" itp itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko utożsamiam ;) Ale jeśli jakaś sytuacja wymagałaby dołączenia do tych "pustaków" to bym się nie wahał ;)

 

a przeanalizował byś najpierw tą sytuację? :). np jakby 100 pustaków-adwersarzy lało 20 "naszych" pustaków, czego efekt dla człowieka nie-pustaka jest raczej łatwy do przewidzenia, to dołączył byś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączam do pustaków wtedy gdy w 20tu kopią jednego, ewentualnie dwóch. ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przeanalizował byś najpierw tą sytuację? :). np jakby 100 pustaków-adwersarzy lało 20 "naszych" pustaków, czego efekt dla człowieka nie-pustaka jest raczej łatwy do przewidzenia, to dołączył byś? :)

Jeżeli przeciwna strona nie używa sprzętu to jak najbardziej, jeśli używa wtedy raczej bym się zawijał z miejsca zdarzenia ;) Nie zagłębiajmy się może już bardziej w ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak nigdy ale popieram legionistów, licze jeszcze na jakąś fajna oprawę jak nie dziś to w rewanżu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Piacha, o flagę z kwiatkami mu nie chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeciwna strona nie używa sprzętu to jak najbardziej, jeśli używa wtedy raczej bym się zawijał z miejsca zdarzenia ;) Nie zagłębiajmy się może już bardziej w ten temat. ;)

 

a jakbyś tez miał sprzęt? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Piacha, o flagę z kwiatkami mu nie chodzi :D

A ja jak znam naszych to mnie nie zawiodą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir co Ci przeszkadza w tym, że leją się dwie ekipy samych takich, którzy to lubią? Że to nie MMA i nikt im nie płaci?

Dopóki nie cierpią postronni ludzie to mam to w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już wymienisz wszystkie "dopóki" to też to mam w dupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj :D

Btw. przynajmniej jak tvp znowu da ciała podczas transmisji, to będzie mógł Szpakowski zwalić winę na kiboli ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj, że na stronie STS po bezpłatnym zalogowaniu się na stronkę będzie można oglądać za darmo La Ligę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to chce ogladac? Nawet C+ zmadrzalo ze to nie przynosi zyskow poza dwoma xzy trzema meczami w sezonie :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to chce ogladac? Nawet C+ zmadrzalo ze to nie przynosi zyskow poza dwoma xzy trzema meczami w sezonie :biggrin:

Wszyscy oprócz Ciebie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj, że na stronie STS po bezpłatnym zalogowaniu się na stronkę będzie można oglądać za darmo La Ligę :)

Od dawna można tam oglądać jak i na innych stronach bukmacherskich. Jedyny minus że nie można dać obrazu na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna można tam oglądać jak i na innych stronach bukmacherskich. Jedyny minus że nie można dać obrazu na cały ekran.

No to cudownie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedro już oficjalnie w Chelsea. Ciekawe co teraz wymyśli Enrique na niedzielny mecz.

W Hiszpanii znowu zmienili terminarz. La Liga nie będzie mieć przerwy świątecznej i będzie grać 30/31 grudnia.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedro już oficjalnie w Chelsea. Ciekawe co teraz wymyśli Enrique na niedzielny mecz.

W Hiszpanii znowu zmienili terminarz. La Liga nie będzie mieć przerwy świątecznej i będzie grać 30/31 grudnia.

Ciekawe kogo przeniosą z Barcy B na pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to chce ogladac? Nawet C+ zmadrzalo ze to nie przynosi zyskow poza dwoma xzy trzema meczami w sezonie :biggrin:

 

C+ tak bardzo zmądrzał, że w przyszłym sezonie może zostać z samą Ligą Mistrzów. Ciekawe kto wtedy będzie kupował te ich abonamenty? Zakładam, że duża część ich użytkowników płaci abo. właśnie dla sportu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna można tam oglądać jak i na innych stronach bukmacherskich. Jedyny minus że nie można dać obrazu na cały ekran.

Na kompie nie, ale podobno na urządzeniach mobilnych można oglądać na całym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eleven dołączyło do player.pl 

 

Player.pl nie jest powiązany z TVN i nc+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C+ tak bardzo zmądrzał, że w przyszłym sezonie może zostać z samą Ligą Mistrzów. Ciekawe kto wtedy będzie kupował te ich abonamenty? Zakładam, że duża część ich użytkowników płaci abo. właśnie dla sportu.

Zostanie im też ekstraklapa na którą wyłożyli grubą kasę. Podobno dla niej większość osób kupuje Canal+.

eleven dołączyło do player.pl

Player.pl nie jest powiązany z TVN i nc+?

Player.pl należy do TVNu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×