Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, nie ukrywam że jest na to spora szansa. Zawisza gra fajną piłkę, a Legia ostatnio mocno personalnie osłabiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3 pkt zostaną w Bydgoszczy :)

Podobno ma być pobity rekord frekwencji, wiadomo gdzie przyjeżdza Legia tam zawsze pełen stadion :) Co do wyniku myślę że wygramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletu nie będzie, wszak to środa, ale z drugiej strony jak na 19 lat posuchy to i tak frekwencja w Bydgoszczy jest bardzo słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ogląda Zawisza - Legia to błagam, niech mi powie na jaką melodię gospodarze mają tę przyśpiewkę, którą obecnie słychać. ;)

 

Ed:  no i koniec. Sam mecz to typowy dla urbanowej Legii marazm, niechciejstwo i odwalanie pańszczyzny - tyle, że dziś doszły do tego indywidualne błędy i fakt, że żaden z naszych piłkarzy nie błysnął na tyle, żeby indywidualnymi umiejętnościami ten mecz wygrać. Plus jest jeden: lider wciąż nasz.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksem tego meczu jest to że legia strzeliła trzy gole a przegrała 3:1. No trudno , przyszło zmęczenie materiału. Trzeba o tym meczu jak najszybciej zapomnieć i wrócić na właściwy tor. Czekam na ten szpital aż wyzdrowieje bo widać że co niektórzy zmiennicy totalnie bez formy. Jedyne czego mogę się czepiać w tym meczu to brak reakcji zawodników na stan murawy. Pierwszą połowę się slizgali, w drugiej to samo. Braku ambicji i błędów się nie czepiam bo widziałem że spadek formy idzie z meczu na mecz.

Osobny temat to bramkarz. Dla mnie rola rezerwowego go przerasta . Gra totalnie asekurancko. Co mecz kilka baboli. Czy trenerzy co go widzą na codzień w klubie tego nie dostrzegają? Czy nie warto dać szansę jakiemuś młodemu, zamiast ciągle liczyć że Skaba coś przyfarci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo Salut i 3:0.

 

3:2 :)

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po meczu FCB - Real, jakis znawca hiszpanskiej pilki uswiadamial mnie, ze w Hiszpanii nie dyktuja karnych za takie zagrania (faul na CR7 przez Mascherano), ze tam inaczej sie sedziuje. Znawco! posyp glowe popiolem i nie gadaj wiecej glupot. ( Real-Sevilla)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia już ma więcej porażek niż w całym poprzednim sezonie. Mam nadzieję, że wynika to z tego że na koniec i tak punkty będą dzielone i gra zacznie się na dobrą sprawę od początku. Co do dzisiaj, to co to grał Furman to był jakiś sabotaż. Nie mówię oczywiście już o Skabie czy Rzeźniczaku. Tak naprawdę to Legia ten mecz przegrała a nie Zawisza wygrał ( dwie bramki prezenty, trzecia po spalonym).

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mascherano wjechal w Ronaldo wiele mocniej od Ramosa.Chociaz sedzia poczatkowo nie pokazywal karnego to sedza przy lini mu go zasugerował.

Co innego też jest podyktować jedenastke gdy Real prowadzi 3:0 a co innego gdy gra w Gran Derbi,chyba to przytłoczyło sędziego że nie było karnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia już ma więcej porażek niż w całym poprzednim sezonie. Mam nadzieję, że wynika to z tego że na koniec i tak punkty będą dzielone i gra zacznie się na dobrą sprawę od początku. Co do dzisiaj, to co to grał Furman to był jakiś sabotaż. Nie mówię oczywiście już o Skabie czy Rzeźniczaku. Tak naprawdę to Legia ten mecz przegrała a nie Zawisza wygrał ( dwie bramki prezenty, trzecia po spalonym).

od Rezniczaka to pierwszy lepszy malolat z orlika by to zagral lepiej, mogl zrobic wszystko ale wolal podac do przeciwnika w polu karnym :) po tej akcji przelaczylem program

Mascherano wjechal w Ronaldo wiele mocniej od Ramosa.Chociaz sedzia poczatkowo nie pokazywal karnego to sedza przy lini mu go zasugerował.

Co innego też jest podyktować jedenastke gdy Real prowadzi 3:0 a co innego gdy gra w Gran Derbi,chyba to przytłoczyło sędziego że nie było karnego.

tam przewinienie bylo ewidentne - uwierz mi, ze jak Leszek Orlowski to mowi i jest to na nie korzyść FCB - to bylo jak amen w pacierzu. Tutaj 2 karne z kapelusza. Nic tam nie przytloczylo sedziego - poprostu byl hu...

Ramos w nikogo nie wjechal, chlopaczyna z gimnazjum by sie po tym nie przewrocil, jak takie gowno ma byc gwizdane to w kazdym meczu bedzie po 20 karnych

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Rakitic wsadzil

Bale widze aktor dobry,ladnie ma wycwiczone ;D

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karny z kapelusza,ale koncertowo to zepsul Rakitic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie dzisiaj Legii na miarę mistrza Polski, ale to co zagrali... tym bardziej, że to nie są anonimowi piłkarze. Dramat. Tym czasem Zawisza dalej zagadka, mocny czy nie? Wisła w 10, we Wrocławiu gol ze spalonego, a Legia osłabiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższego gifa z rozrzewnieniem przypominam sobie piłkarzy, którzy na boisku przypominali prawdziwych sportowców i facetów. Piłka nożna poszła w bardzo złą stronę. :(

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ilu kibiców miała Barcelona przed pojawieniem się tam Ronaldinho i Messiego. Zapewne 1/3 z tego co jest teraz. A nazwiska Kluivert czy Overmars są tam obecnym kibicom chyba całkowicie nieznane.

Najlepsza jest moja kobieta jak widzi mecz Barcy czy Realu to zawsze mówi, że grają albo pedały albo baby. Z madryckiej ekipy jest jeden osobnik co ciągle poprawia fryz, a w drugiej płaczki, który ciągle się przewracają i udaje niekończące się cierpienie.

Ja od dziecka kibicuje ciągle temu samemu klubowi, który słynął z twardej gry w Serie A i LM. I choć sukcesów było sporo, ale wiadomo nie cały czas tak styl gry pozostał.

Edytowane przez Castiel
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×