Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

dla mnie multi jest zjadliwe, nie jest najwyzszych lotow ale pograc mozna, gdyby tylko poprawic pare bledow by bylo calkiem okej, lecz mierzac sie np. z takim multi TLOU = niebo a ziemia :)

 

w multi po stronie solarii - dubeltowka + magnum wymiata.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Kto woli :) mnie się multi w TR nawet podoba. Bez szału ale pograć można :) 

Przynajmniej nikt przez ściany nie przebiega i nie strzela zza skały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i faktycznie multi okazało się słabe, choć pograć można. Gra sieciowa kuleje przede wszystkim od strony technicznej - tam jest chyba ledwo ze 20fps :shok: Natomiast reszta jest zjadliwa, nawet system strzelania bardziej mi się podoba niż w TLoU :P Niestety postacie biegają drętwo, animacja kuleje, no i całość potrafi ostro chrupnąć. Szkoda, bo mogło być zdecydowanie lepiej. Całe szczęście, że jest to tylko dodatek do znakomitego singla. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam tylko jednen save i jestem w misji na gondoli. No i niestety nie mam strzały zeby dostać się na kolejną platformę. Jest jakaś szansa to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscach gdzie były strzały niezbędne a mi ich brakowało, magiczne były dodawane do ekwipunku kilka sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam tylko jednen save i jestem w misji na gondoli. No i niestety nie mam strzały zeby dostać się na kolejną platformę. Jest jakaś szansa to naprawić?

 

Gdzie jesteś ? gdzie Ty tam widzisz gondole ? Grasz w TR 2 czy co ? 

W miejscach gdzie były strzały niezbędne a mi ich brakowało, magiczne były dodawane do ekwipunku kilka sztuk.

 

jak czytam ten post to aż mnie kusi by wysłać sms o treści "pomagam".

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy kto grał w TRa wie, o który etap chodzi...chyba był on zresztą oficjalnie nazwany "Gondola transport". Po za tym patrząc na datę posta to jego autor pewnie już nie czeka na pomoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi kilku trofeów w multi. Jeśli ktoś ma podobny problem to zapraszam na PSN. Umówimy się i przejdziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy brac sie za te platyne. Multi na prawde odpycha. Dzisiaj zagralem dwa deathmatche i mialem dosc. Malo ludzi, plus to wszystko co juz zostalo opisane w tym temacie sie zgadza, dodatkowo, zeby zrobic trofeum z odblokowaniem wszystkiego w multi, to czytalem, ze trzeba level 60-ty trzy razy zrobic... Troche, a nawet bardzo to odpycha.

Co do singla, to gra jest niesmowita!!! Polecam kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie levelu 60 trzy razy już nie jest wymagane - zniósł to patch. Ale tak czy siak trzeba farmić (nawet w pojedynkę na prywatnej grze) levele i śmieci do kupna skórek i przedmiotów.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie levelu 60 trzy razy już nie jest wymagane - zniósł to patch. Ale tak czy siak trzeba farmić (nawet w pojedynkę na prywatnej grze) levele i śmieci do kupna skórek i przedmiotów.

 

Czyli po osiagnieciu levelu 60-go bedzie nas stac na wszystkie ulepszenia? W pojedynke u mnie odpada. Cierpliwosc to nie jest moja mocna strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo musisz jeszcze dokonać wszystkich upgrade'ów, a do tego potrzeba sporą ilość surowców (wypadło mi z pamięci jak to się dokładnie nazywało :P) - chyba, że użyjesz glitcha, wtedy potrzeba ich zdecydowanie mniej.

 

Najszybszym sposobem, a zaraz wymagającym najmniej cierpliwości jest wbicie 60 lvlu solo.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, bo musisz jeszcze dokonać wszystkich upgrade'ów, a do tego potrzeba sporą ilość surowców (wypadło mi z pamięci jak to się dokładnie nazywało :P) - chyba, że użyjesz glitcha, wtedy potrzeba ich zdecydowanie mniej.

 

Najszybszym sposobem, a zaraz wymagającym najmniej cierpliwości jest wbicie 60 lvlu solo.

 

Zaczalem grac sam i ujdzie. Troche meczy, ale zrobilem w ok. 5 godzin 30 level i wlasciwie caly czas trzeba cos robic, wiec nie jest takie monotonne. Jedna runde zanosze apteczki, druga runde jako wrog zbieram surowce i trzecia runde znowu nosze apteczki. Wiecie ile ogolnie lacznie potrzebujemy surowcow by wszystko odblokowac? Ja mam wszystko do levelu 30 odblokowane i w zapasie jeszcze ok. 70 tys. surowcow. 

Zapraszam takze kogos do pomocy ze zrobieniem innych trofeow z multi. Piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś do multi i róbcie metodę z zabijaniem siebie non stop granatnikami na tej mapie z łodzią podwodną.

Jak robisz solo, to po pierwszej rundzie wylaz do menu, nie graj jako Ci co nie mogą apteczek zbierać bo czas tracisz tylko. Schody zaczną się od mniej więcej 50, wtedy to idzie jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii ta gra to chyba najlepsza z minionego roku, grałem w wersje na PS4 i bardzo mi się podobała. Nie wiem co lepsze TR czy TLoU...ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lepsze TR czy TLoU...ciężko powiedzieć.

Te gry łączy jedynie kamera zza pleców. Poza tym to zupełnie różne gry. Obie świetne w swym gatunku przy czym TloU to pozycja wybitna. A TR jest nierówny. Reklamowany jako survival nie ma z nim nic wspólnego. Mnie akurat Camilla Luddington strasznie irytowała. Ale to subiektywna opinia. Z kolei jako gra akcji świetnie wypełnia pustkę po Uncharted. No i ten klimat z Lost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś do multi i róbcie metodę z zabijaniem siebie non stop granatnikami na tej mapie z łodzią podwodną.

Jak robisz solo, to po pierwszej rundzie wylaz do menu, nie graj jako Ci co nie mogą apteczek zbierać bo czas tracisz tylko. Schody zaczną się od mniej więcej 50, wtedy to idzie jak krew z nosa.

 

Czytalem o tym sposobie z zabijaniem drugiej osoby, jak ktos sie znajdzie, to bede musial sprobowac. Podobno mozna ok. 100 tysiecy w 20 minut zrobic. Jesli to prawda, to dobra rzecz, bo widzialem, ze na 60 level potrzeba ok. 1,8 mln expa, wiec takim sposobem powinno dosc szybko wpasc. Co do drugiej rzeczy, to na razie chce jeszcze zbierac surowce, zeby pozniej nie wyszlo tak, ze mam level 60, ale jeszcze nie wszystko ulepszone, bo surowcow zabraklo, dlatego tez spytalem sie czy ktos wie ile lacznie potrzeba surowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znajdziesz nikogo to: gra prywatna -> plaża - ratunek. 

Zbieraj apteczki i na jedną po drodze będziesz miał 2 skrzynki z surowcami (tunel i po obu stronach wyjścia z niego). Jak dojdziesz do 40 lvl bedziesz miał ich na tyle, że ci wystarczy. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że jak będziesz biegał w pierwszej rundzie (ustawiasz na max czas i max apteczek) i zbierał skrzynki po drodze to Ci w zupełności wystarczy.

Poza tym jest bug, dzięki któremu nie musisz kupować wszystkich upgradeów, ale nie wiem czy działa on na PS3, bo ja to na PS4 robiłem.

Wystarczy, że kupujesz pozostałe postaci aż do samej Lary, gdy dobijesz do 60, wychodzisz z gry i jak włączysz ponownie to puchar powinien wpaść.

Ale tak jak mówię, może na PS3 to zostało naprawione.

 

Co do metody z granatnikami, to też jest nudna jak cholera, ale tak, 100k na 20 minut robisz spokojnie.

Jak trafisz ogarniętego typa to w 2-3 dni spokojnie to zrobisz całe. Reszta pucharów multi jest banalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej rzeczy, to na razie chce jeszcze zbierac surowce, zeby pozniej nie wyszlo tak, ze mam level 60, ale jeszcze nie wszystko ulepszone, bo surowcow zabraklo, dlatego tez spytalem sie czy ktos wie ile lacznie potrzeba surowcow.

Z glitchem potrzebujesz tylko 40k surowców (zakup wszystkich postaci), bez glitcha około 200k (zakup wszystkich postaci + wszystkie ulepszenia).

 

Glitch działa na 100% na ps3 (ja robiłem na wersji cyfrowej z ps+)  :)

 

Łap linka z instrukcją dotyczącą glitch'a o którym piszemy :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, pisaliscie mi, ze aktualizacja zniosla wymog robienia 60-tego levelu trzy razy, ze raz wystarczy, wiec jak niby kupic postac, na ktora potrzeba drugiego poziomu prestizu? Zeby osiagnac drugi prestiz trzeba zrobic trzy razy ten 60-ty level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz dokladnie, ale prawdopodobnie nie jest ona wymagana do trofeum. Platyne zrobilem dawno temu, ale na pewno maksymalny poziom wbijalem tyllo raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz dokladnie, ale prawdopodobnie nie jest ona wymagana do trofeum. Platyne zrobilem dawno temu, ale na pewno maksymalny poziom wbijalem tyllo raz.

 

W trofeum jest napisane, ze nalezy odblokwac wszystkie postacie, wiec te postac na pewno tez. Gram obecnie online z jedna osoba, ktora mam obecnie 40-sty level i pierwszy prestiz i nadal nie ma tego trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, pisaliscie mi, ze aktualizacja zniosla wymog robienia 60-tego levelu trzy razy, ze raz wystarczy, wiec jak niby kupic postac, na ktora potrzeba drugiego poziomu prestizu? Zeby osiagnac drugi prestiz trzeba zrobic trzy razy ten 60-ty level.

 

Lecisz raz do 60 lvl, tylko po drodze zbieraj surowce.

Kupujesz na koniec wszystkie postaci i jako ostatniego - generała.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecisz raz do 60 lvl, tylko po drodze zbieraj surowce.

Kupujesz na koniec wszystkie postaci i jako ostatniego - generała.

 

No, ale na tego generala nie potrzeba surowcow, tylko drugiego prestizu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×