Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 3 mecze na turnieju, siedem punktów!!! Kto pamięta poprzednie pare turniejów w naszym wykonaniu, niech na spokojnie przeanalizuje czy faktycznie warto marudzić... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja pamiętam ten dramat w obronie, każda akcja rywala i jechało się jak do pozaru

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, piachu00 napisał:

Proste, z liczbami się nie dyskutuje :1_grinning:

No to teraz uważaj: z 11 zespołów, które już awansowały znalazły się wszystkie, które mają przedstawicieli naszej Ekstraklasy :1_grinning:

 

BTW. Nawałka dzisiaj zrobił świetny ruch z Zielińskim - teraz wszyscy będą błagać o Mączyńskiego.

Ja nie narzekam - gramy dalej, była nawet szansa na 1 miejsce w grupie, jest super.

Podobały mi się też bardzo pomeczowe wywiady chłopaków - zero jakieś euforii, tylko pełna profeska.

Jakbym słuchał ludzi, którzy przyszli do pracy, wykonali swoją robotę i już myślą o następnym zadaniu.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piachu00 napisał:

Taaa ja pamiętam ten dramat w obronie, każda akcja rywala i jechało się jak do pozaru

@piachu00 gdyby tradycji stalo sie za dosc to bysmy wygrali z Ukraińcami 3:0 po dobrym meczu i pojechali do domu. Jakos bardziej pasuje mi obecny scenariusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sithman napisał:

No to teraz uważaj: z 11 zespołów, które już awansowały znalazły się wszystkie, które mają przedstawicieli naszej Ekstraklasy :1_grinning:

 

BTW. Nawałka dzisiaj zrobił świetny ruch z Zielińskim - teraz wszyscy będą błagać o Mączyńskiego.

Ja nie narzekam - gramy dalej, była nawet szansa na 1 miejsce w grupie, jest super.

Podobały mi się też bardzo pomeczowe wywiady chłopaków - zero jakieś euforii, tylko pełna profeska.

Jakbym słuchał ludzi, którzy przyszli do pracy, wykonali swoją robotę i już myślą o następnym zadaniu.

 

Dokładnie,mnie też się ta postawa podoba. Pojechali grać w piłkę,a nie jak kiedyś ich koledzy dzielić kasę przy flaszce i radzić,jak wydymać z niej kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sithman napisał:

No to teraz uważaj: z 11 zespołów, które już awansowały znalazły się wszystkie, które mają przedstawicieli naszej Ekstraklasy :1_grinning:.

 

11 zespołow jeszcze nie wyszło :1_grinning: z tego co liczę to na razie pewne miejsca ma ich 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piachu00 napisał:

A i Morata oficjalnie w Madrycie. Tak jak pisałem wcześniej.

No kurde, Perez musiałby byc ślepy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Ramos :rofl:

Dobrze bramkarzowi przekazali żeby go wyczekac bo może w środek strzelać :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechmocna Hiszpania zmierzy się w 1/8 z Włochami na to wygląda :) Karny z dupy ale też beka troch bo bramkarz wyszedł prawie do połowy przed strzałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: w studio tvp sport dziś wszyscy "eksperci" bili peany na temat Hiszpani, oprócz jednej osoby....

Probierz powiedział, że dla niego Chorwacja jest faworytem bardzo nie docenianym.

I proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Danielski_82 napisał:

Wszechmocna Hiszpania zmierzy się w 1/8 z Włochami na to wygląda :) Karny z dupy ale też beka troch bo bramkarz wyszedł prawie do połowy przed strzałem :) 

3,15 metra wyszedł.

Podobno mieli za takie wyjścia karać żółtą kartką, a zostało po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gorąco-emocjonujący dzień z naszym meczem na głównym planie. Dziś znów bez szaleństw, bo jutro wiadomo. Ale na sobotę karetka z kroplówką i zapasem "złocistego" pakietu została zamówiona.

Mamy siedem punktów i awans łeb w łeb z Niemcami, nad którymi tak chętnie się zawsze spuszczamy i uważamy że trawa jest tam bardziej zielona niż u nas.

Ciężki mecz  w naszym wykonaniu, prawdopodobnie najsłabszy, ale tego można było się spodziewać, przeciwnik nie miał nic do stracenia, swoje połamane nogi mogliby już ewentualnie leczyć u siebie w kraju, niestety nie to co my bo dalej jesteśmy w grze.

Były zmiany, niektórzy nie udźwignęli ciężaru, ogólnie mecz pokazał kto ma jaja w tej kadrze i nadaję się do gry w każdym momencie i sytuacji jaka może nas spotkać na tym turnieju. Nie ma sensu wchodzić w nazwiska bo każdy wie o kogo chodzi, to było raczej oczywiste i trenejro też to zauważył robiąc w dalszej części spotkania odpowiednie zmiany. Ogólnie mecz do zapomnienia, trzy punkty, no kurczę, czego chcieć więcej? Grając nie najlepiej a wygrywać. No turniejowa drużyna nam się robi, to aż nie prawdopodobne ale tak to zaczyna wyglądać.

W ogóle fest mi się to podoba że oglądam se mecz i mówię: "Nawałka nie no, ten i ten do zmiany"! I on robi to co mu każę, nie to co Franz czy Pianista.

Słówko o Niemcach bo warto, moim zdaniem lekka komedia.

Wymienili około 750 podań, 25 strzałów i poprostu rozgromili Irlandię 1:0, no czapki z głów. Właśnie oglądam ZDF i widzę jak wprost "rozpływają" się nad swoją grą, herzklekoty mają gamonie jedne. Co oni za patelnie marnotrawili to się aż fizjonomom nie śniło chyba. Widać że grają swoje. Ale to tam pikuś, ich problem.

 

Ale teraz najlepszy numer Panowie, pewnie już ktoś to skukał, przecież ekspertów tutaj nie mało wcale.

 

Mecz Chorwacja-Hiszpania.

To spotkanie zmieniło całkowicie drabinkę pucharową dla nas i pewnie nie tylko, pomyśleć że "moi" kochani bracia Chorwacji zrobili nam taki prezent z którego tylko należy skorzystać, eliminując Szwajcarię.

http://www.sport.pl/sport/0,149401.html

Ten mecz oddalił od nas wszystkich "wielkich" w naszej potencjalnej drodze. Niemcy, Francja, Hiszpania!, Anglia (czyli faworyci jakby nie było), możemy się na nich natknąć dopiero w finale.

Brawo Chorwaci, dziękuje za prezent, ale jak już się spotkamy to tylko na tych podziękowaniach się skończy, mam nadzieje że zrozumiecie.

Oczywiście daleko wybiegam w przyszłość, ale warto o tym wspomnieć, bo o takiej potencjalnej "drodzę" pewnie jeszcze wczoraj nikt nie myślał.

Hiszpanie, no cóż, przez swoją nonszalancję i ignorancje w jednym załatwili sobie prawdopodobnie mecz z Włochami, no powodzenia im życzę. A ja się cieszę na petardę już w 1/8 Euro.

 

Będzie chyba jeszcze goręcej niż myślałem.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Milikowi i Lewemu zaskoczy skuteczność z rozgrywek ligowych, to o wynik 1/8 byłbym spokojny.

Polacy w każdym meczu dochodzą do wyśmienitych okazji w polu karnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Milik i Lewy odpalą w jednym meczu i nie będą musieli się przepychać jak w Radomiu na Wigilii to z tych "najemników" w sobotę nie będzie co zbierać.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, korwin napisał:

Sędzia chyba przemyślał decyzję o karnym :whistling:

IMG_20160621_231641.jpg

Tacy sędziowie powinni być karani, komedie jakaś widzę na tym skrinie :)

10 godzin temu, sLk napisał:

No kurde, Perez musiałby byc ślepy ....

Ja to wiem, ale spece z forum uswiadamiali mnie, że Morata nie będzie chciał grać w Madrycie, mimo, że miał tak jak miał skonstruowana umowę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. po wczorajszych męczarniach zakupiłem 1 kg, trzeba wesprzeć nasze orły :24_stuck_out_tongue:

Clf79UqXEAArvZG.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to paleta bobu zejdzie do południa z takim sloganem.

Sobota jest wielką zagadką, każdy scenariusz możliwy.

Czas na przełamanie napastników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po końcowym gwizdku wczorajszego meczu rozbrzmiały syreny strażackie i dzwony kościelne w całej Chorwacji.

Taki smaczek z pierwszej ręki.

Chorwaty już myślą o finale i mega się cieszą na potencjalny mecz z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×