Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu kupiony Deus Ex Pl. Pękła płyta, brak paragonu bo wywaliłem. Piszę do nich że chciałbym wymienić na nową płytę. Nie da rady, nie prowadzą wymiany płyt. Dziwne, w końcu są dystrybutorem. Powinna być jakaś gwarancja. Dostałem kod rabatowy 50% i kupiłem nową kopię za 90zł u nich na Muve. Czyli uczucia mam mieszane.

Nie przekonuje mnie zwalanie winy na Bethesdę. W końcu jako producentowi powinno im zależeć na jak największej sprzedaży a to gwarantuje lokalizacja. Ale życzę im jak najlepiej. Oby im wyszło z GoTY którego i tak nie kupię bo podstawkę już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z równym powodzeniem można stwierdzić, że SS nie było takie złe, bo tam też byli ludzie brzydzący się przemocą. Cenega owszem ostatnimi czasy zaczyna przypominać prawdziwego wydawcę, ale daleka droga jeszcze przed nimi. Wielu graczy się do Cenegi zraziło, ze względu na tragi-komiczne lokalizację(nie kompatybilny z oficjalnymi patchami polski Fallout 3) lub ich brak(Skyrim właśnie) i nie przekonuje mnie twierdzenie, że to Bethesda się nie zgodziła(choć nie wykluczam, że to prawda) ale dziwnym trafem tylko im przytrafiają się takie przygody a nawet jeśli nie tylko im to tylko im w takiej skali.

Powiem tylko tak, że jeśli uważasz że SS można stawiać na równi z dystrybutorem gier to...Nie, nie będę próbował z tobą się o tym kłócić, ale szkoda mi że takie są twoje poglądy.

@Snafu, o to mi chodziło :) Dobrze, że tak sądzisz (mówię o nie stawianiu wszystkich z Cenegi na równi). Po prostu trochę mi się nie podoba, takie wyzywanie ludzi (choćby i faktycznie na to zasłużyli) na jakimś forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak, że jeśli uważasz że SS można stawiać na równi z dystrybutorem gier to...Nie, nie będę próbował z tobą się o tym kłócić, ale szkoda mi że takie są twoje poglądy.

Byłem prawie pewien, że zareagujesz tak jak zareagowałeś, czyli przyczepisz się do tego że w przykładzie użyłem SS, jakby to było najważniejszą rzeczą w moim poście. Także muszę się w takim razie zapytać, czy wiesz co to są przykłady, bo jeśli nie to chętnie tobie wytłumaczę czym są na czym one polegają i do czego służą.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałem tylko na tą część postu, bo tylko ta mnie interesowała, co zrobiła Cenega, Bethesda i nie wiadomo kto jeszcze, mnie nie interesuje. Chciałbym już w tym poście skończyć OT, ale jeśli chcesz naprawdę mnie poprawić, tudzież przekonywać mnie o słuszności twoich racji, to nie ma sprawy - zapraszam na PM.

Ostatni mój post w tym temacie który nie dotyczy Skyrima - uciszam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak interesujesz się SS, to polecam strony i fora poświęcone historii a nie PS3.

Natomiast żeby faktycznie nie rozmywać tematu, to podam jeszcze przykład Dungeon Siege 3(Wydawca Square-Enix). Ta gra też otrzymała polonizację w wersji PC a nie doczekała się polonizacji wersji konsolowej. Także albo Cenera leci w kulki, albo cały świat sprzysiągł się przeciwko niej i zabrania Cenedze polonizacji konsolowych edycji swoich tytułów, dzięki czemu ograniczają potencjalne zyski jakie mogą mieć z polskiego rynku konsolowego.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zgorszony tym filmikiem, buahaahahahah.

Poziom absurdu osiągnął niebezpiecznie wysoki poziom

5106663678_48ce698a66_z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblivion walker wpadło mi wczoraj :)

Tak że teraz prosta droga do platyny no i mogę grać sobie na spokojnie .

80h + a dopiero skończyłem gildię złodziei i Brotherhoodów .mam dość :P .

Save już 13 MB i po 2h grania gra zaczyna klatkować, na szczęśćie pomaga reset konsoli więc nie jest tak źle jak inni piszą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię questa "Diplomatic Immunity" i wtedy co koleś kazał dać sobie eq ja mu nie dałem i teraz go nie mam;/ czy da to się jakoś odwrócić?nie mam save przed pójściem na tą impreze

Edytowane przez v82016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi jakaś dobra osoba jak szybko i prostym sposobem zdobyć Daedra Heart? :rolleyes: Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygooglowałem:

Deadra Heart znajdziesz w:

- U handlarza Enthir w Hall of Attainment (College of Winterholm). Ma 2 sztuki i uzupełnia zapasy co 2 dni.

- W Jorrvaskr, obok sypialni Whitemane'a

- Windhelm Barracks

- 5 można zyskać od Dremora Kynreeve, w Shrine of Mehrunes Dagon, na wschód od Morthal. Dremorae respawnuje się co 7 dni.

To są lokacje w których na pewno znajdziesz serce.

Jest także kilka w których serce jest losowe lub znajdziesz je tylko raz, ale powyższe powinny starczyć.

Albo jeszcze:

dostajesz zaproszenie do muzeum w chyba Gwiezdzie Zarannej idziesz tam bierzesz quest od wlasciciela muzeum ( ten quest z brzytwą Metheriusa czy jakos tak ) w koncowej fazie misji przy ołtarzu tego Metheriusa robisz co trzeba wchodzisz do swiatyni zabijasz 2 daedry i masz 2 serca po pewnym czasie wracasz i znowu zabijasz i tak w nieskonczonosc

Edytowane przez Myfonick
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia questa Diplomatic Immunity i mam znaleźć informacje na temat powracania smoków.

1.Jestem bez eq,bo w tej skrzyni nie bylo

2.masa strażników się na mnie rzuca a ja mam tylko leczenie

3.nie pokazuje mi gdzie mam iść

Co zrobić? help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniż poziom trudności. Skradaj się, zabij kogoś tym czarem ogniowym. Zabierz mu ekwipunek.

Spoko, przetrwasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia questa Diplomatic Immunity i mam znaleźć informacje na temat powracania smoków.

1.Jestem bez eq,bo w tej skrzyni nie bylo

2.masa strażników się na mnie rzuca a ja mam tylko leczenie

3.nie pokazuje mi gdzie mam iść

Co zrobić? help

@Myfonick wielkie dzięki leci plus :thumbsup:

Też miałem ten sam problem że w skrzyni nie miałem Eq,ale zrobiłem jeden błąd. Gdy już dojdziesz do tego Malborna i jak gadasz z nim to on sie pyta jakie Eq chcesz mu dać aby potem w tej skrzyni mieć. Więc dajesz mu zbroje miecz itd :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia questa Diplomatic Immunity i mam znaleźć informacje na temat powracania smoków.

1.Jestem bez eq,bo w tej skrzyni nie bylo

2.masa strażników się na mnie rzuca a ja mam tylko leczenie

3.nie pokazuje mi gdzie mam iść

Co zrobić? help

Też mu nic nie dałem spokojnie dasz radę .

W kuchni jest nóż tym jednego zadziubiesz a później masz jego eq .

Ja nie miałem problemów nawet z podstawowym eq .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE DO OSÓB KTÓRE WYMAKSOWAŁY SKIRYMA, INNYMI SŁOWY ZROBIŁY CALAKA .

GRĘ ZACZĄŁEM OD QUESTÓW GILDII ZŁODZIEI I MROCZNEGO BRACTWA ,POD KONIEC MROCZNEGO BRACTWA TRZEBA ZABIĆ CESARZA.WIĘC TO ZROBIŁEM.

CZY TERAZ BEZ PRZESZKÓD BĘDĘ MÓGŁ ROBIĆ WĄTEK GŁÓWNY? BO JEGO JESZCZE NIE ZACZĄŁEM

CZY TEŻ COŚ BEZPOWROTNIE SCHRZANIŁEM?

PROSZĘ TEŻ O KILKA RAD ,NA CO TRZEBA ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ PRZY MAKSOWANIU, I CO JEST NAJTRUDNIEJSZE?

Edytowane przez cwir
nie psuj gry innym!! warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy rzeczywiście bardzo zauważalne jest klatkowanie w Skyrimie? Rozkminiłem kasę i zastanawiam się między Skyrim a Dark Souls...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy rzeczywiście bardzo zauważalne jest klatkowanie w Skyrimie? Rozkminiłem kasę i zastanawiam się między Skyrim a Dark Souls...

Miałem taką samą rozkminkę .

Ostatecznie kupiłem i juz 4 tydzień młucę jak w transie .

Gra na początku chodzi mega płynnie aż byłem w szoku !

Po kilkudziesięci h wraz z zwiększaniem się sejwa gra zaczyna gubić klatki przy dłużyszch posiedzeniach jednak mi zwyczajnie pomaga reset konsoli i wszystko śmiga pięknie .

Powiem wprost kupuj graj i delektuj sie zanim zaczną spadać fps to już będziesz tak wkręcony że nie będzie w stanie ci to przeszkadzać w grze .

A gra jest mega wg mnie najlepszy ES .

WSzystko jest cacy ułożone pod pada czytelne i przejrzyste .

Czytelne eq mapa rozwój wszystko łatwe w obsłudze ale i z odpowiednią głębią .

Po 2/3 h grania widzę że konsola się dławi i faktycznie gra klatkuje ale to tak jak mówiłem wyłączam konsole odczekam pare min i zaraz odpalam i jest cacy .

Powiem na dokładkę że na pc śmiga mi na full podłaczyłem nawet pod lcd ale jednak na konsoli gra się przyjemniej no i pucharki wpadają :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki,dzięki za odp (dałem plusa) i zamawiam Skyrima :D

A jeszcze jedno: po resecie konsoli, przez ile chodzi Ci płynnie ? Za ile znowu musisz resetować?

Edytowane przez Xalen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wasyl, dziękuje za spoiler, akurat dołączyłem do DB, i dobrze wiedzieć jak się kończy, teraz już nic mnie nie zaskoczy. 

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAskoczy oj zaskoczy DB mają fajny wątek poboczny z Ciecero .

XALEN różnie to bywa czasem 2h czasem 3 .

Oczywiście przy savie 13mb i po fast travel już wcześniej lekko widać spadki ale to takie ułamek sekundy nie przeszkadzające w grze .

W zeszły weekend jak miałem maraton 7h to konsola klatkowała dosłownie chyba z 5 k/s .

Ale resecik herbatka 5 min przerwy i jedziem dalej :D

Ostrzegam gra piekielnie wciąga .

Został mi już tylko ostatni Boss i kilka luźnych trophy jak 50 pickpocket uciec z więzienia i bounty 1000 + w każdym mieście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy rzeczywiście bardzo zauważalne jest klatkowanie w Skyrimie? Rozkminiłem kasę i zastanawiam się między Skyrim a Dark Souls...

Powiem ci jeszcze że jak już bedziesz miał Skyrima to wyłącz wszystkie autosave wtedy save nie będzie rósł tak szybko :thumbsup:

A z klatkowaniem to jak pisał schranz. Wystarczy zrestartować i na parę godzin masz spokój z klatkowaniem.:thumbsup:

PS

Gdzie jest Gilda Złodziei i jak mogę do nich dołączyć.

I mam jeszcze pytanie do zadań Mrocznego Bractwa.

Właśnie do nich dołączyłem i mam pierwszy kontrakt mam zabić osobę(Dawnstar). I za chiny nie wiem jak zabić aby nie mieć bounty. Zabijam w domu jak śpi to przychodzi straż bounty,jak jest na polu i nikt nie widzi do podobnie. Normalnie nie wiem jak robić dla nich misję. Może ma ktoś jakieś dobre wskazówki jak poprawnie wykonywać misję dla DB. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, zrobiłem tego questa już dwa razy i nie miałem problemów. Czekasz do 2 w nocy, skradasz się do domu, do łóżka, jeden strzał i trup. Wychodzisz i nikt nic nie wie.

Złodzieje są w Riften. Idź albo do knajpy Bee & Barb jak jest noc, albo na rynek jak jest dzień. Dalej już samo pójdzie.

Edytowane przez EndarSeth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platyna :)

Jestem zawiedziony liczyłem na 100h + a skończyło sie na 98 :P

Mam na chwilę obecną juz dosyc może kiedys do niego wrócę :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×