Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@zmstr

Pewnie sam @haobao im nie narobi, ale podejrzewam, że jest więcej osób, które nc+ trzymają właśnie dla piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłki nożnej może tak, a  ligi, gdzie 2-3 zespoły grają o czołówkę, a reszta asystuje - już może mniej. Choć też jak byłem nastolatkiem to spuszczałem się nad zagranicznymi drużynami, ale z wiekiem mi przeszło :)

Spoko mi nie przeszło, a o żużlu większość społeczeństwa wie tylko to, że gdzieś na zachodzie polski maja dziwny sport z motorami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę to jakaś siatkówka bez zmiany IP działa na tym laola1.tv. Ciekawe czy na La Liga będzie blokada. Jak nie to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale im narobisz, pewnie będą błagać na kolanach, byś wziął talerz z powrotem do domu :) Ja jestem w nc+ tylko i wyłącznie dla żużla... cała reszta mnie nie interesuje. Co nie znaczy, że jak puszczają piłkę, to piszę, że żal itd... Nie wszyscy nie wyobrażają sobie niedzielnego popołudnia bez meczu Las Palmas - Eibar. Pewnie na golfa też są chętni, a ty piszesz jakbyś był gustem 100% odbiorców sportu w nc+

Pisałem tylko i wyłącznie o sobie, więc zluzuj :) Wejdź sobie na profil nc+ na fejsie czy na ich forum to zobaczysz, że nie jestem sam ;) Także tą decyzją 100% nie stracą, ale na pewno odczują olanie La Ligi ;)

Spoko mi nie przeszło, a o żużlu większość społeczeństwa wie tylko to, że gdzieś na zachodzie polski maja dziwny sport z motorami ;)

 

No mi też jakoś nie i już tak będzie do końca życia ;) Żużel ? #nikogo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłki nożnej może tak, a  ligi, gdzie 2-3 zespoły grają o czołówkę, a reszta asystuje - już może mniej. Choć też jak byłem nastolatkiem to spuszczałem się nad zagranicznymi drużynami, ale z wiekiem mi przeszło :)

 

Tylko, że duża część tych asystentów z la liga spokojnie by rozklepała większość drużyn z super wyrównanej Premier League

Co do oglądania piłki, to ja to traktuję jako rozrywkę i wolę pooglądać mecze zespołów, które rywalizują na jakimś tam poziomie, niż  denerwować się oglądając naszych gwiazdorów kopiących się w czoło  :pardon:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich sezonach widać, gdzie jest La Liga, a gdzie cała reszta ;) W tym sezonie 5 drużyn w LM :) Dla tego dziw bierze, że nie będzie już najsilniejszej ligi w telewizji premium... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i brawo! Dwie polskie drużyny w fazie grupowej, liczyłem na to.

 

Poczekaj jeszcze z tą radością, przynajmniej odnośnie Legii. Przypomnę Ci tylko dwa mecze: ze Steauą i z Ajaxem. Łączy je to, że w obu po kwadransie było 0-2... Do tego przypomnij sobie mecz z Lechem na początek fazy finałowej w poprzednim sezonie i początek drugiej połowy: 3 minuty i 0-2. Obecni gracze Legii już nie raz pokazali, że koncentracja od pierwszych minut nie jest ich mocną stroną. Obym się mylił, ale mnie już nic nie zdziwi i dlatego do rewanżu podchodzę ostrożnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nic nie jest przesądzone. Jednak zaliczkę Legia z Kijowa przywiozła solidną, a co ważniejsze pokazała dobrą grę i była od Zorii zwyczajnie lepsza. Jeśli nie awansują to będzie wielkie rozczarowanie, bo koniec końców Zoria to poligon Szachtara, a nie mistrz Rumunii albo Holandii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się nowy sezon LL i muszę ogadac na strimie.Kuzwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam laola1.tv. Super idzie tylko Niemcieki komentarz przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dobry strim z hiszpańskim komentarzem.Bardzo dobra jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas nawet dobrze grają jak na pierwszy mecz. Gameiro dwie sety zmarnował, ale i Malaga swoje szanse miała.

W drugiej połowie jakaś bramka powinna wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy mecz na remis 0:0 chociaż Malaga bramkę strzeliła (i chyba spalonego nie było).

Za tydzień na Camp Nou z tak grającą Malagą będzie ciekawie.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze, że w niedzielę podrzucicie jakieś strony na dwa wieczorne mecze jeżeli sam nic nie wyczaruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu na weeb.tv masz wszystko, właśnie zajrzałem i wskoczyły kanały eleven HD i Eleven Sports HD. 19,99 miesięcznie za wszystkie kanały, bez łaski i bez umowy.

Ligi się kończą - przestajesz płacić, a potem opłacasz znowu i ogladasz. Prosto i bez przycięć jak na innych streamach.

Są też opcję na 3, 7, 14, 30, 60 i 90 dni.

Dla mnie to kończy temat lamentów nad transmisjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że prawa do La Ligi posiada beIN, a nie Eleven.

Arab na Twitterze pisał że nie podpisali jeszcze umowy z Eleven, a Radrizzani pisał że nie jest to łatwe i trwa dla nich wyścig z czasem aby pokazać pierwszą kolejkę w Polsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest straszny mętlik, I wiadomo ze nic nie wiadomo. To że ten cały Bein kupił prawa to nic nie znaczy, tym bardziej ze i tak nie mają swojego kanału. Kwestia czasu wiec kiedy ktoś je podkupi czy wejdzie we współwłasność, mówię oczywiście o TV, a nie o jakichś internetowych streamach. Najgorsze jest to ze czas leci, i nawet jak ktoś klepie to będziemy mieć kolejke/dwie w plecy, jak jak to było kiedyś z Serie A w C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu na weeb.tv masz wszystko, właśnie zajrzałem i wskoczyły kanały eleven HD i Eleven Sports HD. 19,99 miesięcznie za wszystkie kanały, bez łaski i bez umowy.

Ligi się kończą - przestajesz płacić, a potem opłacasz znowu i ogladasz. Prosto i bez przycięć jak na innych streamach.

Są też opcję na 3, 7, 14, 30, 60 i 90 dni.

Dla mnie to kończy temat lamentów nad transmisjami.

nie zbyt kończy , bo narazie żaden kanał w pl nie pokazuje bbva. Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy De Bruyne w City, jeden z wiekszych bledow Chelsea ze sprzedali go Wolfsburgowi... rudy zjada takiego Oscara a City wykorzystalo szanse. Niezla pake buduja.

70 baniek za niego dali :o

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rudy De Bruyne w City, jeden z wiekszych bledow Chelsea ze sprzedali go Wolfsburgowi... rudy zjada takiego Oscara a City wykorzystalo szanse. Niezla pake buduja.

Mistrzowską ekipę budują - Otamendi już jest w city.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi dlaczego De Gea kibluje na ławie, jeżeli to nie transfer do Realu to nie mam pojęcia jaki jest sens tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Van Gaal tłumaczy że ma głowę za bardzo zaśmieconą transferem i się nie skupia na grze. Czytaj przetrzyma go i po zamknięciu okienka wejdzie z powrotem do bramki.

 

70 baniek za De Bruyne, w tej piłce to już całkiem na głowę upadają. Te ceny są teraz tak chore że aż szkoda gadać i myśleć co będzie dalej.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma zarabiać 20 mln euro rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×