Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Bankowo masz 100% w całej grze? Jedna z lokalizacji nie wyświetla się na mapie (bunkier bodajże), więc może ją pominąłeś?

100% nie mam mam tylko zebrane wszystkie dokumenty, relikty i geoskrzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% nie mam mam tylko zebrane wszystkie dokumenty, relikty i geoskrzynki

W bunkrze również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z technicznych niedociagnieć ja uswiadczylem jedynie dwukrotnego zacięcia się celownika na środku ekranu w taki sposób, że głowa Lary skutecznie blokowała oddawanie strzałów, żadnych problemów z dźwiękiem nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% nie mam mam tylko zebrane wszystkie dokumenty, relikty i geoskrzynki

Na pewno brakuje Ci czegoś ze wspomnianego Bunkra. Łatwo przegapić tamtejsze znajdźki, bo do tej lokacji można dostać się tylko z buta (od Plaży Wraków). Nie pokazuje się ona automatycznie na mapie przy liście ognisk, więc trzeba najechać na nią własnoręcznie i sprawdzić czy czegoś nie brakuje w statystykach.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam save z wersji pudełkowej, którą sprzedałem rok temu po ukończeniu gry. Czy teraz będzie on działała z wersją cyfrową pobraną z plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są niezle. Każda ma cos czego drugiej brakuje. Nie warto sie sprzeczać, lepiej zaczekać na TR2 i U4 ;).

TR2? Bodajże TR11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem główny wątek i powiem wam że genialny powrót do świata TR. Gra posiada fenomenalne momenty akcji, rozwałka itp. Przypomina ostro Uncharted w dobrym znaczeniu. Teraz na store są także promocje na stare TR i mam ogromną chęć je zakupić i przypomnieć sobie te ''dawne'' czasy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem główny wątek i powiem wam że genialny powrót do świata TR. Gra posiada fenomenalne momenty akcji, rozwałka itp. Przypomina ostro Uncharted w dobrym znaczeniu. Teraz na store są także promocje na stare TR i mam ogromną chęć je zakupić i przypomnieć sobie te ''dawne'' czasy ;).

 

Ja wlasnie ogrywam TR z plusa i jest dobrze - podoba mi sie, ale gra nie zerwala mi skalpu z czachy. Fajna filmosc gry i graficznie na PS3 przyznam ze S.Enix sie postaralo.

 

//Z gory przepraszam za maly offtopic//

 

Co do starszych czesci mialem podobnie nakrecilem sie ot chcialem powrot do przeszlosci zaliczyc - ale jednak po obejrzeniu jak wyglada TR1 powiedzialem nie dziekuje... niestety ta gra sie postarzala i to brzydko. To co mnie bawilo w 1996r na 14calowym monitorze w niskiej rozdzialce nie sprawdzi sie w mojej opinii teraz - podbita rozdzialka i owszem ale tekstury jednak sa jakie byly... Wiec odpuscilem sobie mimo iz te wersje sa za grosze.

Niemniej na fali hurra optymizmu zwiazanego z pania Lara Croft - zamowielem TR: Trilogy. Zobaczymy jak mi podejdzie Lara w wydaniu przed restartem serii.

 

pozdrawiam

 

------

EDIT:

Numinex - Fakt Crystal Dynamics to tworcy S.E. jest wydawca. Tak czy inaczej kawal solidnej roboty

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze S.Enix sie postaralo.

Crystal Dynamics* się postarali ;) To ich autorski silnik, który już wprawdzie swoje "momenty" miał w Underworld, ale dopiero teraz wycisnęli z niego pełnię możliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę i jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, jedyne co mi się w niej nie podoba to nudne i martwe multi oraz to że cały potencjał surviwalu został roztrwoniony. W 1 godzinie gry walczymy o przeżycie, polujemy i szukamy roślin do jedzenia, a przez resztę gry jeżeli już  polujemy to tylko żeby ze zwierzyny zrobić sobie tłumik lub wypolerować lufę ;). Cała reszta gry stoi na wysokim poziomie, grafika, muzyka, gameplay, mechanika, "momenty", jedynie fabuła troche kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, beznadzieja. Gra postanowiła zmienić język napisów w trakcie cut-scenki na angielski, co oczywiście nie jest wielkim problemem, ale za chwilę wystąpił lag konsoli. Historia ma miejsce w momencie, gdy

Lara przedziera się do Grima

Niestety, nie da się wczytać tego save'a, konsola łapie laga podczas przechodzenia z menu do gry. Jak sądzę, na tym zapisie już sobie pograłem? :P

 

A może ktoś miał podobną historię? Wersja z plusa.

Edytowane przez Barcman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, gra ma w cholerę błędów technicznych. Różnymi rzeczami już mnie ta gra zaskoczyła :D

Co rozumiesz przez zlagowanie konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić nic, oprócz wyłączenia konsoli i ponownego włączenia - pad również nie reaguje, w sensie, nie da się wejść do menu xmb. Zacząłbym może i nawet od nowa, ale jeśli znowu miałoby mi się to przydarzyćw tym samym miejscu, albo jeszcze później, to chyba podziękuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już dosyć daleko i do tej pory poza drobnymi błędami audio wizualnymi nic takiego mi się nie zdarzyło na tyle żeby gra lub konsola mi się zawiesiła, ...a zwłaszcza żeby się save zepsuł. 

Jeżeli zdecydujesz się jeszcze raz zacząć grę, to zmień poziom trudności na łatwy aż do momentu w którym skończyłeś (w każdej chwili można później przestawić oraz żadne trofeum nie jest związane z trudnością gry) i rób kopie zapasową save przed i po graniu na pendrive lub do PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki mam plan - zacząć na łatwym, dobiec do miejsca, w którym wystąpił crash i w sumie zacząć od tamtego momentu. Tylko szkoda mi znajdziek trochę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie da się wczytać tego save'a, konsola łapie laga podczas przechodzenia z menu do gry. Jak sądzę, na tym zapisie już sobie pograłem? :P

 

A może ktoś miał podobną historię? Wersja z plusa.

 

Jesli nie da sie wczytac save game to jesli ten zwalony save jeszcze nie trafil do chmury to bym go wywalil z konsoli i pobral ostaniego dzialajacego z chmury. Przynajmniej mniej postepow stracisz. 

 

Jestem juz dalej w grze i nie mialem jak do tej pory wiekszych problemow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów to mi ze 2 razy przytrafił się spieprzony dźwięk i może ze 3 razy niewidzialni przeciwnicy. Za każdym razem pomagał restart checkpointa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko jeden bug wpadł. Larwa coś zaczeła mówić i się jej głos zawiesił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się jeden błąd zdarzył, jak

szukamy Sam albo wcześniej i wchodzimy do ciemnego pomieszczenia i przeciwnicy zapalają lampy i nas oślepiają to ja miałem że wszystko znikło, wszystkie textury i same tło było.

 

Już powoli kończę TR i jestem zadowolony, ładna i widowiskowa gra, bardzo mi się podoba ta zmiana tempa, nie nudzę się, a szukanie tych reliktów też nawet jest fajne i mam prawie wszystko zebrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musieli spieprzyć w cyfrową wersją. Ja grałem z płytówki i jedyne bugi jakie się pojawiały to te z multi. W singlu nie przypominam sobie żadnych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam save z wersji pudełkowej, którą sprzedałem rok temu po ukończeniu gry. Czy teraz będzie on działała z wersją cyfrową pobraną z plusa?

 

Odpowiem sobie sam ;)

Gdyby kogoś interesowało to TAK: save z wersji pudełkowej działa z wersją cyfrową - sprawdzone :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pobierać teraz tą grę. Boje się teraz przez Was natrafić na jakiś błąd i zepsuć sobie wrażenia z super płynnie działające wersji PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pobierać teraz tą grę. Boje się teraz przez Was natrafić na jakiś błąd i zepsuć sobie wrażenia z super płynnie działające wersji PC :biggrin:

 

Nie chcemy przykładać się do wywołania w Tobie uczucia strachu, co może wpłynąć na ewentualne wystąpienie różnych anomalii w funkcjonowaniu Twojego organizmu, więc lepiej dmuchaj na zimne i nie pobieraj tej gry. Ponadto unikniesz pisania o swoim lęku na forum konsolowym...jeszcze wszyscy przez Ciebie przesiądą się na PC-ty...

 

PS. A tak na serio, ja u siebie większych problemów nie miałem. Większość problemów opisanych powyżej były równie błahe o czym świadczy fakt, iż lekarstwem na większą część z nich było najzwyklejsze przeładowania checkpoint'a, a jednostkowy przypadek uszkodzenia pliku z zapisem stanu gry może się zdarzyć tak naprawdę w każdej grze.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pobierać teraz tą grę. Boje się teraz przez Was natrafić na jakiś błąd i zepsuć sobie wrażenia z super płynnie działające wersji PC :biggrin:

Najbezpieczniej chyba byłoby oddać konsolę komuś mniej strachliwemu, a samemu pozostać przy superpłynnie działających wersjach PC, na którym, jak wszyscy przecież wiedzą, błędy w oprogramowaniu zwyczajnie nie występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zejdźcie już z niego.

Mnie też czasem się odniechciewa w coś grać jak czytam o błędach i wadliwych skryptach.

Może akurat jemu nic nie będzie.

...Ale to trzeba się odważyć i ściągnąć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×