Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak te transfery City mają się do FIFA FairPlay? Już raz ukaranii byli, a czy teraz nie wydali więcej niż zarobili?

Zresztą nic jeszcze nie jest oficjalnie bo De Bruyne normalnie w Wolfsburgu gra.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to fifa fair play jeszcze obowiązuje? wydaje mi się, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile City wyda na transfery tego lata? 100?150?200? A ile zarobili na transferach? Chyba znów będzie kara.

Media donoszą że Bayern też chciał rudego oferując VFL 50mln+Rode którym interesuje sie VFL + roczne wypożyczenie De Bruyne do Wolfsburga czyli w Bayernie zagrałby dopiero w 2016.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz przy plotkach jestesmy to brytyjskie brukowce donosza , ze United prowadzi "tajne" rozmowy z Neymarem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz przy plotkach jestesmy to brytyjskie brukowce donosza , ze United prowadzi "tajne" rozmowy z Neymarem :biggrin:

To nie może być prawda :)  BTW To typ wyjątkowo niepasujący do Angli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz przy plotkach jestesmy to brytyjskie brukowce donosza , ze United prowadzi "tajne" rozmowy z Neymarem :biggrin:

Następny, który chce renegocjować kontrakt i niby negocjuje z United. O przejściu nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy angielskich szmatławcach SportBild wydaje się być najpoważniejszą gazetą świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że pojechaliśmy Niemców 4-0 u nich :-)

Szukała i Glik po stałych fragmentach głową. I Lewy jedna po kontrze i w końcówce w zamieszaniu w polu karnym dostawił nogę.

:-) co za sen..... Jeszcze 12 dni.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-0 to chyba było by możliwe z rep. Niemiec do lat 16 - i to nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że pojechaliśmy Niemców 4-0 u nich :-)

Szukała i Glik po stałych fragmentach głową. I Lewy jedna po kontrze i w końcówce w zamieszaniu w polu karnym dostawił nogę.

:-) co za sen..... Jeszcze 12 dni.

A potem się obudziłeś :) Wprawdzie w Polsce było 2:0, a wynik poszedł w Świat i to za parę lat będzie się pamiętało. Ale przypomnij sobie grę obu drużyn. To był jeden z tych dni kiedy Niemcom nie wychodziło nic, Polska wyszła na prowadzenie, potem udało się wbić drugą, bo Niemcy nie mając nic do stracenia nieco bardziej się odsłonili. Więc to nie było tak, że Polska miała przytłaczającą przewagę, a Niemcy grali piach, stąd też moim zdaniem 4:0 byłoby trudne do osiągnięcia, Niemcy to nie Brazylia :). Mam nadzieję, że piłkarze reprezentacji Polski nie mają podobnych snów, bo mogą szybko zostać sprowadzeni na ziemię. Trzeba grać rozsądnie, nie ryzykować zbytnio i przy mądrej grze w obronie zagrać na zero do tyłu, a może przy jakieś kontrze coś z przodu wpadnie dla Polaków. Jak już bawimy się we wróżenie z fusów to celuję w 2:1 lub 3:1 dla Niemców, a remis będzie moim zdaniem ogromnym sukcesem. To co napisałem jest głosem rozsądku, ale wiem, dla niektórych wygrana z Niemcami to już przełom i "Polska mistrzem Polski", fakt jest lepiej, ale mimo wszystko dupy moim zdaniem nie urywa. Poczekajmy do końca eliminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to był tylko sen i też jestem jak najbardziej nastawiony na sromotną porażkę tym razem.

Mamy w kadrze dobrych graczy jednak nie oszukujmy się, awans na Euro jeśli się uda to wywalczymy w dwóch październikowych meczach.

Oby ten ostatni w Warszawie zadecydował o osiągnięciu drugiego miejsca w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedro niezły debiut w BPL :). obala kilka mitów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie fajna karta Pedro do futa za Cuadrado :P dobry grajek, niezly drybling, zwinnosc i przyspieszenie. Wbija sie w paru ludzi mimo iz mu moga w BPL noge urwac. Z Edkiem moze wojowac w przyszlosci.

gol i asysta (a mogl miec dwie), swietny meczyk i oby 2 polowa byla taka sama. Bramka WBA tez niczego sobie (zwlaszcza asysta z przewrotki)

Co ten Boateng wczoraj odwalil ze dostal 2 zolte kartki w 10 sekund.

Cholerna nerwowka pod koniec, czerwo wszystko spieprzylo.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrobił faul przed polem karnym i dostał żółtko po chwili zagrał ręką w polu karnym.Rasowy idiota:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedro niezły debiut w BPL :). obala kilka mitów :)

 

Oby nie skończył jak Di Maria, który miał wejście smoka, a potem wyrównał do reszty w tej drewnianej lidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrobił faul przed polem karnym i dostał żółtko po chwili zagrał ręką w polu karnym.Rasowy idiota:)

Jest w odpowiedniej formie na mecz z naszą reprezentacją.Można obstawić u buka że żółtko zaliczy z polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on ma do tego meczu? Przecież gramy z Niemcami a nie republiką Kongo badumtssssss %)

Pedro zagrał dobrze, ale Chelsea z taka gra o mistrza się nie pobije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrobił faul przed polem karnym i dostał żółtko po chwili zagrał ręką w polu karnym.Rasowy idiota:)

Pokaszanilo mi sie, chodzilo mi o to co Bayern zrobil na poczatku meczu ze stracil bramke w 9 sekund :P czyzby najszybszy gol w bundeslidze? Boateng nie lepszy bo dwie zolte w przeciagu 1-2 min. Douglas Costa trzyma poziom i nawet w Bayernie czaruje.

Czuje w moczu ze Everton da rade z City.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej kupić obrońce i wywalić tego dupiastego :) Ivanovicia na ławe.Pedro świetny mecz. Niepokoi mnie forma Hazarda początek sezonu słaby oby jak najszybciej forma wróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on ma do tego meczu? Przecież gramy z Niemcami a nie republiką Kongo badumtssssss %)

No chyba raczej gramy z jakąś republiką. Kilku Polaków, Turków, czekoladowych i innych ciapaków. Hitler to się teraz pewnie w grobie przewraca ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×