Skocz do zawartości
DaraS

Mass Effect 3

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie miała taką samą twarz, tylko jeśli zrobimy import sejwa z dwójki nie będzie możliwości dowolnej modyfikacji naszej twarzy tak jak to było w poprzedniej cześci (nawet po imporcie sejwa można było dowolnie modyfikować naszą importowaną twarz)

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz rozumiem co miałeś na myśli. Słowem, w moim wypadku wszystko gra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wyobrażam sobie żebym nie mógł użyć mojej Shepard. Przyzwyczaiłem się już. Zresztą pamiętam jak dużo czasu spędziłem próbując stworzyć satysfakcjonująca mnie twarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Too bad. Liczyłem że będzie większa możliwość customizacji i widzę że optymizm się przydał ale znowu nie będzie możliwości zmiany a szkoda bo w ME1 to ME2 opcja taka udostępniona była, to samo zmiana klasy. No cóż... liczę teraz optymistycznie że BioWare zmieni zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Casey Hudson'em na temat Mass Effecta 3

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/04/28/casey-hudson-interview-mass-effect-3.aspx

Niewiele nowego ale jeśli dobrze zrozumiałem to będzie coś na wzór prologu opowiadającego co działo się w poprzednich częściach (coś na wzór komiksu z wersji PS3). Chyba już było to wcześniej zapowiadane ale pewny nie jestem.

To znacznie zwiększy replayability tego tytułu, mozna stworzyc innego Sheparda podejmując inne decyzje w poprzednich częściach

Tutaj ten ten sam wywiad ale rozmowa na temat zmian wprowadzanych w kolejnych częściach. Mydlenie oczu że słuchają fanów i czytają fora :tongue: :pinch: :tongue:

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/04/27/casey-hudson-interview-mass-effect-s-feedback-loop.aspx

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz bylo o tym komiksie ze tez ma byc :) Poczatkowo jako zart prima aprilisowy ktory okazal sie jednak prawda, jesli dobrze pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze fakty z francuskiego official xbox360 magazine

" * Mass Effect 3 zacznie się dwa miesiące po wydarzeniach z dodatku Arrival;

* następna potwierdzona planeta, którą zobaczymy w grze, to Thessia – ojczyzna asari;

* na wspomnianą wcześniej zmianę wyglądu Jack w ME3 składają się m.in. założenie przez nią koszulki oraz zapuszczenie dłuższych włosów."

Tutaj 40 minutowy podcast w którym redaktorzy game informera odpowiadają na pytania graczy. Podobno niewiele nowego

http://www.gameinformer.com/b/podcasts/archive/2011/04/29/special-edition-podcast-mass-effect-3-q-amp-a.aspx

źródło oczywiście

http://www.shadowbroker.pl/news/2011/04/kolejne-wiadomosci-o-mass-effect-3/#more-2752

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że będzie miała koszulkę, bo jej podstawowy strój w ME2 był irytujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś słuchał tego podcasta do którego podałem linka. Świetny utwór leci na początku i jestem pewien że to z Mass Effect 3
To jest Spectre Induction z pierwszego ME. Utwór leci kiedy Rada nadaje Sheparda'owi uprawnienia Widma.

Podcast jest do dupy. Odpowiedzi są w miarę ciekawe, ale niespójnie mówią - ciągłe przerwy, śmieci językowe i ten cholerny śmiech - taki arogancki śmiech amerykańskiego frat boy'a. Przez cały podcast miałem ochotę zamordować prowadzących za bycie idiotami.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt nowe, ale co tam można raz jeszcze obejrzeć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę to są screeny prosto z gry to jest nawet ładnie ale to chyba z wersji na PC. Niestety wydaje mi się że wersje konsolowe będą odstawały trochę od tego co widzimy.

Zacząłem ostatnio od początku całą serię na PC, kiedy posypał mi się windows straciłem moja poprzednią PC-tową grę i chce przygotować sobie sejwa z moją Shepard pod trójkę gdyby czasami komuś wpadło do głowy w pełni lokalizować grę na konsolach. Żaden bezpłciowy polski dubbing nie zepsuje mi przyjemności z tej gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhhh... Liara w stroju Shadow Broker'a wyglądaja jeszcze bardziej cudonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie premiery Mass Effect 3:

"Mass Effect 3 announcement

Mass Effect 3 will be released in the first three months of 2012. The development team is laser focused on making sure Mass Effect 3 is the biggest, boldest and best game in the series, ensuring that it exceeds everyone’s expectations.” - Casey Hudson, Executive Producer Mass Effect series"

Źródło: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150170133576645.300911.85811091644

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w święta sobie nie pogramy. Nie jestem zresztą tym zaskoczony, nie wiem dlaczego ale jakoś mi się wydawało że ostatnia cześć trylogii wychodzi dość szybko.

Nie ma się czym przejmować, przesunięcie premiery nie jest tak wielkie. A tak jak to zostało wytłumaczone ma to być największa, najbogatsza i spełniająca wszelkie oczekiwania ostatnia część serii przygód Sheparda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi (SKYRIM!!!). Mam nadzieję, że ta obsuwa wyjdzie grze na dobre i nie powtórzy się problem ze stanami gry (ME2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Oto, co do powiedzenia na temat Mass Effect 3 ma prezes EA, John Riccitello:

Mamy w Electronic Arts ogromne zaufanie do marki Mass Effect i z tego względu postanowiliśmy z premedytacją zaadresować Mass Effect 3 do jak najszerszej grupy odbiorców z całego świata. Zmieniliśmy krok po kroku mechanikę rozgrywki w taki sposób, by wpasowała się ona w gatunek trzecioosobowej strzelanki z domieszką gry RPG. Wydaje nam się, że poszerzy to tylko grono odbiorców, jakie zdobyły sobie dwie pierwsze części przygód komandora Sheparda..."

Hmm, no to juz chyba wiem czemu premiera zostala przesunieta na 1 kwartal 2012.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez "zaufanie do marki" ma na myśli to, ze wytresowali sobie klientelę, która i tak grę kupi, choćby stała się platformowym TPSem bez najmniejszego śladu RPG. Pożyjemy, zobaczymy. Aczkolwiek obawiam się, że coraz mniej będzie RPG w tym RPG. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co w takim razie w zwiazku z tym ze poziom trudnosci ponoc jest wyzszy (newsy na temat ze normal to veteran). Jak mi wiadomo wysoki poziom trudnosci moze zniechecic cusuali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dramatyzujmy tak od razu. Oczywiście każdy ma w pamięci Dragon Age 2 słysząc teksty o zaadresowaniu gry do jak największej liczby odbiorców ale zdanie

"One of the things that Ray Muzyuka and the team up in Edmonton have done is essentially step-by-step adjust the gameplay mechanics and some of the features that you'll see at E3 to put this in a genre equivalent to shooter-meets-RPG,"

można przetłumaczyc raczej że "mechanikę zmieniono w taki sposób aby umieścić w tym gatunku równoważnie shooter spotyka RPG " nie ma w tym nic że jest to "shooter z domieszką RPG"

Nie wieszajmy od razu psów na Bioware. Wszystkie serwisy internetowe, czasopisma, podcast i Casey Hudson potwierdzili że w grze będzie WIĘCEJ elementów RPG, WIĘKSZA customizacja i gra będzie TRUDNIEJSZA od poprzedniczki. Wiec nie tworzyłbym od razu teorii że gra będzie bezmyślnym shooterem dla casuali.

Czas pokaże. Gra ma byc "największa, najlepsza, najbogatsza i przerosnąć oczekiwania wszystkich"-według Casey'a Hudsona. Jeśli jednak Bioware postanowi pójść drogą jaką obrali przy Dragon Age to porządnie się narażą wszystkim a przeglądając wszelkie fora tematyczne można się przekonać że każdy chce pójścia w strone jedynki a nie dwójki

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

shooter-meets-RPG,"

Yeaa, more like "shooter-meets-rpg, shoots it in the head, and goes foward, so mindless fucktards can actually enjoy the brand" ^_^

Nie wieszajmy od razu psów na Bioware..

Ja po ME2 i DA2 powiesilem na BW juz cale schronisko.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, no i niestety przyjdzie czekać na ME3 do następnego roku. Dla jednych super że gra zostanie przygotowana, mniej patchy itd ale szczerze mówiąc, wolałbym dostać grę prędzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitokiri>>> ME2 jest czymś takim, ale ME3 ma być jeszcze bardziej nastawiona na masy, które uwielbiają strzelanki. Słowem, pupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×