Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przyznają tej grze GOTY w kategorii RPG to będzie jakaś kpina. <_<

Według mnie ME1 i 2 zasługiwały na "9" ale na pewno nie w kategorii RPG

Czasami sam się zastanawiam co mi się tak w tej serii podoba. Mimo wszystko czekam. Dobrze że od sierpnia zaczynają wychodzić ciekawe gry (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Team Ico Collection) bo ostatnio gram od nowa w Mass Effect 1 (3 raz :tongue: ), Wieśka 2 i Fallout:NV.

Brakuje w tym okresie ciekawych tytułów

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sam się zastanawiam co mi się tak w tej serii podoba.

Swietna fabula, niesamowita kreacja postaci(towarzyszy), genialny soundtrack jak i swiat przedstawiony, stworzony na potrzeby gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna fabula, niesamowita kreacja postaci(towarzyszy), genialny soundtrack jak i swiat przedstawiony, stworzony na potrzeby gry.

Chciałbym żeby te cechy zostały zachowane w trójce.

Jak na razie widać że będziemy chodzili od punktu A do B, od jednego wybuchu do drugiego, odbijanie każdej planety po kolei

Więcej interakcji z bohaterami by się przydało, nie tylko squadmates

Myślę że pole do popisu może tu mieć Cytadela. Nie powinna być ona zdobyta przez żniwiarzy (kontrolowali by wtedy przekaźniki masy i latanie po galaktyce nie byłoby możliwe) i tam będzie można trochę odetchnąć, wypełnić subquesty, wdać się w jakieś głębsze dyskusje czy pozwiedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być jedna z najlepszych gier 2012 roku. Oby EA Polska zrobiła lokalizację i aby dodatki były kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być jedna z najlepszych gier 2012 roku. Oby EA Polska zrobiła lokalizację i aby dodatki były kompatybilne.

Oby EA nie zrobiło lokalizacji inaczej można zapomnieć o kompatybilnych dodatkach :tongue:

Najlepsza opcja to kinówka a najlepiej obydwie wersje językowe (do wyboru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna fabula, niesamowita kreacja postaci(towarzyszy), genialny soundtrack jak i swiat przedstawiony, stworzony na potrzeby gry.

Wszystko jest ok, ale z tymi kreacjami przesadziłeś. Kilka postaci jest bardzo fajnych, są zrobione z jajem, ale dotyczy to tylko kilku z nich. Oczywiście to wystarcza, bo gra diabelnie wciąga, ale musiałem się do tego przyczepić.

Myślę że pole do popisu może tu mieć Cytadela. Nie powinna być ona zdobyta przez żniwiarzy (kontrolowali by wtedy przekaźniki masy i latanie po galaktyce nie byłoby możliwe) i tam będzie można trochę odetchnąć, wypełnić subquesty, wdać się w jakieś głębsze dyskusje czy pozwiedzać.

Chyba, ze ludziom z BioWare coś się odwidzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęło się głosowanie na facebooku która z tych pań ma stac się domyślną panią Shepard

http://www.shadowbroker.pl/news/2011/07/wybierz-swoja-komandor-czyli/

Jak dla mnie to żadna nie pasuje. Jeszcze jako tako prezentowała by się pani nr 5 gdyby miała ciemniejsze włosy :tongue:

I tak moja stworzona pani Shepard najlepsza :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Na załączonych zdjęciach widać że dodano nowe fryzury

Na Biowate TV krótki wywiad z Jennifer Hale. To jej genialny głos skłonił mnie do zagrania kobietą w Mass Effect

http://www.livestream.com/biowaretv/video?clipId=pla_5997ae03-bef3-47ef-97fb-110d8d8a973e

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fajne, oprócz 5. :P Wybierałbym między 1,3,4, a 6. ;) Co nie zmienia faktu, ze i tak mam już gotową panią S, którą będę przechodził ME3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szepard-Komandor" to facet, tyle w temacie. Sprobowalem raz zagrac kobieca wersja i po prostu moja immersja ze swiatem gry zaliczyla pokazny fail. Moze to troche szowinistyczne z mojej strony, ale mi toto lotto, w tej grze po prostu nie wyobrazam sobie latac po wszechswiecie w cycatym kombinezonie i prac po gebie w cutscenkach niektorych kroganow lub innych miesniakow.

Female Shepard is for females, or Otaku's :laugh:

otaku-dakimakura.jpg

<chowa sie do bunkra przeciw-flame'owego> :laugh:

PS. Pan[.i.] Komandor Szepard numer 4 na pewno nie przeszkadza podczas strzelania grzywka ktora jej pol mordy zaslania (miejmy tez nadzieje ze jest leworeczna, bo inaczej to juz w ogole sobie nie wyobrazam strzelac z zaslonietym przez wlosy prawym okiem), ah ta immersja +100 dzieki niej. Najpiekniejsze jest to ze wraz z nr 5 prowadzi jak na razie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby te cechy zostały zachowane w trójce.

Jak na razie widać że będziemy chodzili od punktu A do B, od jednego wybuchu do drugiego, odbijanie każdej planety po kolei

Więcej interakcji z bohaterami by się przydało, nie tylko squadmates

Myślę że pole do popisu może tu mieć Cytadela. Nie powinna być ona zdobyta przez żniwiarzy (kontrolowali by wtedy przekaźniki masy i latanie po galaktyce nie byłoby możliwe) i tam będzie można trochę odetchnąć, wypełnić subquesty, wdać się w jakieś głębsze dyskusje czy pozwiedzać.

Ojjj zobaczyles tylko malutkie urywki ogromnego gameplay'a. Pamietaj, gra, jej premiera zostala przesunieta na nastepny rok ( :( ) a to oznacza jeszcze wiekszy content gry. Dwa to licze na jeszcze wieksza interakcje z postaciami ktore dolacza(squadmates) i licze ze bedzie ich naprawde sporo z pierwszej jak i z drugiej czesci. Nie po to przeciez zachowalem osoby na ktroych mi zalezalo. Oczywiscie nowe osoby jak najbardziej tez, w koncu walczymy o cala galaktyke. Cytadela bedzie miala tez popis pod wzgledem rozbudowania jeszcze wiekszego bo jakos musi przechowawac, jakis glowny schron dla wszystkich nacji. Swoja droga...ciekawe jak Quarianie i ich flotylla...potezna(?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj zobaczyles tylko malutkie urywki ogromnego gameplay'a. Pamietaj, gra, jej premiera zostala przesunieta na nastepny rok ( :( ) a to oznacza jeszcze wiekszy content gry. Dwa to licze na jeszcze wieksza interakcje z postaciami ktore dolacza(squadmates) i licze ze bedzie ich naprawde sporo z pierwszej jak i z drugiej czesci. Nie po to przeciez zachowalem osoby na ktroych mi zalezalo. Oczywiscie nowe osoby jak najbardziej tez, w koncu walczymy o cala galaktyke. Cytadela bedzie miala tez popis pod wzgledem rozbudowania jeszcze wiekszego bo jakos musi przechowawac, jakis glowny schron dla wszystkich nacji. Swoja droga...ciekawe jak Quarianie i ich flotylla...potezna(?).

Wiem wiem, przecież nie pokażą jakiś istotnych konwersacji ale nie chce żeby z tego wyszła oskryptowana strzelanina. Casey Hudson co chwile wspominał o "war story" jakby chciał wszystkim wpoić że będziemy strzelali na okrągło co by nikt się nie zdziwił jak nie będzie sobie mógł pogadać z kompanami w trakcie misji. Może przesadzam ale ustawiam tej grze wysoką poprzeczkę. Wszystko poniżej gry roku 2012 (nie RPG!!!) będzie zawodem dla mnie. W strzelanki lubię czasem pograć ale nigdy nie biorę pod uwagę takich gier jako kandydatów do gry roku :tongue:

Co do Quarian to ciekawe czy będzie można pokojowo rozwiązać ich konflikt z Gethami i staną oni ramię w ramię w ostatecznej bitwie. Czy może będzie trzeba stanąć po jednej ze stron, skazując na zagładę drugą

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby ME3 nie stał sie koljną strzelanką TPP. Oby zostały podróże po galaktykach tak jak w ME2 a nie tylko na Ziemi. Oj nie mogę doczekać się premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwią, że muszą odpowiadać na komentarze, że ich gra to nie Girsy w kosmosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez podobno mialo nie byc multi :blink: , chyba ze oczyms niewiem :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME3 będzie TPPsem wieńczącym historię Shepard/a. Szkoda, że niszczą to co najlepsze w tego typu grach i zamieniają swój produkt w strzelankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ta informacja o multi to tylko kolejna plota. To nic tylko przypuszczenia

http://www.shadowbroker.pl/news/2011/08/multi-i-mass-effect-3-wcale-nie/

Co wcale nie oznacza że takiego trybu nie będzie. Jesli tak się stanie to nie wiem po jaka cholere, jak ja gre odpalę to mi przez myśl nie przejdzie żeby bawić się w jakieś multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ta informacja o multi to tylko kolejna plota. To nic tylko przypuszczenia

http://www.shadowbro...ct-3-wcale-nie/

Co wcale nie oznacza że takiego trybu nie będzie. Jesli tak się stanie to nie wiem po jaka cholere, jak ja gre odpalę to mi przez myśl nie przejdzie żeby bawić się w jakieś multi

W ogóle po co do Mass Effect 3 multi. To by było na siłe tak jak w Assasins Creed:Brotherhood gdzie multi na siłe i nudne. Mass Effect 3 to tylko singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh cała ta kustomizacja broni to nic wielkiego. Wciskanie ludziom bajerów że dodanie celowniczka czy zmiana koloru pukawki to więcej RPG......yeah right

Wierze że Mass Effect 3 zarządzi w 2012 ale na pewno nie dzięki "elementom RPG"

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wieści z Mass Effect 3 na temat kustomizacji broni.

http://www.ppe.pl/news-9578-Kustomizacja_broni_w_Mass_Effect_3.html

Czyli jednak będzie więcej elementów RPG niż w Mass Effect 2. Wszystko okaże się w Marcu 2012.

Aha, customizacja broni - wiecej elementow RPG ?

W takim razie BF i CoD to RPGI dekady ze swoja obszerna "kustomizacją", mozesz nawet armory zmieniac, robic emblematy, ba, nawet klasy postaci sa i perki. Damn, jaki ja bylem glupi, tak blisko nosa mialem takie swietne rpgi ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje jakich udzielono podczas konferencji Bioware na Gamescon

- beda rózne możliwości interakcji z robopsem na Normandii, będzie podążał za shepardem. Nie wiadomo natomiast czy będzie go można zabrac na "akcje"

- w kreatorze wyglądu bedzie zdecydowanie większy wybór fryzur i rys twarzy

- jest planowane jakieś duże trofeum czy archivment za ukończenie wszystkich trzech gier. Na razie nie wiedza jak ale chcą nagrodzić fanów którzy ukończyli wszystkie części

- wszyscy squad mates z poprzednich części pojawią się w ME3 (o ile przeżyli ME1 i 2) i ich wątki fabularne zostaną rozwiązane. Nie każdy jednak będzie stałym członkiem w ekipie Sheparda

- zobaczymy więcej Yaghów

- nie będziemy starać się o lojalność pojedynczych osób tylko całych ras, dlatego wczęsniejsze postepowanie i decyzje odnośnie innych ras będą miały znaczenie w trójce

- system doświadczenia będzie bardziej przypominał pierwszą cześć. Nie wiadomo dokładnie jak ale nie będzie podsumowania misji tak jak w ME2

- los członków drużyny nie zawsze będzie zależał od gracza i decyzje które wydają się dobre mogą okazać się szkodliwe

- drużyna będzie mniejsza ale dyskusje i rozmowy z członkami załogi są znacznie większe niż w ME2

- do czasu wyjścia gry nie będzie żadnych informacji odnośnie DLC

- Nie będzie SDK po Mass Effect 3 (nie mam pojęcia co to znaczy)

- interesują się możliwością romansu Jokera z EDI ;-P

- nie będzie żeńskich wersji obcych ras, z wyjątkiem "księzniczki Kroghan"

- stosowanie modów w ME2 musi zostać zmienione w ME3 ( to jest dość ciekawa kwestia, według gościa z bioware PC-towa wersja musi posiadać nietkniętą instalke, bez modów itp ponieważ nie będzie można importowac sejwa do ME3- tu jest trochę kupa ponieważ wielu PC-towych graczy w tym ja ma zainstalowane niedostępne dodatki LotSB czy Arrival na fanowskich instalatorach i może się okazać że sporo osób nie przeniesie swojego sejwa)

- Thane żyje jeśli przetrwał wydarzenia w ME2

- Kelly również wróci

- romans między Shepardem a Jokerem jest określany jako "trzeba zagrać żeby się dowiedzieć"

- Nie będzie swobodnej eksploracji za pomocą Mako czy Hammerheada ale mogą one być wykorzystane w niektórych momentach gry

- w grze będzie zawarty konflikt między gethami a quarianami

- w ME3 powrócą utwory muzyczne z poprzednich cześci

- questy poboczne będą z reguły związane z główną osią fabularną

- kazda z klas dostanie nowe umiejętności które będzie można modyfikować na 6 różnych sposobów

- będzie mozna zmieniać wygląd drużyny Shepa (ubranie, zbroje)

- nie będzie można sprzymierzyć się z Cerberusem ( padło takie głupie pytanie w trakcie drugiego dnia)

- zdecydowali już czy zobaczymy Tali bez maski (pytanie to wraca jak bumerang)

- Może być czas na wrażliwe momenty w grze chociaż będą one bardziej skoncentrowane na załodze

- ME3 doprowadzi nas do płaczu

- będzie wiecej róznych środowisk w porównaniu do ME2

- specjalny atak wręcz z reguły zabija cel, wyjątkiem tu beda lepiej uzbrojone jednostki (tarcze, bariery). Zabicie za pomocą tego ataku atlasa nie będzie możliwe

- będą minigierki ale nic konkretnego na chwile obecną nie zostało zapowiedziane

- zobaczymy quarian bez maski ale czy dotyczy to również Tali nie zostało ujawnione

- wybory jakich dokonamy w trakcie procesu na ziemi na początku gry będa miały znacznie w późniejszym czasie

- niedługo zostanie ogłoszony aktor podkładający głos Jamesowi Vega. Podobno to ktoś niesamowity

- indoktrynacja odegra bardzo dużą rolę w ME3, prawdopodobnie wliczając w to członków drużyny

- pojawi się Kal Reegar

- omawiane są możliwości misji które będą miały związek z wyborem pochodzenia Shepa (earthborn, colonist itp). Były takie misje w ME1

- będzie zdecydowanie więcej opcji romansowych. Niekoniecznie ograniczających się do członków drużyny

- będzie możliwość zmiany klasy importowanego Shepa ale zaczyna on w takim wypadku od lv1. Zachowanie klasy skutkuje otrzymaniem dodatkowych korzyści z importu

- Legion odegra zdecydowanie większą role niż w ME2

- być może będzie jakaś specjalna opcja importowania sejwa z martwym Shepardem

- Miranda wraca i ma jakąś niedokończoną sprawę z Shepardem

- Status Widma shepa będzie miał znaczenie w trójce jeśli został on przywrócony w drugiej części

- powraca Conrad Werner (Ps3-trójkowi gracze mogą nie wiedzieć kto to jest) :tongue:

- Normandia będzie miała barwy przymierza

- wstęp i rozpoznanie misji będą zdecydowanie bardziej rozwinięte w ME3. Na Normandii można rozmawiać tylko z jedną osobą na raz

To tyle. Przetłumaczone z tej strony

http://www.giantbomb.com/mass-effect-3/61-29935/mass-effect-3-gamescom-2011/35-510677/

Za drobne błędy przy tłumaczeniu przepraszam i jeśli gdzieś popełniłem błąd najlepiej mnie poprawić :tongue:

Edytowane przez hitokiri pl
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski wywiad przeprowadzony z Mike Gamble na Gamescon

W większości znane informacje ale pojawiają się tez ciekawe pytania jak o tryb multiplayer czy importowanie postaci.

Dla tych którym się nie che oglądać to na pytanie odnośnie multiplayer Mike Gamble powiedział że "Jeśli zrobiony dobrze, multiplayer jest cennym dodatkiem dla wielu tytułów, w tej chwili skupiają się na kampanii dla jednego gracza i to ona jest dla nich absolutnie najważniejsza i nie ma W TEJ CHWILI żadnych prac nad multiplayerem w ME3"

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×